Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(rasiux- @ 2012 07 23, 10:19)
*Kraštinė spintelė tik 60 cm, todėl viryklės niekur nebepastumdysi.
*Čia būtų variantas 30 spintelė, kriauklė, 30 spintelė ir kampas  g.gif  Gal ir neprasta mintis- padidėtų kampinio stalviršio plotas  g.gif
Šiaip dėl vietos stokos ir vamzdžių variantų pasirinkimas labai ribotas.
Dar klausimas- kaip dabar dažniau daro kampines spinteles- 90 kampu ar įstrižas  g.gif

Pirmame aukšte kampinės spintelės aš nedaryčiau, tada dešinėje pusėje gautųsi 45 cm spintelė, 45 cm spintelė plautuvei ir 60 cm spintelė arba 45 cm spintelė, 60 cm viryklė ir 45 cm spintelė, jei bendras ilgis iki sienos 2,10m g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrale @ 2012 07 19, 19:10)
Turiu šiek tiek laisvo laiko, galėčiau paprojektuoti kokią virtuvėlę  blush2.gif
Projektas atrdytu taip: Virtuvės projektas free  smile.gif


Audrale, ir as papildysiu prasanciuju gretas blush2.gif Kazkada Valsve buvo padariusi man projekteli (aciu jai 4u.gif ), bet dabar pasikeite finansine padetis, todel tenka koreguoti kaikuriuos norus ir pati isplanavima blush2.gif

Virtuves planas:

user posted image

user posted image

Valsves sukurtas projektelis:
user posted image

Grindu spalva :
user posted image

Ziurint i projekteli, ivadai padaryti ten kur kriaukle ir idaplovei-prie saldytuvo. Stalvirsi darysime ir ten kur langas (zinau, kad tuomet pilnai neatsidarys langas, bet mums tai netrukdo), kaitlente desime tarp saldytuvo ir kamino. Visa buitine technika imontuojama, tik saldytuvas ne. Man dar idomu, ar butu imanoma sutalpinti saldytuva salia kriaukles, o indaplove tada pastatyti prie orkaites? (pamirsau pamineti, kad virtuve bus L formos). Virtuve planuojame daryti balta (arba virsu balta, o apacia kokios kitos spalvos- dar intensyviai mastau blush2.gif )
Labai labai is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriorsa: 23 liepos 2012 - 10:55
QUOTE(fukse @ 2012 07 23, 10:30)
Pirmame aukšte kampinės spintelės aš nedaryčiau, tada dešinėje pusėje gautųsi 45 cm spintelė, 45 cm spintelė plautuvei ir 60 cm spintelė arba 45 cm spintelė, 60 cm viryklė ir 45 cm spintelė, jei bendras ilgis iki sienos 2,10m  g.gif

Siena tik 2 m, nieko nebeprailginsiu, dar spintelės galėtų būt netgi 10 cm trumpesnės, kad nepasistatytų visiškai lygiai su praėjimu. Kriauklė dabartinė 55 cm, tai ir spintelė bus reikalinga ne siauresnė.
Matyt teks svarstyti variantą su pastumta kriaukle link durų per 30 cm ir taip išlošt didesnį kampinį plotą.
Gal Audrale pasiūlys ką nors protingo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 23 liepos 2012 - 11:34
QUOTE(rasiux- @ 2012 07 23, 12:34)
Siena tik 2 m, nieko nebeprailginsiu, dar spintelės galėtų būt netgi 10 cm trumpesnės, kad nepasistatytų visiškai lygiai su praėjimu. Kriauklė dabartinė 55 cm, tai ir spintelė bus reikalinga ne siauresnė.
Matyt teks svarstyti variantą su pastumta kriaukle link durų per 30 cm ir taip išlošt didesnį kampinį plotą.
Gal Audrale pasiūlys ką nors protingo  4u.gif

Blumchen pasiūlymas tikrai geras. Kriauklė tik kampe. Gera franke kriauklė kainuoja vos 149lt, aquasanita akmens masės apie 250-300lt. Ar tai pinigai žinant, kad virtuvėje sukinėsitės min 7 metus?
Būtu gerai atsikratyti mikrobangų krosnelės... tik ne ant stalviršio... bet kur?
Atsakyti
Audrale- mikrobangės ir neturim, tik šiaip dėl vaizdo padėjau. Kriauklės visgi nekeisim, nors ir nebrangu, bet kam mest gerą daiktą lauk. O ir šiukšliadėžei paaukot didžiausią spintelę tikrai nenoriu.
Iš esmės klausimas buvo- viryklė prie įėjimo arčiau kriauklės- labai tragiškai ar ne. Nes variantai tik šie. Žaisti galiu tik su viršutinių spintelių išdėstymu (stiklai, durelės, miksas, atviros lentynėlės ir pan.)
Bet manau, kad visgi paliksim viryklės vamzdžius kaip dabar yra- per vidurį prie sienos, kur šaldytuvas, o kaip didesnį darbastalį galiu panaudoti ir stalą.
Atsakyti

Ziuriu cia dauguma virtuvese kriaukles darote prie lango,o man iskilo blondiniskas klausimas, o kur tada dedasi isplauti indai g.gif nes ir man reikia iki kitos savaites pasiprojektuoti virtuve,nes ves kanalizacijos vamzdzius,tai niekaip nesugalvoju,kaip protingai isdelioti iranga ir spinteles doh.gif virtuve L formos 3x4
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2012 07 23, 23:05)
Ziuriu cia dauguma virtuvese kriaukles darote prie lango,o man iskilo blondiniskas klausimas, o kur tada dedasi isplauti indai  g.gif nes ir man reikia iki kitos savaites pasiprojektuoti virtuve,nes ves kanalizacijos vamzdzius,tai niekaip nesugalvoju,kaip protingai isdelioti iranga ir spinteles  doh.gif virtuve L  formos 3x4


Indus iš indaplovės į spintelę ar stalčių lotuliukas.gif Pas mane stalčiai tam numatyti netoli indaplovės.
Atsakyti
Padėkit ir man sudėlioti taškus...Perkėlėm virtuvę į pereinamą kambarį - bus virtuvė+svetainė... Lyg ir susidėliojau iš dešimto karto... Dėl spalvos neapsisprendžiu, nes reikia derinti prie svetainės kampo, o jis toks ryškiai raudonos spalvos+ juoda oda...Sakau gal ir baltas neblogai žiūrėtųsi su kokiom aguonom ant plikos sienos ...Neapsisprendžiu ką padarius tame tarpelyje tarp durų ir kaitlentės...Ar pratęsti stalčius, ar kokia neplačia(1,2) neaukšta (1,1) sienele atskirti virtuvę nuo svetainės...

http://public.fotki....irtuve/top.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nercyte09: 23 liepos 2012 - 22:58
Mielos virtuvių planuotojos, koks maždaug yra plautuvėms skirtas plotis stalviršyje: čia būtų uždedama nerūd. plieno plautuvė su apvaliu dubeniu ir su dar šalia "pasidėjimu" (labai lėtas internetas, tai kol susirasiu doh.gif )?
Atsakyti
QUOTE(zytos @ 2012 07 24, 09:53)
Mielos virtuvių planuotojos, koks maždaug yra plautuvėms skirtas plotis stalviršyje: čia būtų uždedama nerūd. plieno plautuvė su apvaliu dubeniu ir su dar šalia "pasidėjimu" (labai lėtas internetas, tai kol susirasiu doh.gif )?


Tokios reikia?


user posted image

user posted image
Atsakyti
Ir Franke tokių matmenų? o koks dubens diametras?
Forma tokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zytos: 24 liepos 2012 - 10:14
QUOTE(zytos @ 2012 07 24, 10:12)
Ir Franke tokių matmenų? o koks dubens diametras?
Forma tokia.


Cia paemiau "Plautuvė FRANKE PML 611 i su ventiliu"

Dubuo parasyta: 410 vidinis diametras,
Atsakyti