Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Turiu šiek tiek laisvo laiko, galėčiau paprojektuoti kokią virtuvėlę blush2.gif
Projektas atrdytu taip: Virtuvės projektas free smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrale @ 2012 07 19, 20:10)
Turiu šiek tiek laisvo laiko, galėčiau paprojektuoti kokią virtuvėlę  blush2.gif
Projektas atrdytu taip: Virtuvės projektas free  smile.gif

As noreciau o kiek kainuos ?
Atsakyti
QUOTE(Audrale @ 2012 07 19, 19:10)
Turiu šiek tiek laisvo laiko, galėčiau paprojektuoti kokią virtuvėlę  blush2.gif
Projektas atrdytu taip: Virtuvės projektas free  smile.gif

Sveiki, o Jus tik pati projekta darot ar taip pat ir detalu projekta kaip, ka, kur pjaut ir t.t. 4u.gif ?

Ir dar noreciau paklaust apie juodos spalvos stalvirsi virtuveje? Idomu butu isgirst bet kokia nuomone?
Atsakyti
QUOTE(kaki @ 2012 07 20, 15:15)

Ir dar noreciau paklaust apie juodos spalvos stalvirsi virtuveje? Idomu butu isgirst bet kokia nuomone?

4u.gif sveiki mes gyvenom nuomojamam bute su juodu virtuves stalvirsiu, jis buvo matinis turejo siektiek margumo tai buvo thumbup.gif nieko nesimate , gerai valydavosi... Deja nepasakysiu kokia ten plokste kaskokia laminuota matyt paprasta.
Atsakyti
QUOTE(kaki @ 2012 07 20, 14:15)
Sveiki, o Jus tik pati projekta darot ar taip pat ir detalu projekta kaip, ka, kur pjaut ir t.t.  4u.gif  ?

Ir dar noreciau paklaust apie juodos spalvos stalvirsi virtuveje? Idomu butu isgirst bet kokia nuomone?


Esu turejus juoda stalvirsi su baltais smulkiais taskiukais thumbup.gif jokiu turpiniu nesimate, tik jei pvz buni kur isvykes tai dulkes grizus jau matosi ax.gif siuo metu turiu balta stalvirsi su juodais\rudais taskiukais thumbup.gif isvis nieko nesimato thumbup.gif smile.gif Taip pat teko turet sviesaus pagrindo stalvirsi su gelsvu\rusvu, toks ale kaip marmuro imitacija, nu net sunku pasakyt, bet jo gyvenime nedeciau schmoll.gif kiekvienas trupinukas matesi doh.gif Vat dabar greitu metu teks rinktis stalvirsi vel, tai mastau ar sviesu su taskais ar tamsu su taskais g.gif Virtuvinis bus baltas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calla: 20 liepos 2012 - 15:37
QUOTE(Calla @ 2012 07 20, 16:36)
Vat dabar greitu metu teks rinktis stalvirsi vel, tai mastau ar sviesu su taskais ar tamsu su taskais  g.gif  Virtuvinis bus baltas  ax.gif

O kokios spalvos grindys? 4u.gif
Nes pati galvoju apie baltus virtuvės baldus, radau patinkančias grindų plyteles (jos pilkos su baltu), galvoju ar nebus per balta? Kokįos spalvos stalviršį geriau rinktis? g.gif Ai, dar sienų spalvą sugalvoti reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2012 07 20, 16:46)
O kokios spalvos grindys?  4u.gif
Nes pati galvoju apie baltus virtuvės baldus, radau patinkančias grindų plyteles (jos pilkos su baltu), galvoju ar nebus per balta? Kokįos spalvos stalviršį geriau rinktis?  g.gif Ai, dar sienų spalvą sugalvoti reikia  doh.gif


As irgi noriu sviesiu (baltu) baldu, sviesaus (ciut gelsvo) stalvirsio su taskiukais ir sviesiu grindu.
Tai, mastau, kad pagyvinimui reikes galvoti kazka ryskaus tarp spinteliu ir ant sienos...
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2012 07 20, 17:46)
O kokios spalvos grindys?  4u.gif
Nes pati galvoju apie baltus virtuvės baldus, radau patinkančias grindų plyteles (jos pilkos su baltu), galvoju ar nebus per balta? Kokįos spalvos stalviršį geriau rinktis?  g.gif Ai, dar sienų spalvą sugalvoti reikia  doh.gif


Mano grindys baltos smile.gif
Atsakyti
Patarkit (išsakykit savo nuomonę), kurias kėdes geriau rinktis: Reda ar Patrik (kaina tikrai nebloga, ane)?

Virtuvės komplektas bus visas baltas (baltos gilios textūros, gaila, kad foto nesimato tos textūros), o stalviršis + virtuvinio staliuko viršus bus toks. O grindys tokios.

Būsiu dėkinga už pasidalinimą mintimis/idėjomis, nes blaškomės ir nesutariam, kurias užsisakyt 4u.gif
O gal ką geresnio/gražesnio už panašią kainą galite pasiūlyti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 07 21, 15:03)
Patarkit (išsakykit savo nuomonę), kurias kėdes geriau rinktis: Reda ar Patrik

man Reda gražiau....
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2012 07 21, 15:07)
man Reda gražiau....

Ir man pačiai drinks_cheers.gif Bet.
Patrik kėdės yra masyvesnės (nors ir beržinės unsure.gif, o man, kaip ne specei, atrodo, kad kaip tik ąžuolinės kėdės turėtų būt masyvesnės blush2.gif ) ir gal kiek patogesnės. Tiesa, jos nėr visiškai baltos. Na, baltos jos, bet gi ta balta spalva turi n atspalvių.

Dar galvojom maždaug apie tokias, nes virtuvinio staliuko kojos bus chrominės. Bet kažin, ar verta į tokias dairytis (esmė ta, kad kišenėj ne fontanai, tai dairomės maždaug apie/iki 100 Lt už 1 kėdę)?
Atsakyti
QUOTE(mamaRK @ 2012 07 18, 14:00)
O gal kas turit is blizgaus LMDP? Kaip atrodo smalsu? Nes kiek man aiskino, nzn kiek tame tiesos, bet sake, kad mdf atrodo prabangiau, bet LMDP praktiskesnis ir nelabai atskirsi nuo Mdf  g.gif
Butu smalsu pamatyti virtuve is LMDP blizgaus smile.gif


Jeigu baldininkas neperkalbes, tai pagal plana turetu buti baltos spalvos LMDP.

Paziuresim... Kita menesi zadejom susiskambinti, nes dabar uzsiknises...
Atsakyti