Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(tukas* @ 2012 07 23, 10:07)
Gal galėtumete paprojektuoti smile.gif


Greitukas:Projektas
Turiu ir virtuvės foto tokiu pat išplanavimu.
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2012 07 23, 23:05)
Ziuriu cia dauguma virtuvese kriaukles darote prie lango,o man iskilo blondiniskas klausimas, o kur tada dedasi isplauti indai  g.gif nes ir man reikia iki kitos savaites pasiprojektuoti virtuve,nes ves kanalizacijos vamzdzius,tai niekaip nesugalvoju,kaip protingai isdelioti iranga ir spinteles  doh.gif virtuve L  formos 3x4


Is indaploves ar kriaukles prasliauscius ranksluostuku, indai keliaus tiesiai i spinteles 4u.gif
Daugiau nebenoriu indu dziovykles, kuria reikia sveisti pastoviai nuo dregmes padekle doh.gif
Atsakyti
Merginos,

gal galite rekomenduoti įmonę, kuri nebrangiai gamina grūdinto stiklo sienas virtuvei? Kiek ieškau, pigiau nei 450 Lt už kv.m. nerandu 4u.gif
Atsakyti
Gal galit kas pakonsultuot?
Klijuojam virtuveje plyteles, baldai jau uzsakyti, bet kazkaip neaptarem del plintusu. Tai man klausimas iskilo, ar reikia ju, ar netrukdys po to spintelems?
Kaip jus darot?
Atsakyti
QUOTE(oplialialia @ 2012 07 25, 16:55)
Gal galit kas pakonsultuot?
Klijuojam virtuveje plyteles, baldai jau uzsakyti, bet kazkaip neaptarem del plintusu. Tai man klausimas iskilo, ar reikia ju, ar netrukdys po to spintelems?
Kaip jus darot?


Spinteliu apacioj buna isgaubimas, todel plintusai netrukdo mirksiukas.gif
Atsakyti
Baisiai noriu tokios talpios istraukiamos spintos kaip raudona, berods paskutineje foto, tik kad ir kiek delioju savo brezinukus, niekaip nesiderina jinai. doh.gif

http://www.namudizai...inalia-virtuve/
Atsakyti
Gal kurios nuolatines sios temos SM nepatingetu parasyti kuri gi firma - BLUM ar GRASS yra pranasesne ir kuo ? Cia esamos SM ka labiau renkasi?
Sedim su vyru ir gincijames, kazkaip man artimesne Blum, bet gal del to, kad daugiau reklamuojasi, daugiau ju matyti draugiu, pazystamu namuose g.gif O Grass apie 10 g.gif % pigiau g.gif
Busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
Virtuviu gamintojai daznai sako, kad BLUM yra geriau. As pasirinkau Blum. O ir jusu vietoje, apziureciau draugiu - giminiu virtuves, ir jei ne viena neturi nusiskundimu del blum, o grass neturit gyvu atsiliepimu, nerizikuociau del 10 proc.
Atsakyti
QUOTE
Cia esamos SM ka labiau renkasi?


Pas mane bute buvo Hettich, name irgi projektuoja su Hettich. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Alezee @ 2012 07 28, 21:14)
Baisiai noriu tokios talpios istraukiamos spintos kaip raudona, berods paskutineje foto, tik kad ir kiek delioju savo brezinukus, niekaip nesiderina jinai.  doh.gif

http://www.namudizai...inalia-virtuve/

realiai ji man pasirode nepatogi, o ir patogesne, ir talpesne jei butu to paties dydzio su lentynelem ir durelem, vietos uzimtu tiek pat
Atsakyti
QUOTE(Audrale @ 2012 07 24, 22:22)
Greitukas:Projektas
Turiu ir virtuvės foto tokiu pat išplanavimu.




Ačiū labai, o foto gal galėtumėte į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrale @ 2012 07 24, 23:22)
Greitukas:Projektas
Turiu ir virtuvės foto tokiu pat išplanavimu.

Man butu graziau jei pakabinamos spinteles aukstis sutaptu su ta ilga kur orkaite. Bei kyla klausymas kaip atidarysite langa per maisytuva?Na ir dar man asmeniskai dilema kaip greitai nusibos sveisti aptaskyta langa... nes irgi planuoju prie lango kriaukle det. Beje cia pagal projekta tai truksta vos pora cm kad stalvirsis atliktu ir palanges funkcija, jei taip ir yra realybeje tai ko gero pakelciau iki palanges lygio.Estetiskai zymiai geriau atrodo negu stalvirsis 5 cm sienos ir palange.
Atsakyti