Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Turiu klausimuka turincioms L ar U formos virtuves: Kokiu budu padaryti stalvirsio jungimai? Meistras siulo deti tokia metaline sujungimo juostele, bet ji labai prastai atrodo! doh.gif Negi nebuna stalvirsio spalvos juosteliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2012 08 04, 20:11)
Turiu klausimuka turincioms L ar U formos virtuves: Kokiu budu padaryti stalvirsio jungimai? Meistras siulo deti tokia metaline sujungimo juostele, bet ji labai prastai atrodo!  doh.gif  Negi nebuna stalvirsio spalvos juosteliu?  g.gif

musu senoji virtuve (6m) tai su ta metaline juostele... naujajai nzn ka siulys det... nes ne akmeni, o laminuota stalvirsi zadam det.. g.gif
Atsakyti
Tai kad nieko nededa dabar ant sujungimo g.gifm suleidzia ir tiek, matosi is arti tik plonyte siule, kam ant jos dar kazka klijuot? Yra piestukai visokie kur uzpiesi laminato spalva ir isvis nesimato siules.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pause: 05 rugpjūčio 2012 - 00:32
ant laminuotu stalvirsiu deda tas aliuminio juosteles ir tiek, nes gamintojai daugiau nieko nepasiulo. musu sake, kad gali nudazyt, bet yra rizika kad apsitrins.
yra variantas kad stalvirsi pjaut su lazeriu, tada tos juosteles galima nedet, bet mazai kas taip daro ir plius ziauriai brangu o tikimybe kad laminatas pjovimo vietoje pasizeis islieka, nes be juosteles lieka be apsaugos.

ant akmeniniu ir mediniu stalvirsiu juosteliu nededa.
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2012 08 04, 19:11)
Turiu klausimuka turincioms L ar U formos virtuves: Kokiu budu padaryti stalvirsio jungimai? Meistras siulo deti tokia metaline sujungimo juostele, bet ji labai prastai atrodo!  doh.gif  Negi nebuna stalvirsio spalvos juosteliu?  g.gif


tikrai galima padaryti be juosteles, o ta pati juostele tai s.. paskutinis, po ja visi trupiniai lenda, jei sudreksta (reikia dar silikonu patept, o prie jo trupiniai dar limpa!), tai issipucia stalvirsis.. Turejus as aliuminine juostele, tikrai joks issigelbejimas, o dar plius vaizdas uzmusantis... Nemanau, kad geriau atrodytu kitu spalvu, ir matyti neteko..
Papildyta:
fasadas POLIRUOTAS LAKUOTAS gerai ar blogai? Brangu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2012 08 04, 19:11)
Turiu klausimuka turincioms L ar U formos virtuves: Kokiu budu padaryti stalvirsio jungimai? Meistras siulo deti tokia metaline sujungimo juostele, bet ji labai prastai atrodo!  doh.gif  Negi nebuna stalvirsio spalvos juosteliu?  g.gif


Va, mane irgi domina sitas dalykas.. Labai nenoriu tu sujungimu, bet kaip suprantu, niekur nedingsiu... g.gif Man sake, kad pjauna kazkaip stalvirsi ir galima tada nedet tos juosteles, bet nuo dregmes gali ilgainiui issipust, tai nerekomendavo sito varianto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 05 rugpjūčio 2012 - 14:32
QUOTE(Mistika... @ 2012 08 04, 20:11)
Turiu klausimuka turincioms L ar U formos virtuves: Kokiu budu padaryti stalvirsio jungimai? Meistras siulo deti tokia metaline sujungimo juostele, bet ji labai prastai atrodo!  doh.gif  Negi nebuna stalvirsio spalvos juosteliu?  g.gif

Tai kad labai gražiai sufrezuoja tuos sujungimus. Pas sesę jau kokie 4 metai, pas mane jau 2 metai toks stalviršis ir nieks niekur neišsipūtė. Aišku turi gerai sufrezuoti ir juk niekad nelaikai balų ant stalviršio, dar galbūt ne kiekvienas meistras moka ir turi tokią techniką. O kainuoja papildomai viena sufrezavimo juostelė apie 300lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolile: 05 rugpjūčio 2012 - 16:52
QUOTE(dolile @ 2012 08 05, 17:51)
Tai kad labai gražiai sufrezuoja tuos sujungimus. Pas sesę jau kokie 4 metai, pas mane jau 2 metai toks stalviršis ir nieks niekur neišsipūtė. Aišku turi gerai sufrezuoti ir  juk niekad nelaikai balų ant stalviršio, dar galbūt ne kiekvienas meistras moka ir turi tokią techniką. O kainuoja papildomai viena sufrezavimo juostelė apie 300lt

toks sufrezavimas mano manymu tinka jei kampe nera plautuves. nes jei yra, nors atrodo balu nelaikai, vistiek ten slaptu ir dregtu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 08 05, 19:16)
toks sufrezavimas mano manymu tinka jei kampe nera plautuves. nes jei yra, nors atrodo balu nelaikai, vistiek ten slaptu ir dregtu...  g.gif

pas mane sufrezuota šalia plautuvės. Jau du metai ir viskas gerai. o galvojat po juostele vanduo nepateks? g.gif
Atsakyti
Klausimelis...
Gal yra kas lankosi cia, pas ka FGV (Italiska) furnitura?
Kaip naudojasi? Ka gero/blogo galit papasakot is patirties?

Kelis post'us radau, bet labai seni ir mazai informatyvus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 05 rugpjūčio 2012 - 21:37
Sveikos 4u.gif
Darom remontą virtuvėj, ir reikėtų žmogaus, kuris perkeltų dujų skaitliuką į kitą vietą. Gal kažką žinote / pažįstate? Veiksmas Šiauliuose.
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2012 08 05, 22:12)
Sveikos  4u.gif
Darom remontą virtuvėj, ir reikėtų žmogaus, kuris perkeltų dujų skaitliuką į kitą vietą. Gal kažką žinote / pažįstate? Veiksmas Šiauliuose.


Parašiau AŽ
Atsakyti