Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(elfikas @ 2012 07 04, 23:24)
nejaugi jums svarbu tik į kainą sutilpti? bet kuriuo atveju verta nuvažiuoti į Termopalo ofisą, Brasą ir Furnitaną ir pažiūrėti ką galite/norite turėti. Baldininkas juk nežino kas jums patinka, o žinodamas ką norėtumėte turėti, visada (jei jis tikrai geras baldininkas) galės jums patarti kaip galima sutaupyti pasirinkus pvz. kitus lankstus, kitus cargo krepšius, kitokią vidinę plokštę ir pan. ir sutilpsite į biudžetą ir savo svajonių virtuvę turėsite. Rezultatas didelė dalimi priklauso nuo užsakovo, o ne nuo baldininko. Jo darbas tik padaryti kokybiškai tą, ką jus norite.
norėjau tą patį pasiūlyti. Nudažyti ir ... kad ir kaip nemėgstu stiklo, čia tikriausiai jo reiktų, nes medis ... nežinau, bet man rodos kad ir kokie stebuklingi dažai būtų yra kiek problematiškas valyti. Tai ji (jau nudažytą) uždengus permatomu stiklu turėtumėte ir patogią ir originalią virtuvę smile.gif


As irgi pagalvojau, kad stiklas butu vienas is galimu variantu, bet suabejojau isiziurejusi, jog virtuves sienoje yra kampas, tai nezinau kokios butu galimybes uzdeti stikla?
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 07 04, 10:53)
Mano vienai kolegei franke maišytuvas sugedo po vienų metų. kai atėjo meistras taisyt, tai baisia blogai atsiliepė apie franke maišytuvus - jų silpna vieta - vidinė membrana, kuriai apkalkėjus ima lašėti vanduo. O va pas mano seserį franke maišytuvas tarnauja jau kokius 3 metus, tiesa vienu metu irgi buvo pradėjęs lašėt, bet po pravalymo viskas gerai.

Dėkavoju 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 07 04, 23:24)
Nudažyti ir ... kad ir kaip nemėgstu stiklo, čia tikriausiai jo reiktų, nes medis ... nežinau, bet man rodos kad ir kokie stebuklingi dažai būtų yra kiek problematiškas valyti. Tai ji (jau nudažytą) uždengus permatomu stiklu turėtumėte ir patogią ir originalią virtuvę smile.gif


Va, as irgi pagalvojau, ir kaip dabar ta medi nuvalot? As kai pagalvoju, esam kazkada tureje koridoriuj lenteles, kai parsikraustem jau rado. iaubelis, kokios jos nuciupnotos buvo, nelygios tokios. Kaip as tik nevaliau. Ten puse kempineliu betrinant ant ju palieka doh.gif Tai zinokit, as pati jas daziau, patryniau su svitriniu popierium ir tada daziau ryskiai oranziniai ir dar kai kur melynai. lotuliukas.gif Siaip nieko ziurejos, bet gerai, kad neilgai ziuret i jas teko. Bet dabar tikrai tu dazu visokiu yra medienai. Dazyciau sviesiai ir stikla deciau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 07 04, 23:24)
nejaugi jums svarbu tik į kainą sutilpti?

na manau natūralu, kad kaina yra svarbu. yra suma max, kurią galim skirti. piniginė deja ne guminė... smile.gif o nupaišytais pinigais irgi neatsiskaitysi... kitu atvėju tiesiog kreipčiaus į profesionalus kurie man viską patys padarytų ir nei galvos sukt nereiktu smile.gif

bet kuriuo atvėju ačiu už patarimus. bandysim kažkaip ieškotis ir deliotis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikcia: 05 liepos 2012 - 10:31
QUOTE(elfikas @ 2012 07 04, 23:24)
verta nuvažiuoti į Termopalo ofisą, Brasą ir Furnitaną ir pažiūrėti ką galite/norite turėti.

dar toks klausimas iškylo (turbūt jums labai kvailas pasirodys). Šios įmonės tik prekiauja medžiagomis, pačios jos baldų negamina kiek supratau... Tai kokia čia esmė? blush2.gif nuvažiuot, susipirkt reikiamas medžiagas ir patiems "klijuotis" tą virtuvę? ar baldininkas neva sumeistrautų iš tų medžiagų? nepagavau čia kampo visai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elfikas @ 2012 07 04, 23:24)
norėjau tą patį pasiūlyti. Nudažyti ir ... kad ir kaip nemėgstu stiklo, čia tikriausiai jo reiktų, nes medis ... nežinau, bet man rodos kad ir kokie stebuklingi dažai būtų yra kiek problematiškas valyti. Tai ji (jau nudažytą) uždengus permatomu stiklu turėtumėte ir patogią ir originalią virtuvę smile.gif


Oho smile.gif Įdomu!
Gal kas matėte ką nors panašaus nuotraukose internete? Kaip apskritai atrodo dažytas ir lakuotas medis ant sienų? O stiklas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estija: 05 liepos 2012 - 11:29
QUOTE(mikcia @ 2012 07 05, 12:24)
dar toks klausimas iškylo (turbūt jums labai kvailas pasirodys). Šios įmonės tik prekiauja medžiagomis, pačios jos baldų negamina kiek supratau... Tai kokia čia esmė? blush2.gif  nuvažiuot, susipirkt reikiamas medžiagas ir patiems "klijuotis" tą virtuvę? ar baldininkas neva sumeistrautų iš tų medžiagų? nepagavau čia kampo visai blush2.gif


Jas dar susipjaut reikia ir zinot kaip ka montuot lotuliukas.gif
Jus ten apsiziurit kainas, spalvas, zodziu ko norit. Baldininkas jums paprojektuos ir pagamins. Kur jus desit tas plokstes parsiveze. Jie didmeninkai. Baldininkai is ju ima. Nors yra zmoniu, kurie patys sukas. Pasidaro projektus, duoda jas ispjauti ir jau dedasi. Bet jau as nerizikuociau schmoll.gif Turi ismanyt ir moket, paklysi kur nors centimetra ir turesi kreiva sleiva. Arba isvis negalesi susirinkt.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 05, 12:30)
Bet jau as nerizikuociau schmoll.gif 

drinks_cheers.gif tai vat aš ir nesupratau, kas iš to, kad aš ten nuvažiuosiu blush2.gif
bet kiek dabar išsiuntinėjau užklausų, tai visi rašė, kad atvažiuoja su pavyzdžiais, tai aš gi neliepsiu baldininkui važiuot į tą ar aną krautuvę, pirkt būtent tokią plokštę ar bėgelį ar pan... rolleyes.gif

na vienu žodžiu, kaip nors tą dilemą išspręsim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikcia: 05 liepos 2012 - 11:36
QUOTE(mikcia @ 2012 07 05, 12:35)
drinks_cheers.gif  tai vat aš ir nesupratau, kas iš to, kad aš ten nuvažiuosiu blush2.gif 
bet kiek dabar išsiuntinėjau užklausų, tai visi rašė, kad atvažiuoja su pavyzdžiais, tai aš gi neliepsiu baldininkui važiuot į tą ar aną krautuvę, pirkt būtent tokią plokštę ar bėgelį ar pan... rolleyes.gif

na vienu žodžiu, kaip nors tą dilemą išspręsim smile.gif

Jus pasiziurit prekes koda, o jau jo reikalas is kur pirk. Ir siulyciau vaziuot
butent i parduotuve kur didesni pavyzdziai. Maziukai ziuresis kitaip. As su dabartiniu stalvirsiu taip issiduriau, nu negaliu ziuret, gerai, kad ilgai neteks doh.gif Atrode mazam pavyzdeli normalus, o is tikruju labai jau margas ir didelis plotas kitaip atrodo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikcia @ 2012 07 05, 11:35)
drinks_cheers.gif  tai vat aš ir nesupratau, kas iš to, kad aš ten nuvažiuosiu blush2.gif 
bet kiek dabar išsiuntinėjau užklausų, tai visi rašė, kad atvažiuoja su pavyzdžiais, tai aš gi neliepsiu baldininkui važiuot į tą ar aną krautuvę, pirkt būtent tokią plokštę ar bėgelį ar pan... rolleyes.gif

na vienu žodžiu, kaip nors tą dilemą išspręsim smile.gif


Tai jums ne baldininka siuntineti reikia, o gyvai paciupineti ir suprasti ko pavz jums reiki i stalciu - BLUM, Hetich mechanizmu ar paprastu pigesniu uzteks, o gal jums labai patinka stalciai su pritraukejais; o gal pamaciusi ir koki kargo krepsi uzsimanysit arba dideli stalciu su vidiniu mazesniu, kaip noresit, kad virsutines spinteles atsidarytu (i virsu, i sonus...) ir pan. Reikia isivaizduoti kokiu yra galimybiu, mechanizmu, apdailos prekiu. Baldininkas galia atsivezti tik kelis pavyzdzius plokestes ir viskas, bet tai neatspindes visko is ko jis gali gamimnti, o mechanizmu tai tikrai pavyzdziu neatves.
Atsakyti
Cia neblogai pasiskaityt
http://www.arpolis.l..._uzsakovams.pdf
Atsakyti
Mergiukai, reikia jusu nuomones ax.gif Kaip jums tas saldytuvas sprendimas? g.gif Su vyru niekaip nesutariame, ar reikia tos spintos, ar ne ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 08 liepos 2012 - 22:31