Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Google @ 2012 08 10, 08:51)
man asmeniskai daug patogiau, kai sukinejasi tas ciaupas...  ax.gif


apie koki modeli eina kalba?
toks?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LolitCafe: 10 rugpjūčio 2012 - 08:43
QUOTE(LolitCafe @ 2012 08 10, 08:45)
cia kalba eina kur susijungia plintusas sidabrinis?
ten kitaip nelabai ir padarysi, nes siena nelygi, na kaip ir visose daugiabuciose  g.gif kai klijavome plyteles kiek galejome islyginome, bet iki tobulumo dar toli  ax.gif

tai nieks neturi tokios kampines kriaukles?  g.gif

mastau apie toki maisytuva  g.gif
http://www.e-senukai...51011677_p1.JPG[/img]
Mes irgi dėjome staljuostes, nes bandant išlygint sienas, būtų reikėję dideliausio kiekio rotbando ir atitinkamai pinigėlių už darbą.
Mano maišytuvas smile.gif
Man jis patiko, stabilus, tvirtas, sukinėjasi, lengvai prižiūrimas hansa-grohe maišytuvas.
Bet plautuvė ne kampinė pas mus.
Atsakyti
Sveiki, gal kas darėtės virtuvės sekciją su pakeltu šaldytuvu ant stalčiaus su konstruktoriais? Ar įmanoma, kad atlaikytų puikiai?
Atsakyti
Planuoju virtuvės remontą. Kaip jums toks spintelių išdėstymas? Kokių patarimų/pastebėjimų turite?



http://public.fotki....e/untitled.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaliawarle: 10 rugpjūčio 2012 - 12:24
buvo man mintis kelt viryklę prie įėjimo (būtų nusipjovęs dujų vamzdis, einantis per visą virtuvę), bet dėl saugumo atsisakiau tos minties. Pagalvojau, kad neduok die vaikai susitumdytų tarpduryje, o tek koks katilas garuotų, ar užtektų tik ranka mostelt virš tų garų ohmy.gif . Bet jei pas jus kitaip neįmanoma, tai tada siūlyčiau kokia dekoratyvine metaline atitvara užslėpt tuos katilus.
Atsakyti
QUOTE(Zaliawarle @ 2012 08 10, 13:23)
Planuoju virtuvės remontą. Kaip jums toks spintelių išdėstymas? Kokių patarimų/pastebėjimų turite?

Gal planelį galite įmest.
Man dabar kyla klausimas, kodėl neužsukat spintelių link lango, tada gal ir viryklę kitaip būtų galima komponuot, nebent ten jau planuojamas valgomojo stalas.
Nelabai suprantu kam tos atviros lentynėlės antrame spintelių aukšte, kažkaip centre man jos nesižiūri blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 10 rugpjūčio 2012 - 12:45
QUOTE(Zaliawarle @ 2012 08 10, 13:23)
Planuoju virtuvės remontą. Kaip jums toks spintelių išdėstymas? Kokių patarimų/pastebėjimų turite?
http://public.fotki....e/untitled.html


man ir nepatiko, keisciau vietomis saldytuva su virykle
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 08 10, 14:44)
Gal planelį galite įmest.
Man dabar kyla klausimas, kodėl neužsukat spintelių link lango, tada gal ir viryklę kitaip būtų galima komponuot, nebent ten jau planuojamas valgomojo stalas.
Nelabai suprantu kam tos atviros lentynėlės antrame spintelių aukšte, kažkaip centre man jos nesižiūri  blush2.gif



Tam kampe tikrai planuoju valgomojo stala, todel ir palikau laisva. O atviras lentyneles pagalvojau kad butu grazu rast tokio dydzio dezutes ar indelius ir idet i kiekviena, tai gautusi kaip ir pusiau uzdara. Virsutines spinteles istikro tai tik tarpkitko sumeciau, man daugiausiai klausimu kyla del apatiniu. Ten kur saldytuvas uz jo yra duju vamzdziai ir skaitliukas, tai reiketu viska kelt i kita virtuves puse. O dujine ten sugalvojau pastatyt nes tiesiai virs ventiliacijos butu gartraukis, maziau vedziojimu gautusi. Istikro tai esu visiskai pasimetus del tos virtuves isplanavimo..
Atsakyti
QUOTE(Zaliawarle @ 2012 08 10, 14:07)
Tam kampe tikrai planuoju valgomojo stala, todel ir palikau laisva. O atviras lentyneles pagalvojau kad butu grazu rast tokio dydzio dezutes ar indelius ir idet i kiekviena, tai gautusi kaip ir pusiau uzdara. Virsutines spinteles istikro tai tik tarpkitko sumeciau, man daugiausiai klausimu kyla del apatiniu. Ten kur saldytuvas uz jo yra duju vamzdziai ir skaitliukas, tai reiketu viska kelt i kita virtuves puse. O dujine ten sugalvojau pastatyt nes tiesiai virs ventiliacijos butu gartraukis, maziau vedziojimu gautusi. Istikro tai esu visiskai pasimetus del tos virtuves isplanavimo..

Aš irgi padariau atviras lentynėles, tik šone, ne centre ir su tokia pat idėja, o daryt reikėjo dėl to, kad stačiau siaurą konteineriuką ir norėjau, kad sutaptų vertikalios linijos.
Dujų skaitliuką paslėpėm antrame spintelių aukšte esančioje spintelėje, tiesiog spintelėje įdėjom horizontalią lentynėlę po skaitliuku ir gavosi tas susidėjimas ant tos antros lentynėlės truputį siauresnis.
Suprantu, kad patogu ta ventiliacinė anga tiesiai virš viryklės, įmeskit matmenis ir pamėginsim kartu pagalvoti, koks variantas būtų geriausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 08 10, 15:14)
Aš irgi padariau atviras lentynėles, tik šone, ne centre ir su tokia pat idėja, o daryt reikėjo dėl to, kad stačiau siaurą konteineriuką ir dar norėjau, kad sutaptų vertikalios linijos.
Dujų skaitliuką paslėpėm antrame spintelių aukšte esančioje spintelėje, tiesiog spintelėje įdėjom horizontalią lentynėlę po skaitliuku ir gavosi tas susidėjimas ant tos antros lentynėlės truputį siauresnis. 
Suprantu, kad patogu ta ventiliacinė anga tiesiai virš viryklės, įmeskit matmenis ir pamėginsim kartu pagalvoti, koks variantas būtų geriausias  4u.gif



Sienu ilgiai 300x133.
Atsakyti
QUOTE(Zaliawarle @ 2012 08 10, 14:27)
Sienu ilgiai 300x133.

Nu tikrai nelabai jau kas ten iki durų ir telpa daugiau, antrame aukšte vis tik nedaryčiau tų lentynėlių, o pakartočiau tokio pat pločio spintelę, virš šaldytuvo irgi padaryčiau spintelę šaldytuvo gylio ir bent jau virš plautuvės padaryčiau pakeliamas į viršų dureles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 08 10, 15:38)
Nu tikrai nelabai jau kas ten iki durų ir telpa daugiau, antrame aukšte vis tik nedaryčiau tų lentynėlių, o pakartočiau tokio pat pločio spintelę, virš šaldytuvo irgi padaryčiau spintelę šaldytuvo gylio ir bent jau virš plautuvės padaryčiau pakeliamas į viršų dureles  4u.gif



Labai patiko mintis del pakeliamu dureliu virs plautuves, nebuciau sugalvojusi, aciu smile.gif
Atsakyti