Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Vaidillute @ 2012 07 18, 17:04)
4u.gif sveikos, ir as noriu Jusu patarimu kuri virtuves isdestyma pasirinkti ? ar mazesne L formos ar didesne U ?  blush2.gif niekaip dar nepasisprendziu, lyg noreciau U bet tada gaunasi kad jei kas sedes prie pussales tai lyg kolidoriui sedetu... gali but nekoks jausmas, bet jei nesedes niekas tai taip islosciau daugiau virtuves ir pasidejimo.  doh.gif  virtuvini planuoju be virsutiniu spinteliu tik prie priesingos sienos saldytuvas su orkaite imontuoti i ukine spinta

U formos
ar L

Tik už pirmą variantą, bet aš jį gal būt dar tobulinčiau.
Privalumas, išėmus iš orkaitės patiekalą, galima apsisukus padėti ant stalviršio, antru atveju, reiktų nešti vos ne per visą virtuvę.
Antras variantas man kažkodėl iš viso nesižiūri.... blush2.gif

Noriu paklausti:
Sienoje parodytas tas punktyras, tai reiškia, kad nuo tos vietos siena eina ne iki lubų, o iki stalviršio ar kitką kažką jis reiškia?
Nes jei taip, tai stalviršį aš stumtelčiau bent iki tos linijos.
Papildyta:
QUOTE(Vaidillute @ 2012 07 18, 17:38)
kriaukle numatyta pussaleje ten kur sedimos vietos bet ta dalis bus 1 metro plocio stalvirsio tai turetu uztekti sedejimui. O siaip visa kita vortuves apatine dali noreciau daryti 75cm plocio, kazin verta  g.gif  ?

Galima daryti tokias spinteles, bet truputį brangiau kainuos furnitūra, nes tai ne standartas.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 18, 15:33)
sveikos
pagaminom mamai virtuve tai laukiu komentaru kas blogai netinkamai. kad žinotume ko savo virtuvej nebedaryti http://public.fotki....-virtuve/#media i pyragus ir nevietoj kempineles prašau nekreipti demesio taip gaunasi kai vyrai fotkina  blush2.gif


Visai thumbup.gif

Kas man uzkliuvo uz akiu:
* rozetes. Ar ne per zemai? Nes atrodo, kad laidai kai kurie isiremia i stalvirsi...
* apsvietimas po spintelemis. Klijuociau ant spinteliu (ne ant sienos).
* virykle, sakyciau, per arti sienos...

O siaip...
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 18, 16:33)
pagaminom mamai virtuve tai laukiu komentaru kas blogai netinkamai. kad žinotume ko savo virtuvej nebedaryti

Šoną, kuris užbaigia pirmo aukšto spinteles, būčiau dariusi ne baltą, o stalviršio arba fasadų spalvos.
Cokolis mirgu margu, bent aš tai norėčiau, kad būtų ištisai vienodos spalvos.
Nedaryčiau kaitlentės zonos prie pat sienos.
Gartraukis geriau surenka garus, kai jis yra tarp spintelių.

Nu tiek.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 07 18, 19:02)
Tik už pirmą variantą, bet aš jį gal būt dar tobulinčiau.
Privalumas, išėmus iš orkaitės patiekalą, galima apsisukus padėti ant stalviršio, antru atveju, reiktų nešti vos ne per visą virtuvę.
Antras variantas man kažkodėl iš viso nesižiūri.... blush2.gif

Noriu paklausti:
Sienoje parodytas tas punktyras, tai reiškia, kad nuo tos vietos siena eina ne iki lubų, o iki stalviršio ar kitką kažką jis reiškia?
Nes jei taip, tai stalviršį aš stumtelčiau bent iki tos linijos.


tas punktyras tai laikancioji siena, uz jos - katiline/skalbykla ir wc su dusu. o is kolidoriaus ten atvira erdve visur iki pat valgomojo ir saliono, laiptai taip pat is virtuves matysis , po jais bus darbo stalas su kompiuteriu.


Bet ir antru variantu isemus is orkaites galima bus padeti ant salos prie kriaukles g.gif taip pat netoli vos 1 metras.
as antra var turiu pasibraizius , atrodytu va taip tik be virsutiniu spinteliu g.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 07 18, 17:38)
4u.gif dekoju uz nuomone, kriaukle numatyta pussaleje ten kur sedimos vietos bet ta dalis bus 1 metro plocio stalvirsio tai turetu uztekti sedejimui. O siaip visa kita vortuves apatine dali noreciau daryti 75cm plocio, kazin verta  g.gif  ?

Nesupratau ka siulet pasibraizyti  , atskira is vis sala su sedejimu ? blush2.gif


Tada lieka 40 cm laisvos vietos g.gif nezinau man kazkaip nesipaiso sedejimas prie tos kriaukles ir ciaupas kysos priesais sedint ax.gif na bet gal cia tik man ax.gif Del 75 cm sunku ka ir bepasakyt, man pakanka 60 pilnai, svarbu kad eitu normaliai pasiekt siena, pvz jei pavalyt reiketu ax.gif ir zinoma kaip Jums patogu ax.gif

Ne, neatskira: sunku paaiskinti blush2.gif kur I brezinuke yra spinteles kur 2 m. eina per sien ir baigias su lig langu, tai toj vietoj padaryt uzsukima ir pasistatyt kedes. Butu nelabai taisyklinga U forma. Ta vieta kur I brezinuke kriaukle numatyta, naikint, plikt viska palei sienas tik ir ten kur baigias su lig langu padaryt uzsukima su sedimom vietom link numatyto ,,bloko" Jusu, na tikiuosi kiek aiskiau surasiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calla: 18 liepos 2012 - 17:29
QUOTE(Vaidillute @ 2012 07 18, 18:15)
tas punktyras tai laikancioji siena, uz jos - katiline/skalbykla ir wc su dusu. o is kolidoriaus ten atvira erdve visur iki pat valgomojo ir saliono, laiptai taip pat is virtuves matysis , po jais bus darbo stalas su kompiuteriu.
Bet ir antru variantu isemus is orkaites galima bus padeti ant salos prie kriaukles  g.gif taip pat netoli vos 1 metras.
as antra var turiu pasibraizius , atrodytu va taip  tik be virsutiniu spinteliu  g.gif

Apvedžiau raudona linija tą vietą, apie kurią klausiau, nubrėžiau raudoną liniją, kur stumčiau stalviršį, jei ta linija reiškia, kad siena ne iki lubų, nors ir šiaip tą stalviršį bet kokiu atveju gal stumtelčiau, kad bent dalis sėdimos vietos pakliūtų už sienos.
user posted image
Antro varianto vaizdą reiktų žiurėt statmenai į viryklę, kad matytųsi ta erdvė, kur bus sėdima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 18 liepos 2012 - 17:29
QUOTE(Calla @ 2012 07 18, 19:26)
Tada lieka 40 cm laisvos vietos  g.gif  nezinau man kazkaip nesipaiso sedejimas prie tos kriaukles ir ciaupas kysos priesais sedint  ax.gif  na bet gal cia tik man ax.gif  Del 75 cm sunku ka ir bepasakyt, man pakanka 60 pilnai, svarbu kad eitu normaliai pasiekt siena, pvz jei pavalyt reiketu  ax.gif  ir zinoma kaip Jums patogu ax.gif

Ne, neatskira: sunku paaiskinti  blush2.gif  kur I brezinuke yra spinteles kur 2 m. eina per sien ir baigias su lig langu, tai toj vietoj padaryt uzsukima ir pasistatyt kedes. Butu nelabai taisyklinga U forma. Ta vieta kur I brezinuke kriaukle numatyta, naikint, plikt viska palei sienas tik ir ten kur baigias su lig langu padaryt uzsukima su sedimom vietom link numatyto ,,bloko" Jusu, na tikiuosi kiek aiskiau surasiau  ax.gif


Supratau ! bigsmile.gif reikes pabandyt pasibraizyti , idomi mintis. Tik vienas dalykas, kad ten tik 2m tai kai uzriesiu bus gal perdaug sugrusta ... g.gif

QUOTE(fukse @ 2012 07 18, 19:27)
Apvedžiau raudona linija tą vietą, apie kurią klausiau, nubrėžiau raudoną liniją, kur stumčiau stalviršį, jei ta linija reiškia, kad siena ne iki lubų, nors ir šiaip tą stalviršį bet kokiu atveju gal stumtelčiau, kad bent dalis sėdimos vietos pakliūtų už sienos.

4u.gif aciu Jums uz patarimus, pabandysiu ir sitaip pasibraizyti. Gal but taip butu jaukiau sedeti.




Papildyta:
QUOTE(fukse @ 2012 07 18, 19:27)

Antro varianto vaizdą reiktų žiurėt statmenai į viryklę, kad matytųsi ta erdvė, kur bus sėdima.

4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 07 18, 18:46)
Supratau !  bigsmile.gif reikes pabandyt pasibraizyti ,  idomi mintis. Tik vienas dalykas, kad ten tik 2m tai kai uzriesiu bus gal perdaug sugrusta ...  g.gif
Papildyta:




reikia bandyt, nu antras Jusu variantas man visai nesiziuri schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 07 18, 18:06)
Visai  thumbup.gif

Kas man uzkliuvo uz akiu:
* rozetes. Ar ne per zemai? Nes atrodo, kad laidai kai kurie isiremia i stalvirsi...
* apsvietimas po spintelemis. Klijuociau ant spinteliu (ne ant sienos).
* virykle, sakyciau, per arti sienos...

O siaip...

*su apšvietimu bandem lankstyti tas led lemputes ir taip ir anaip ir per kampa kur reikejo išlenkti gaudavosi š... tai iš nevilties priklijavo prie sienos blush2.gif
*rozetes dejo elektrikas kuris savo nuomone taip ikišo kad jau niekas nieko nebegalejo perkalbeti
*virykle dejom arti sienos akd išlošti vietos "darbastaliui" jo mamai ir tečiui pilnai pakanka sau daryčiau kitaip.

QUOTE(fukse @ 2012 07 18, 18:15)
Šoną, kuris užbaigia pirmo aukšto spinteles, būčiau dariusi ne baltą, o stalviršio arba fasadų spalvos.
Cokolis mirgu margu, bent aš tai norėčiau, kad būtų ištisai vienodos spalvos.
Nedaryčiau kaitlentės zonos prie pat sienos.
Gartraukis geriau surenka garus, kai jis yra tarp spintelių.

Nu tiek.... blush2.gif

tas šonas visiems tik padarius užkliuvo o kol plokštes užsakinejom tai neumastem ne vienas nieko...
Cokolio spalvos buvo bendras mamos ir tečio prieitas sprendimas ne vienas savo spalvos atsisakyti nenorejo tai ir gavosi vinigretas
del gartraukio tai nebuvo jokiu minčiu kad gali blogiau traukti dejom galinga virš 800(ko ten nepamenu) bet netraukia normaliai del tu matyt "vamzduku" doh.gif

o ne vienai neužkliuvo tai kad kaitlente yra istrižai truputi? ten nelygios sienos ir teko spresti didelma pagal kuri krašta deti lygiai kaitlente. tai gal taip ryškiai nesimato tiems kas nežino visos eigos o šita virtuve kainavo 1500lt plius buitine technika manau iš tokios sumos ir tokios patalpos mes padarem ka galejom geriausio
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 18, 20:35)
*su apšvietimu bandem lankstyti tas led lemputes ir taip ir anaip ir per kampa kur reikejo išlenkti gaudavosi š... tai iš nevilties priklijavo prie sienos  blush2.gif

LEDus tokiu atveju reikia ne lankstyti, o kirpti...

QUOTE(savitre @ 2012 07 18, 20:35)
*rozetes dejo elektrikas kuris savo nuomone taip ikišo kad jau niekas nieko nebegalejo perkalbeti

Asmeniskai man vistiek per zemai, nes norint ka nors ijungti, ten reikes prasistumdyti daiktus (vietos juk nedaug)...

QUOTE(savitre @ 2012 07 18, 20:35)
*virykle dejom arti sienos akd išlošti vietos "darbastaliui" jo mamai ir tečiui pilnai pakanka sau daryčiau kitaip.

Tokioj vietoj belieka tik kampas nebent...

QUOTE(savitre @ 2012 07 18, 20:35)
Cokolio spalvos buvo bendras mamos ir tečio prieitas sprendimas ne vienas savo spalvos atsisakyti nenorejo tai ir gavosi vinigretas

Man irgi siaip cokolio spalvingumas uzkliuvo...
Galima buvo dar bandyti cokoli prie plyteliu priderinti (rusva)?

QUOTE(savitre @ 2012 07 18, 20:35)
del gartraukio tai nebuvo jokiu minčiu kad gali blogiau traukti dejom galinga virš 800(ko ten nepamenu) bet netraukia normaliai del tu matyt "vamzduku"  doh.gif 

O ne per daug kampu gaunasi?
Kazkur skaiciau, kad kiekvienas kampas sumazina trauka ~20%...

QUOTE(savitre @ 2012 07 18, 20:35)
o ne vienai neužkliuvo tai kad kaitlente yra istrižai truputi? ten nelygios sienos ir teko spresti didelma pagal kuri krašta deti lygiai kaitlente. tai gal taip ryškiai nesimato tiems kas nežino visos eigos o šita virtuve kainavo 1500lt plius buitine technika manau iš tokios sumos ir tokios patalpos mes padarem ka galejom geriausio

Dabar kai pasaket... smile.gif

Siaip nuotraukos nedideles, tai nelabai kas ten ir matosi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2012 07 18, 11:51)
Laba, rasete kad kriaukleje skyle jums pragreze.O gal atsimenat kas?Ar cia kazkokia spec firma?Nes as jau skyliu grezimo firmas apskambinau, tai jie del vienos skylutes sake nevaziuoja, nebent 400 blink.gif  litu mokesim...



Kriaukle pirkau Plados is Latvijos (firmos nepamenu), tai man tas zmogus, kuris pardave kriaukle ir vaziavo grezti skyles.
O gal paprasciau jums iskelus kriaukle nuvezt tam kas grezia. Arba pigiau bus graztui ta spec galva nusipirkt ar issinuomot irankiu kokioj parduotuvej ir issigrezt patiems. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2012 07 18, 11:51)
Laba, rasete kad kriaukleje skyle jums pragreze.O gal atsimenat kas?Ar cia kazkokia spec firma?Nes as jau skyliu grezimo firmas apskambinau, tai jie del vienos skylutes sake nevaziuoja, nebent 400 blink.gif  litu mokesim...


Pasigooglinus, gaunasi mazdaug toks graztelis.
tik butina greziant ausinti vandeniu:
a) pastoviai plona srovele pilti vandeni
cool.gif is plastilino sulipdyti „sulineli“, kuriame laikysis vanduo.

Dar skaiciau, kad neslydinetu grezimo pradzioje siuloma grezimo vietoje paklijuoti popierines lipnios juostos ar izoliacijos.
Atsakyti