Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(allberto @ 2012 08 05, 21:37)
Klausimelis...
Gal yra kas lankosi cia, pas ka FGV (Italiska) furnitura?
Kaip naudojasi? Ka gero/blogo galit papasakot is patirties?

Kelis post'us radau, bet labai seni ir mazai informatyvus...

Nieko gero, ekonominis variantas, nerekomenduočiau taupyt šitoj vietoj, nebent kokį kargo krepšį galima pirkt, visa kita Kinija atsiduoda schmoll.gif
Atsakyti
Toje nišoje galima pastatyti šaldiklį su gėrybėmis, į jį tikrai nereikia taip dažnai landžioti, kaip į šaldytuvą.
Bandžiau variantą, kuriame būtų ir šaldytuvas ir šaldiklis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 09 rugpjūčio 2012 - 11:14
Gal galima tą šaldiklį kitaip nišoje pastatyti, kad virtuvėje tilptų stalas g.gif

user posted image

p.s. tai tik mano pamąstymai 4u.gif
Atsakyti
Fukses 2 var. man netgi labai vertas apmastymu bigsmile.gif

O as galvoju, jei ta desineje puseje islindusi kampa suapvalinti, gal galima butu italpinti nedideli apvalu staliuka (90 skersmens) ir ~viduri. Kaip manot, ar 3.80m plotyje issitektu? g.gif 1.20 m spintoms atimam ir ~2.60 m lieka.

Nes staliukas reikalingas tik retkarciais prisesti, ne sekmadienio pietums (jiems bus skirtas 50 kv.m valgomasis su svetaine) smile.gif Beje, didelis valgomojo stalas bus per pora metru tiesiai nuo virtuves isejimo angos.

Tos nelemtos atramines sienos, kurios butinai turejo eiti taip ir ne kitaip doh.gif Ateme is manes virtuves plota ir isdarke viska tik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 09 rugpjūčio 2012 - 15:28
QUOTE(kristal @ 2012 08 09, 16:20)
O as galvoju, jei ta desineje puseje islindusi kampa suapvalinti, gal galima butu italpinti nedideli apvalu staliuka (90 skersmens) ir ~viduri.
Nelabai pagavau mintį g.gif
Staliuko nori viduryje virtuvės ? Aš taip nestatyčiau blush2.gif
p.s. kurią pusę tu vadini dšn, tą, kai įeini į virtuvę, ar tą , kurią matai žiūrėdama planą?
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 08 09, 16:55)
Nelabai pagavau mintį  g.gif
Staliuko nori viduryje virtuvės ? Aš taip nestatyčiau blush2.gif
p.s. kurią pusę tu vadini dšn, tą, kai įeini į virtuvę, ar tą , kurią matai žiūrėdama planą?


Aha, butent taip, neikisti jo i kampa... Suprantu, pavojinga, kad bus labai nepatogu vaikscioti.
Puses ziuriu taip kaip matau plana dabar, ne is iejimo puses ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 08 09, 16:59)
Aha, butent taip, neikisti jo i kampa... Suprantu, pavojinga, kad bus labai nepatogu vaikscioti.

Įmetu pasižiūrėjimui su apvaliu 90cm staliuku, bet kartoju, kad aš taip nedaryčiau, nes man virtuvėje darbo zona turi būti laisva smile.gif

user posted image
Atsakyti
Laba smile.gif

keliames i nauja buta, laiko remontui nedaug, taigi palikome ankstesnius seimininku virtuves baldus, pakeitem stalvirsi, nupirkome nauja kriaukle, dabar mastau koks maisytuvas cia butu patogiausias?


user posted image

user posted image

aciu uz pasiulymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LolitCafe: 09 rugpjūčio 2012 - 16:40
QUOTE(LolitCafe @ 2012 08 09, 16:38)

aciu uz pasiulymus  4u.gif

ne i tema, bet kampelis prie sienos labai pastebimas, ir sakyciau, net gadina vaizda blush2.gif Man asmeniskai patinka, kai kampeliu visai nera, (uzglaistyta permatomu silikonu), bet jei jau kitaip negalima, bent spalva geriau reiketu parinkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 08 08, 18:46)
Kadangi ploto nedaug, tikrai tikrai siulyciau gerai pagalvoti, ar reikia 90ines kaitlentes. Kadangi virtuvei „atliko“ plotas, tai, speju, gaminimas nera pats pats svarbiausias dalykas...
Dar viena ideja - montuoti kampu...

http://i1173.photobu...titled-1-01.jpg[/img]



Is principo labai neblogas variantas.
Tik vietoj apvalaus staliuko daryciau nisoj minkstasuoli ( galima nisoj ir grazu apsvietima pasidaryti) ir prie jo siaura ilga staliuka ant ratuku. Kuri, jei daug ka ruosiant, galima butu panaudoti kaip zemesni darbastali.
Kad staliukas ne visada vazinetu, buna ratukai su stabdziukais.

QUOTE(kristal @ 2012 08 08, 19:47)
Gaminti megstu as viena seimoje  doh.gif visi kiti megejai skaniai pavalgyti, todel didzioji dalis plotu atiduota valgomajam/svetainei. Sujungti virtuves erdves su valgomuoju labai nenorejau as.
Montuoti kampu neatrdo patrauklu.
Blogiausiu atveju aukosiu ta apvalu staliuka-atsisakysiu jo  g.gif

Sudeliojus L raide visai nemazai gaunasi vietos stalciams ir darbastaliui... Standartiniai 3 saldiklio stalciai yra po saldytuvu, bet mazai man ju. Jau nusprendziau, kad butinai reiks dar vieno beveik saldytuvo dydzio saldiklio visoms gerybems uzsaldyti  rolleyes.gif


O po langu pakankamai aukscio spintelems?

As ir daug gaminu ir viena. Na kartais merginos padeda. Bet as saldikli specialiai i rusi pasistaciau. Nes taip sutaupoma ir energija. Virsuj( virtuvej smile.gif ) turiu tik nedidele kamera dideliame saldytuve. Bet man visokiom saldytom zolem, ledam, bulkutem puikiausiai uztenka.
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 08 09, 21:00)
ne i tema, bet kampelis prie sienos labai pastebimas, ir sakyciau, net gadina vaizda  blush2.gif Man asmeniskai patinka, kai kampeliu visai nera, (uzglaistyta permatomu silikonu), bet jei jau kitaip negalima, bent spalva geriau reiketu parinkti  4u.gif


cia kalba eina kur susijungia plintusas sidabrinis?
ten kitaip nelabai ir padarysi, nes siena nelygi, na kaip ir visose daugiabuciose g.gif kai klijavome plyteles kiek galejome islyginome, bet iki tobulumo dar toli ax.gif

tai nieks neturi tokios kampines kriaukles? g.gif

mastau apie toki maisytuva g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 08 10, 08:45)
tai nieks neturi tokios kampines kriaukles?  g.gif

mastau apie toki maisytuva  g.gif
http://www.e-senukai...51011677_p1.JPG[/img]

man asmeniskai daug patogiau, kai sukinejasi tas ciaupas... ax.gif
Atsakyti