Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(wikne @ 2012 07 31, 21:33)
o kiek mazdaug gali kainuoti projekto pabraizymas?

Maždaug 200...300 litų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 07 31, 08:52)
mes nuėjome pas baldininkus, padarėme projekta (2-jose vietose tik buvom) , pasirinkom tinkamiausius, davė projektą kaipir kur  išvedžioti elektrą, tada padarėm pilnai remontą , supirkom buitininę intergruojamą techniką (galima ir nepirkti iš anksto, svarbiausia apsispresti ir tiksliai žinoti modelius) ir tada atvažiavo konstruktorius viską išmatuoti, dar pakoregavom smilkmenas, apsisprendėm dėl visų spalvų ir detalių.

Gal kartais dar turite ir galėtumėt parodyti savo elektros prpjektą 4u.gif Ir pas kokius baldininkus buvote? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 07 31, 09:55)
O kaip imontuoti saldytuvai pas jus? Vakar apziuurejau parduotuveje tokius ir jie visi primontuoti su tokiom plastikinem juostelem prie plokstes, kuriom slankioja dureles atidarant. Gal neaiskiai paaiskinau, zodziu ar pas jus yra tarpas tarp saldytuvo dureliu ir plokstes? smile.gif


Pas mane irgi yra tarpelis, yra tokios juosteles su kabliukais, kurios jungia plokste su saldytuvo druim. Buna kartais plokste atsikabina nuo saldytuvo, tada tai nervas ima.
Bet ar kitaip daro?
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2012 07 31, 21:33)
Dekui uz atsakymus smile.gif
o kiek mazdaug gali kainuoti projekto pabraizymas?



manau jei gaminsit toje firmoje tai nieko nekainuos...kiti uz pabraizyma ima mazdaug 100 lt..tipo gauni 3-4 var ir gali gamintis kur nori jei pas mus netenkina kaina...
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 07 31, 22:34)
Taip, pas mane yra tarpas tarp dureliu ir plokstes  smile.gif Kas tame yra negero  unsure.gif

Maciau vienoj vietoj kad saldytuvo durys prie saldytuvo Pritvirtintos didesniais lankstais ir tada plokste priglunda prie dureliu. Nu negrazu man ras tarpas, o viena saldytuva atidarius toks garsas buvo kaI tom juostelem durys slydo:oh o va dar atsikabina pasirodo...
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 08 02, 00:35)
Pas mane irgi yra tarpelis, yra tokios juosteles su kabliukais, kurios jungia plokste su saldytuvo druim. Buna kartais plokste atsikabina nuo saldytuvo, tada tai nervas ima. 
Bet ar kitaip daro?



siaip uzsieny taip montuojamu saldytvu niekur nerasi....su jokiais tarpais..jokiu atsikabinimu...ogminoj pasakojo kad cia kazkaip priklasuo nuo saldytuvo lankstu....vieni montuojami vienu budu kiti tuo vadinamu slankiojanciu
Atsakyti
Va butent as UK ir maciau ta slankiojanti kur man nepatko visai smile.gif o kur tuos didesnius lankstus saldytuvui gauti bet kokioj B&Q ar kazkur speciailiai? Ir nuraminkit, kad saldytuvas sandariai uzsidarys pakeitus lankstus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružis:) @ 2012 08 01, 23:23)
Gal kartais dar turite ir galėtumėt parodyti savo elektros prpjektą 4u.gif Ir pas kokius baldininkus buvote? Ačiū 4u.gif

neturiu to projekto unsure.gif
apie baldininkus i AZ parasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 08 02, 01:31)
Va butent as UK ir maciau ta slankiojanti kur man nepatko visai smile.gif o kur tuos didesnius lankstus saldytuvui gauti bet kokioj B&Q ar kazkur speciailiai? Ir nuraminkit, kad  saldytuvas sandariai uzsidarys pakeitus lankstus smile.gif



geras o as zusieny nieko tokio panasaus nemaciau....
Atsakyti
QUOTE(Erne1 @ 2012 08 02, 23:48)
geras o as zusieny nieko tokio panasaus nemaciau....


Ką tik UK buvau, šian gryžau tik, kaip tik B&Q, Ikea ejau apie tuos visus virtuvinius, darinejau, neužsifiksavo man, kad ten kažkas negerai g.gif Nemačiau jokių tarpų, kaip pritvirtinta mačiau.
Ot tada nepastabi esu doh.gif

Dėl projekto. Darė man ne virtuvinių gamintojai, o projektuotojai. 100 lt. Surašė kaip elektra, visokias spalvas padėliojo. Manau, tikrai nebrangu. Pasidariau prieš vedžiojimą visko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 02 rugpjūčio 2012 - 23:06
sveiki,gal galite pasidalinti nuorodomis,kuriomis planuojates virtuves,aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linciukasok @ 2012 08 04, 17:01)
sveiki,gal galite pasidalinti nuorodomis,kuriomis planuojates virtuves,aciu  mirksiukas.gif

ALNO Kitchen Planner 4u.gif
Atsakyti