Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Blumchen123 @ 2012 07 22, 14:40)

Vanda_zydi: aš vat ir galvoju ar taškysis tiek kad net peršoks per 1,0m stalviršį ar tik pats stalviršis apsitaškys  g.gif


Ziurint ka ir kaip gaminat...

Pas mane, tai, pvz. riebalu lasu buna ten, kur tikrai nesitikeciau... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Blumchen123 @ 2012 07 22, 15:40)


Labai grazus ir nenuobodus projektelis wub.gif
Atsakyti
Man irgi dilema: jau planuojam užsisakinėti baldus, bet neapsisprendžiam dėl viryklės vietos. Vyras siūlo statyt pie įėjimo (sutrumpėtų dujų vamzdis, kuris dabar eina palei visas lubas, padidėtų vientiso stalviršio vieta). kad nenudegtų einantis pro šalį rankų tarpą tarp viršutinė ir apatinės spintelių uždengtų kokia metalo detale. Man nelabai patinka, kad viryklė atsiranda labai arti kriauklės.
Prabalsuokit prašom ax.gif
1. user posted image
2. user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 07 23, 00:01)
Man irgi dilema: jau planuojam užsisakinėti baldus, bet neapsisprendžiam dėl viryklės vietos. Vyras siūlo statyt pie įėjimo (sutrumpėtų dujų vamzdis, kuris dabar eina palei visas lubas, padidėtų vientiso stalviršio vieta). kad nenudegtų einantis pro šalį rankų tarpą tarp viršutinė ir apatinės spintelių uždengtų kokia metalo detale. Man  nelabai patinka, kad viryklė atsiranda labai arti kriauklės.
Prabalsuokit prašom  ax.gif
1. http://images55.fotk...932230/3-vi.jpg[/img]
2. http://images52.fotk...rtuvike2-vi.jpg[/img]


O jei pastumti viską truputį, nes tikrai nelabai patogu, kad uz virylės išvis vietos nebus. Galima kampe kriaukle, jei jums priimtina. Ar kažką ne taip suprantu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 07 23, 00:01)
Man irgi dilema:

Viryklę dėčiau ne ant kraštinės spintelės, o per vieną spintelę toliau (apibrėžiau raudonai), nes ir gartraukis geriau traukia, kai jis yra tarp spintelių (tik reiktų pažiūrėt kaip su spintelėmis antrame aukšte tada išeina), o plautuvę dėčiau į viryklės vietą.
Paliekant pirmą variantą, plautuvę traukčiau link durų per vieną spintelę.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 07 22, 16:35)
Ziurint ka ir kaip gaminat...

Pas mane, tai, pvz. riebalu lasu buna ten, kur tikrai nesitikeciau...  blink.gif

Gaminu ne per daugiausiai, bet vistiek prisitaško. Na bent jau dabar tai siena uz kaitlentės tikrai apsitaško smile.gif Iš kitos pusės kai kaitlentę deda i salą, kaip ir panašus variantas gaunasi, nes sienos saloje už kaitlentės nėra. Turbūt rizikuosiu palikt kaip yra ax.gif


Papildyta:
QUOTE(kristal @ 2012 07 22, 16:36)
Labai grazus ir nenuobodus projektelis  wub.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 07 23, 00:01)
Man irgi dilema: jau planuojam užsisakinėti baldus, bet neapsisprendžiam dėl viryklės vietos. Vyras siūlo statyt pie įėjimo (sutrumpėtų dujų vamzdis, kuris dabar eina palei visas lubas, padidėtų vientiso stalviršio vieta). kad nenudegtų einantis pro šalį rankų tarpą tarp viršutinė ir apatinės spintelių uždengtų kokia metalo detale. Man  nelabai patinka, kad viryklė atsiranda labai arti kriauklės.
Prabalsuokit prašom  ax.gif


Aš turbūt daryčiau taip:
user posted image
Viryklė atsikeltų arčiau krašto bet ne visai ant kampo, aš palikčiau bent jau kokius 20 cm pvz kargo krepšiui. O plautuvės nuotekų vamzdį manau tikrai galima prailgint keliasdešimt centimetrų, nuolydžio turėtų užtekti. Na nebent visai viršutinių spintelių mintis sugriūna g.gif
Bėje tokiu atveju ir eiliškumas šaldytuvas-plautuvė-viryklė išliktų, bent jau man taip būtų patogu naudotis. Bet žinoma kiekvienas turime savo įpročius virtuvėje ir nereiškia kad viena taisyklė patogi vistiems ax.gif

uoj iš esmės pasakiau ta pati kaip ir fukse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blumchen123: 23 liepos 2012 - 07:51
Prašom (*Juka*):
Virtuves baldu projektas
Virtuves baldu projektas
Nesupratau brėžinyje pateiktų skaičių. Pagal juos stalviršio viršus nuo grindų 1070mm, kai rekomenduojamas 860-900mm. Gal kokia klaida, nes ir bendras spintelių aukštis lygus patalpos aukščiui, nors brėžinyje pavaizduota visai kitaip. Pats projektas geras. Geras išplanavimas, geri spintelių matmenys.
padariau tik vieną pakeitimą, padidinau kargo krepšį iki 300mm (200mm vargu ar rasite). blush2.gif Ir projekte grindjuostę padariau 100mm aukščio, pas jus plane 150mm. Bet taip tik todėl, kad man taip patogiau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Audrale @ 2012 07 19, 19:10)
Turiu šiek tiek laisvo laiko, galėčiau paprojektuoti kokią virtuvėlę  blush2.gif
Projektas atrdytu taip: Virtuvės projektas free  smile.gif



Gal galėtumete paprojektuoti smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiū už pamąstymus mano klausimu 4u.gif
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 22, 23:13)
O jei pastumti viską truputį, nes tikrai nelabai patogu, kad uz virylės išvis vietos nebus. Galima kampe kriaukle, jei jums priimtina. Ar kažką ne taip suprantu. g.gif

Stumti deja nieko jau nebeišeina, nes vietos tik 2*2 metrų. Krieuklės vamzdžiai jau sudėti, o pačios kriauklės naujos nepirksim, turima į kampą netinka.

QUOTE(fukse @ 2012 07 23, 01:30)
*Viryklę dėčiau ne ant kraštinės spintelės, o per vieną spintelę toliau (apibrėžiau raudonai),
*Paliekant pirmą variantą, plautuvę traukčiau link durų per vieną spintelę. 

*Kraštinė spintelė tik 60 cm, todėl viryklės niekur nebepastumdysi.
*Čia būtų variantas 30 spintelė, kriauklė, 30 spintelė ir kampas g.gif Gal ir neprasta mintis- padidėtų kampinio stalviršio plotas g.gif
Šiaip dėl vietos stokos ir vamzdžių variantų pasirinkimas labai ribotas.
Dar klausimas- kaip dabar dažniau daro kampines spinteles- 90 kampu ar įstrižas g.gif
Atsakyti
QUOTE(tukas* @ 2012 07 23, 10:07)
Gal galėtumete paprojektuoti smile.gif

user posted image

Būtinai.
Atsakyti
QUOTE(Audrale @ 2012 07 23, 11:20)
Būtinai.


4u.gif sveiki, ir as noreciau jei galetumete 2 variantus man paprojektuoti nes niekaip neapsisprendziu kuri pasirinkti blush2.gif gal kokiu pasiulymu pateiksite.
abu variantai be virsutiniu spinteliu.

user posted image

user posted image

Labai Jums aciu 4u.gif
Atsakyti