Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Borzika @ 2012 07 21, 15:18)
Dar galvojom maždaug apie tokias, nes virtuvinio staliuko kojos bus chrominės. Bet kažin, ar verta į tokias dairytis (esmė ta, kad kišenėj ne fontanai, tai dairomės maždaug apie/iki 100 Lt už 1 kėdę)?


Jei is pasirinktu variantu, tai man graziau REDA, bet jei stalo kojos chromas, tai ir kedes rinkciausi to paties stiliaus, kitaip man nelabai ziuretusi. Galit bandyti cia pasiziurineti kedziu, bent jau mes cia issirinkom, nes irgi tuo metu nenorejau kedziu po 200-300Lt ax.gif
Kedes
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 07 21, 15:03)
Patarkit (išsakykit savo nuomonę), kurias kėdes geriau rinktis: Reda ar Patrik (kaina tikrai nebloga, ane)?

Virtuvės komplektas bus visas baltas (baltos gilios textūros, gaila, kad foto nesimato tos textūros), o stalviršis + virtuvinio staliuko viršus bus toks. O grindys kaip šitoj foto.


Aš ir už Redą.
Dar pagalvojau, jei su laiku atsibos, tai galima baltai nudažyt, pertraukti norima spalva. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2012 07 21, 16:53)
jei stalo kojos chromas, tai ir kedes rinkciausi to paties stiliaus, kitaip man nelabai ziuretusi.

Jūs mąstot grynai kaip aš drinks_cheers.gif
Bet 'normalių' kėdžių iki 100 Lt nėr sad.gif Tačiau ačiū už nuorodą - gali būt, kad pravers 4u.gif

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 21, 17:12)
Aš ir už Redą.

smile.gif
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 21, 17:12)
Dar pagalvojau, jei su laiku atsibos, tai galima baltai nudažyt, pertraukti norima spalva.  g.gif

O jei atvirkščiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 07 21, 17:40)
O jei atvirkščiai? ax.gif


Šiaip baltą iki medžio jau sunku atgrandyt, nudažyt paprasčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 07 21, 18:38)
Šiaip baltą iki medžio jau sunku atgrandyt

Nepagalvojau klausdama drinks_cheers.gif Kai tuo pat metu galvoji apie kelis skirtingus dalykus, tai taip ir gaunas doh.gif biggrin.gif
Vis tik teks palaukt, kada atveš virtuv. komplektą, tada ir žiūrėsim cool.gif

Ačiū visoms už nuomones 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
jungiuosi ir aš į jūsų gretas. Projektuojuosi savo virtuvę ir baigiu išsisemti... prisegu savo virtuvės eskizus ir labai laukiu pastebėjimų, nes pati nebematau kas blogai smile.gif

Spintelės iš kairės į dešinę:
* Šaldytuvas sienos nišoje
* Apatinės spintelės: Indaplovė/ Plautuvės spintelė/ Stalčiai/ Kampinė spintelė/ Kargo iš abiejų orkaitės pusių.

user posted image

Virtuvė nebus tokia atvira, paskutinis kargo remiasi i sienelę skiriančią virtuvę nuo svetainės. Sienelę čia ištryniau, kad geriau matytusi virtuvė.

tikiuosi fotkę pavyks įkelti, nesu to dariusi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blumchen123: 21 liepos 2012 - 21:53
Merginos, ką rinkotės į stalčius? T.y. lėkštėms laikykliai, pertvaros, prieskonių laikiklai. Kas pasiteisino, kas ne. Na, nesugalvoju ką su prieskoniais daryt. Pas mane gilųs stalčiai, gal dėti dar vieną stalčių stalčiuje ar tiesiog tokį variantą šalia įrankių
http://www.ikea.com/...ducts/00177249/
stalčius 80 cm., gal įsitektų su įrankiais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 07 20, 10:30)
As noreciau o kiek kainuos ?

Nieko nekainuoja smile.gif Nupiešk virtuvės planą, pažymėk duris, langus, santechnikos įvadus, ortakį ir įdėk čia, arba atsiųsk man į paštą. smile.gif
-
Galiu padaryti pilną gaminio detalizaciją.
Juoda spalva slegia. Rinkčiausi šviesų, margą stalviršį.
-
Baltas blizgus mdf kurkas labiau blizga, o paviršius lygesnis nei lmdp. Mdf kraštai neturi apdailinės juostos, todėl gaminys labiau atsparus drėgmei, bei atrodo prabangiau. Bet lmdp pigesnis beveik dvigubai, atsparesnis mechaniniam poveikiui. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blumchen123 @ 2012 07 21, 22:51)
Sveikos,
jungiuosi ir aš į jūsų gretas. Projektuojuosi savo virtuvę ir baigiu išsisemti... prisegu savo virtuvės eskizus ir labai laukiu pastebėjimų, nes pati nebematau kas blogai smile.gif

Spintelės iš kairės į dešinę:
* Šaldytuvas sienos nišoje
* Apatinės spintelės: Indaplovė/ Plautuvės spintelė/ Stalčiai/ Kampinė spintelė/ Kargo iš abiejų orkaitės pusių.

http://images16.fotk...koliazas-vi.jpg

Virtuvė nebus tokia atvira, paskutinis kargo remiasi i sienelę skiriančią virtuvę nuo svetainės. Sienelę čia ištryniau, kad geriau matytusi virtuvė.

tikiuosi fotkę pavyks įkelti, nesu to dariusi smile.gif


Išdėstymas neblogas, gal kiek per mažos spintelės. Ta dalis kurioje yra orkaitė turbūt bus 90cm gylio? Jei taip, stalčiai(Blum~400lt) kitoje pusėje bus labai negilūs.
Kas bus kampinėje dalyje? Lemans krepšys(~700lt)? Jis brangus, tačiau daiktus esančius kampe nesunkiai pasieksite, bet jei tik lentyna, tai kampe turėsite sandėliuką nenaudojamiems rakandams. Kargo patogūs, bet jie taip pat kainuoja(Blum 2*250lt). Kaip ir erdvinis gartraukis (min 1500lt).
Manau, kad šiek tiek kitoks išdėstymas leis jums sutaupyti apie 2500lt.
Taip pat, jei šaldytuvas neįmontuojamas jis bus gerokai išlindes, tad spėju, kad indaplovė gali pilnai neatsidaryti (reikės dėti apdailinę juostele),kaip ir kampinėje dalyje, kad kargo krepšys atsidarydamas nekliutu už kampinių durelių rankenos.
Gal aš ir klystu, parašiau kas užkliuvo. Tikiuosi nesupyksite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Blumchen123 @ 2012 07 21, 22:51)
Sveikos,
jungiuosi ir aš į jūsų gretas. Projektuojuosi savo virtuvę ir baigiu išsisemti... prisegu savo virtuvės eskizus ir labai laukiu pastebėjimų, nes pati nebematau kas blogai smile.gif

Spintelės iš kairės į dešinę:
* Šaldytuvas sienos nišoje
* Apatinės spintelės: Indaplovė/ Plautuvės spintelė/ Stalčiai/ Kampinė spintelė/ Kargo iš abiejų orkaitės pusių.

Virtuvė nebus tokia atvira, paskutinis kargo remiasi i sienelę skiriančią virtuvę nuo svetainės. Sienelę čia ištryniau, kad geriau matytusi virtuvė.

tikiuosi fotkę pavyks įkelti, nesu to dariusi smile.gif


as sukeisciau plautuve su kaitlente arba kaitlente visgi bandyciau pire anos sienos montuot, nes dabat kai gaminsit tai visi Jusu puodai bus beveik kaip ir kambari plius visokie aliejukai neisvengiamai taskysis i valgomojo zona.
Atsakyti
Borzika, aš rinkčiausi Patrik. man jos tokios lengvos, dailios. Norint bus galima be vargo pagalvėles ant kėdžių uždėti ir sukurti visai kitą nuotaiką virtuvėje smile.gif
Atsakyti
Dėkui už pastebėjimus, tam ir įdėjau projektėlį kad sulaukčiau komentarų, todėl nėr ko pykt smile.gif konstruktyvi kritika visada yra gerai.

Audrale: spintų dalį su orkaite planuoju 1,0m pločio tai stalčiai nuo valgomojo pusės būtų 40 cm gylio, bet kaip ir minėjot vistiek negilūs. Todėl dar svarstau ar verta juos ten apskritai dėti, gal pakaks tik durelių.
Kampinio mechanizmo būtinai reikės į kampinė spintelę, Lemans krepšys be abejo patogus, bet žiūrėsiu gal ir pusinė karuselė būtų visai patogu.
Kad prie indaplovės ir kampinės spintelės reikės apdailinių juostelių numaniau, nes kaip ir sakot kitaip neatsidarys.

Vanda_zydi: aš vat ir galvoju ar taškysis tiek kad net peršoks per 1,0m stalviršį ar tik pats stalviršis apsitaškys g.gif O šiaip iš svetainės pusės kaitlentės ir visu puodų nesimatys nes ji bus už sienelės, užbrėžiau ant paveiksliuko, nes prieš tai nebuvo matyt.

user posted image
Atsakyti