Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(vilimex @ 2012 07 18, 12:46)
Baldininkai buvo atvaziave, ivertino, kad per astriai isfrezuotos rankeneles, todel tie nusilinejimai atsirado, bet jau kita savaite viska nusimontuos ir pakeis visus fasadus.

sutiko pakeisti ar pataisys? šiaip įdomu. tiesiog man matyt taip nepasisekė su baldininkais, kad bet koks žmogiškumas ir ko nors padarymas "for free", net jei tai jų kaltė, atrodo toks neįtikėtinai mielas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2012 07 18, 11:34)
Zinokit kiek tiksliai gaunasi butent toj baldinej dalyj tai net nezinau,bet su valgomuoju 16kv. imetu nuotrauka,kad bendra erdve pamatyti.


Supratau, dekui 4u.gif
Pas mus erdves atskiros, ten, kur pas jus saldytuvas uz sieneles, pas mus laiptai palipimui i svetaine. Pati virtuve ganetinai mazoka, bent jau mano akimis ziurint. Kol kas esam parsiveze senus baldus, nes vis dar esam apmastymuose, ar prasigriaut viena siena (ta, kur pas jus bus apstatoma tik spintelemis apacioje), bet ji yra nesancioji ir ten iseitu prasikirsti tik kokia arka. Ar palikti taip, kaip yra ir bandyti kazka sutalpinti.

Siaip vizualiai pas jus sienos didesnes, pas mus, imant taip nuo pradziu tai tilptu tik saldytuvas, orkaite, tada jau is karto beveik butu kampas, kaitlente nebetilptu.
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 07 18, 11:51)
ikeliu vel savo virtuvinio projekteli, reikia patarimu...

1) ka manot apie nevienoda spinteliu ir stalciu ilgi, ar neatrodo tas nevienodumas baisiai?
2)i 27 ir 28 spinteles planuojam montuot 90 cm gartrauki, sakykit prasau, ar is tu spinteliu man naudos bus, ar as galesiu ka nors i jas susideti? Niekaip neisivaizduoju kaip atrodys tas gartaukis atidarius jas...
3)kaip suprantu kaitlente atitraukta gerokai nuo krasto, ar graziai atrodys? Ar nebutu graziau jei ji butu centre po gartraukiu?  g.gif
4)ramybes neduoda ir 14 bei 15 spinteles, jos nedidukes ir paciam kampe, ar man bus patogu prie ju prieiti ir pasiimti ka reikia nelaipiojant pastoviai ant kedes?  g.gif bet speju nelabai turu is ko rinktis...
5)dar galvoju kad vis delto reiketu tas spinteles daryti iki pat lubu, ka manot? Kolkas lubos dar nepadarytos, tai galoju kaip geriau... Gal butu imanoma lubas pazemint iki tu spinteliu...  g.gif cia turbut reikia su vyru tartis...
6)na ir dar vienas galvos skausmas... kolkas nesu numaciusi kur kabinsiu ranksluostukus... ka patartumet?

Labai lauksiu nuomoniu ir patarimu, nes nebezinau kaip geriau ir bedaryti...

1. Viskas gerai su tais spintelių pločiais, labai gražiai ir visos spintelių linijos sutampa mirksiukas.gif
2. Spintelė priekyje turės siauras lentynėles, ten galima susidėti prieskonius, todėl dažnai ta spintelė vadinama prieskonine.
Radau kažką panašaus senose SM virtuvių temose:

user posted image

3. Kaitlentę vienareikšmiškai dėčiau per spintelės centrą.
4. Pabandžiau paeksperimentuoti, aš viską pasiekiau biggrin.gif
5. Jei spintelių durelės bus pakeliamos į viršų( ką aš ir daryčiau), tai iki lubų daryti negalima, turi likti tarpas nuvažiuoti durelėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 18 liepos 2012 - 12:04
QUOTE(ptashka @ 2012 07 18, 11:56)
Supratau, dekui  4u.gif
Pas mus erdves atskiros, ten, kur pas jus saldytuvas uz sieneles, pas mus laiptai palipimui i svetaine. Pati virtuve ganetinai mazoka, bent jau mano akimis ziurint. Kol kas esam parsiveze senus baldus, nes vis dar esam apmastymuose, ar prasigriaut viena siena (ta, kur pas jus bus apstatoma tik spintelemis apacioje), bet ji yra nesancioji ir ten iseitu prasikirsti tik kokia arka. Ar palikti taip, kaip yra ir bandyti kazka sutalpinti.

Siaip vizualiai pas jus sienos didesnes, pas mus, imant taip nuo pradziu tai tilptu tik saldytuvas, orkaite, tada jau is karto beveik butu kampas, kaitlente nebetilptu.

Pas mus ta siena nuo saldytuvo iki kampo - 3 metrai.
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 07 18, 11:51)
user posted image[/url]

Sveikos,

ikeliu vel savo virtuvinio projekteli, reikia patarimu...

1) ka manot apie nevienoda spinteliu ir stalciu ilgi, ar neatrodo tas nevienodumas baisiai?
2)i 27 ir 28 spinteles planuojam montuot 90 cm gartrauki, sakykit prasau, ar is tu spinteliu man naudos bus, ar as galesiu ka nors i jas susideti? Niekaip neisivaizduoju kaip atrodys tas gartaukis atidarius jas...
3)kaip suprantu kaitlente atitraukta gerokai nuo krasto, ar graziai atrodys? Ar nebutu graziau jei ji butu centre po gartraukiu?  g.gif
4)ramybes neduoda ir 14 bei 15 spinteles, jos nedidukes ir paciam kampe, ar man bus patogu prie ju prieiti ir pasiimti ka reikia nelaipiojant pastoviai ant kedes?  g.gif bet speju nelabai turu is ko rinktis...
5)dar galvoju kad vis delto reiketu tas spinteles daryti iki pat lubu, ka manot? Kolkas lubos dar nepadarytos, tai galoju kaip geriau... Gal butu imanoma lubas pazemint iki tu spinteliu...  g.gif cia turbut reikia su vyru tartis...
6)na ir dar vienas galvos skausmas... kolkas nesu numaciusi kur kabinsiu ranksluostukus... ka patartumet?

Labai lauksiu nuomoniu ir patarimu, nes nebezinau kaip geriau ir bedaryti...


1. Del nevienodo ilgio, tai nemanau, kad labai kris i akis.
3. Kaip suprantu, ta stalciu darote 90cm, kad butu galima siek tiek atitraukti kaitlente nuo sonines spintos su orkaite, bet as jos netraukciau daugiau kaip 15-17cm i sona, tada ji daug maz bus centre.
2. Del 26 ir 27 spinteliu, tai 26 spintelej erdves liks labai mazai, bet galite prasyti, kad gartraukio varikli pasleptu uzdengdami su ta pacia plokste, kad atidarius butu estetiskesnis vaizdas, o spinteles sonuose bus laisvos nisos, tai per vidury darykit kokia lentynele ir ten patogiai galesite susideti prieskonius 4u.gif 27 spintele tai savo f-ja atliks, nes joje vieta uzims tik gofra, kuri tikrai nera didele. beje, koks pas jus spinteliu atidarymo mechanizmas? (i virsu atsidaro dvigubais lankstais, ar kiekviena atskirai i virsu pasikelia?). Beje, dar koks virsutiniu spinteliu aukstis? 75cm? 80cm? nes jei pakelimai i virsu, tai paklauskite baldininko kokiu auksciu maksimaliai pasikelia spinteles dureles, ar nebus nepatogumu jas uzdarant.
4. Pas mane irgi yra kampe spinteles, taip pat su dvigubu pakelimu i virsu, naudojimasis nesiskiria nuo kitu.
5. Del spinteliu iki lubu, tai dar klausimas? is kur iseina ortakis gartraukiui? jei is sienos, tada viskas graziai pasislepia su spinteliu auksciu, o jei is lubu? kaip ji slepsite? bent jau pas mane tik apsiutas su gipsu, bet siai dienai daryciau tokia dezute is gipso per visa siena ir tos virsutines spinteles butu tarsi ileistos i siena. O ir nebus problema padatyti i virsu pakeliamu spinteliu.
6. O del ranksluostuko ir pas mane liko neisprestas klausimas, taip dabar ir keliauja jis is vienos vietos i kita, nes tos atviros ranksluostines man nelabai grazu, o kitu variantu nesugalvojau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(elfikas @ 2012 07 18, 12:52)
sutiko pakeisti ar pataisys? šiaip įdomu. tiesiog man matyt taip nepasisekė su baldininkais, kad bet koks žmogiškumas ir ko nors padarymas "for free", net jei tai jų kaltė, atrodo toks neįtikėtinai mielas smile.gif


Jei atvirai, tai nelabai gilinausi pakeis ar pataisys, gali buti, kad ir pataisys, bet vistiek viska is naujo turi isfrezuoti ir perdazyti. Sake, kad nusiims fasadus dviems savaitems, nes tiek laiko uztrunka dazymo procesas. dar prie to paties ir stalvirsi pakeis, nors cia kilo keblus klausimas, kieno kalte ar musu santechniku, ar baldininku, bet jie pakeis, nors nelabai jauciasi kalti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilimex: 18 liepos 2012 - 12:14
QUOTE(Milde @ 2012 07 18, 11:51)
Laba, rasete kad kriaukleje skyle jums pragreze.O gal atsimenat kas?Ar cia kazkokia spec firma?Nes as jau skyliu grezimo firmas apskambinau, tai jie del vienos skylutes sake nevaziuoja, nebent 400 blink.gif  litu mokesim...

o išsinuomoti įrankį ir patiems išsigręžti? g.gif
Atsakyti

Pagal nuotraukas man labiau panasu, kad cia ne LMDP, o MDF. Kaip cia kazkas sake, kad braizosi su nagu.. nu nesamone, kad taip lengvai jas galima subraizyti.. apie mano virtuves (MDF) iskilusius brokus buvo aptarta praejusioje temoje. Baldininkai buvo atvaziave, ivertino, kad per astriai isfrezuotos rankeneles, todel tie nusilinejimai atsirado, bet jau kita savaite viska nusimontuos ir pakeis visus fasadus. Del MDF pazeidziamumo, ji tikrai yra galimybe greiciau pazeisti nei paprasta MDF. Bent jau mano vaikai su masinom namie stipriai pasitrankyti i dureles ir kai valau, matau, jog yra tokie nedideli ibrezimai, bet vizualiai ziurint, matau tik todel, jog zinau biggrin.gif
Jei dar karta daryciau virtuve, tai vel daryciau MDF (man grazu), bet gal apatinese spintelese deciau rankeneles ir tik virsuj palikciau atidaryma paimant uz fasadu smile.gif

O gal kas turit is blizgaus LMDP? Kaip atrodo smalsu? Nes kiek man aiskino, nzn kiek tame tiesos, bet sake, kad mdf atrodo prabangiau, bet LMDP praktiskesnis ir nelabai atskirsi nuo Mdf g.gif
Butu smalsu pamatyti virtuve is LMDP blizgaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2012 07 18, 12:58)
1. Viskas gerai su tais spintelių pločiais, labai gražiai ir visos spintelių linijos sutampa  mirksiukas.gif
2. Spintelė priekyje turės siauras lentynėles, ten galima susidėti prieskonius, todėl dažnai ta spintelė vadinama prieskonine.
3. Kaitlentę vienareikšmiškai dėčiau per spintelės centrą.
4. Pabandžiau paeksperimentuoti, aš viską pasiekiau  biggrin.gif
5. Jei spintelių durelės bus pakeliamos į viršų( ką aš ir daryčiau), tai iki lubų daryti negalima, turi likti tarpas nuvažiuoti durelėms.



QUOTE(vilimex @ 2012 07 18, 13:09)
1. Del nevienodo ilgio, tai nemanau, kad labai kris i akis.
3. Kaip suprantu, ta stalciu darote 90cm, kad butu galima siek tiek atitraukti kaitlente nuo sonines spintos su orkaite, bet as jos netraukciau daugiau kaip 15-17cm i sona, tada ji daug maz bus centre.
2. Del 26 ir 27 spinteliu, tai 26 spintelej erdves liks labai mazai, bet galite prasyti, kad gartraukio varikli pasleptu uzdengdami su ta pacia plokste, kad atidarius butu estetiskesnis vaizdas, o spinteles sonuose bus laisvos nisos, tai per vidury darykit kokia lentynele ir ten patogiai galesite susideti prieskonius  4u.gif  27 spintele tai savo f-ja atliks, nes joje vieta uzims tik gofra, kuri tikrai nera didele. beje, koks pas jus spinteliu atidarymo mechanizmas? (i virsu atsidaro dvigubais lankstais, ar kiekviena atskirai i virsu pasikelia?). Beje, dar koks virsutiniu spinteliu aukstis? 75cm? 80cm? nes jei pakelimai i virsu, tai paklauskite baldininko kokiu auksciu maksimaliai pasikelia spinteles dureles, ar nebus nepatogumu jas uzdarant.
4. Pas mane irgi yra kampe spinteles, taip pat su dvigubu pakelimu i virsu, naudojimasis nesiskiria nuo kitu.
5. Del spinteliu iki lubu, tai dar klausimas? is kur iseina ortakis gartraukiui? jei is sienos, tada viskas graziai pasislepia su spinteliu auksciu, o jei is lubu? kaip ji slepsite? bent jau pas mane tik apsiutas su gipsu, bet siai dienai daryciau tokia dezute is gipso per visa siena ir tos virsutines spinteles butu tarsi ileistos i siena. O ir nebus problema padatyti i virsu pakeliamu spinteliu.
6. O del ranksluostuko ir pas mane liko neisprestas klausimas, taip dabar ir keliauja jis is vienos vietos i kita, nes tos atviros ranksluostines man nelabai grazu, o kitu variantu nesugalvojau rolleyes.gif


Stalciu ir spintele 90 cm darytume tik del gartraukio, nors siai dienai dar nesu tvirtai nusprendusi koki gartrauki deti, 60 ar 90 cm.
Baltos spinteles atsidarys abi is karto vienu lankstu. Spinteliu aukstis 80 cm. Vadinasi iki lubu padaryti neiseis...
Atsakyti
sveikos
pagaminom mamai virtuve tai laukiu komentaru kas blogai netinkamai. kad žinotume ko savo virtuvej nebedaryti http://public.fotki....-virtuve/#media i pyragus ir nevietoj kempineles prašau nekreipti demesio taip gaunasi kai vyrai fotkina blush2.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos, ir as noriu Jusu patarimu kuri virtuves isdestyma pasirinkti ? ar mazesne L formos ar didesne U ? blush2.gif niekaip dar nepasisprendziu, lyg noreciau U bet tada gaunasi kad jei kas sedes prie pussales tai lyg kolidoriui sedetu... gali but nekoks jausmas, bet jei nesedes niekas tai taip islosciau daugiau virtuves ir pasidejimo. doh.gif virtuvini planuoju be virsutiniu spinteliu tik prie priesingos sienos saldytuvas su orkaite imontuoti i ukine spinta

U formos
user posted image

ar L
user posted image

4u.gif is anksto dekoju pakomentavusiems.
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 07 18, 17:04)
4u.gif sveikos, ir as noriu Jusu patarimu kuri virtuves isdestyma pasirinkti ? ar mazesne L formos ar didesne U ?  blush2.gif niekaip dar nepasisprendziu, lyg noreciau U bet tada gaunasi kad jei kas sedes prie pussales tai lyg kolidoriui sedetu... gali but nekoks jausmas, bet jei nesedes niekas tai taip islosciau daugiau virtuves ir pasidejimo.  doh.gif  virtuvini planuoju be virsutiniu spinteliu tik prie priesingos sienos saldytuvas su orkaite imontuoti i ukine spinta




As uz pirma varianta. Klausimas: kur kriaukle yra numatyta kokio plocio stalvirsis g.gif Nes siuo metu pas mane 60 cm, tai kriaukle tiek ir uzima vietos, tada sedeti kazkaip prie kriaukles nelabai g.gif atsiremti net nera kur, nebent pas jus ten gerokai placiau. O nenorite pabandyti pasibraizyti sedima vieta nuo lango link ,,bloko" gautusi lygiagreciai su ta spintele kur virykle numatyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Calla @ 2012 07 18, 18:32)
As uz pirma varianta. Klausimas: kur kriaukle yra numatyta kokio plocio stalvirsis  g.gif  Nes siuo metu pas mane 60 cm, tai kriaukle tiek ir uzima vietos, tada sedeti kazkaip prie kriaukles nelabai  g.gif  atsiremti net nera kur, nebent pas jus ten gerokai placiau. O nenorite pabandyti pasibraizyti sedima vieta nuo lango link ,,bloko" gautusi lygiagreciai su ta spintele kur virykle numatyta  ax.gif


4u.gif dekoju uz nuomone, kriaukle numatyta pussaleje ten kur sedimos vietos bet ta dalis bus 1 metro plocio stalvirsio tai turetu uztekti sedejimui. O siaip visa kita vortuves apatine dali noreciau daryti 75cm plocio, kazin verta g.gif ?

Nesupratau ka siulet pasibraizyti , atskira is vis sala su sedejimu ? blush2.gif
Atsakyti