Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(jurgamp @ 2012 08 23, 20:00)
Sveikinimai su praejusiu 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kazkodel maniau kad tavo gimtadienis vasario men g.gif  nu nusisvaigau biski bet nieko lotuliukas.gif
 
4u.gif  cia naujokei mirksiukas.gif

As pasiligojau doh.gif , guliu paslika su plauciu uzdegimu, neturiu jegu net ant vaiku parekt lotuliukas.gif


Ačiū 4u.gif

Ne liūtukas aš tikrų tikriausias biggrin.gif

Sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Va sekmadieni jubilieju atsvenciau , smagu cool.gif
[/quote]
Sveikinimai, kad ir paveluoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As nuo savo jubiliejaus issisikau, nes terminas gimdyt buvo thumbup.gif ir akurat- ligoninej atsvenciau jau su dovanele mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Mes atostogavom, ir dirbom tuo paciu, tad nebuvo nei laiko nei noro prie kompo pribegt. Dabar jau po biskuliuka grysim link namu ir kasdieniu reikalu. Darzeliai, mokyklos, darbai ir visa kita, kas nera taip smagu kaip kad atostogaujant tongue.gif .

Merginos nepamenu kas, bet lyg praset medaus su koriu g.gif ? Jei klystu tai persiprasau blush2.gif , jei ne tai rasykit i az.
Atsakyti
laba 4u.gif

kaip laikotės? na ką, paskutinis vasaros pasispardymas? nors va, niaukiasi lyg..
mes lyg ir gerai.. tik su ta sloga dičkės nežinau ir ką daryt..
Atsakyti
LAbas,
mano irgi abu su slogom.tie orai tokie tragiski doh.gif
Atsakyti
Mes irgi prisijungiam prie sloguojančių 4u.gif
Jau orai tai man kažkoks siaubas doh.gif
Atsakyti
Sveikos!
Naujokei 4u.gif

Mes tik siandien is kaimo pargrizom, vaikai namu pasiilge...

Buvom Sventojoj, oras tai toks nekoks pasitaike, salta buvo, visur su megstiniais, bet viena diena i jura ilindom biggrin.gif

O siaip kaime prasedejom, civilizacijos pasiilgom smile.gif Vandens nuo balandzio menesio nebuvo, tai Traku vandenis bandziau ant koju kelt, nesikele, tai teisininko paslaugu prireike, kita ryta is pat ryto jau vanduo pilnu tempu bego doh.gif Pasibaisejus esu musu valdzia ir atsakingomis tarnybomis. Nu bet svarbu kad dar jau vanduo yra, tikiuosi iki uzsalant sutvarkys viska...
Atsakyti
Jau ir rudenėlis , visai pamiršus buvau , kad pažyma daržan ir vėl reikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 08 28, 21:48)
Jau ir rudenėlis , visai pamiršus buvau , kad pažyma daržan ir vėl reikia  cool.gif

Reikia reikia smile.gif Mes ryt varom pas gydytoja, dar Mariui viena danti reikia pataisyt, nes plomba iskrito, vaikas vaiksto su skyle, tai ryt prasisuksime 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. O rimtai reikia pažymos? Kažkaip galvojau, kad tik priimant į darželį prašo pažymos, o kai lankai tai nebereikia... g.gif
Atsakyti
laba
jo, pažymos reikia kasmet..
tik mūsų gydytoja tik nuo kitos sav iš atostogų grįžta, tai užrašiau tik antrad. ale dėl dienos kitos manau nieko tokio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

mes dabar Lietuvoj ilsimes .. jei vazinejima po draugus, su 2 vaikais galima pavadinti poilsiu doh.gif Is namu ishsikrapshtom apie 12 ir parsirandam pries 12 lotuliukas.gif Vaikus reikia atsinesht, nes abu buna luze thumbup.gif Labai ciotka, kad Patricija pradeda drasiau kalbet lietuvishkai ir vis klausia pas kokius vaikus siandien vaziuosim smile.gif

O siaip tai cia straipsnelis apie MB isejo, tai kas dar nemate, gali susipazinti Migrantai smile.gif

Noreciau kada ir su jumis susibegt, bet dabar tai tiesiog fizishkai neimanoma.. tikiuosi bent artimiausius giminaicius pavyks viena karta pries vyrui ishvykstant pamatyt mirksiukas.gif

Buciniai ir linkejimai
Atsakyti