Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(Amil'a @ 2012 08 06, 10:13)
Ai, apsieisim. Sakiau griždami užsuksime i kauno zoo soda, bus labai pakeliui smile.gif
Paskutinė savaitė darbo ir išsvajotos ir ilgai lauktos atostogos biggrin.gif thumbup.gif


prie nklaipedos yra mini zoo labai fainas, yra liutu, tigru, kupranugariu, ir visokiu kitu graziu, svariu gyvunu, stirnytes laisvos vaiksto, ir kaina nedidele gal 4-5 lt smile.gif galit uzsukt gryzdami is klp uzsukt nes jis yra vaziuojant is klp link vln neprivaziavus gargzdu prie degalines smile.gif tikrai verta nuvykt. ir beabejo9 nepamirskit apsilankyt naujoje zxsaidimu aikstelej netoli gelbejimo stoties kur yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2012 08 06, 09:07)
prie nklaipedos yra mini zoo labai fainas, yra liutu, tigru, kupranugariu, ir visokiu kitu graziu, svariu gyvunu, stirnytes laisvos vaiksto, ir kaina nedidele gal 4-5 lt smile.gif galit uzsukt gryzdami is klp uzsukt nes jis yra vaziuojant is klp link vln neprivaziavus gargzdu prie degalines smile.gif tikrai verta nuvykt. ir beabejo9 nepamirskit apsilankyt naujoje zxsaidimu aikstelej netoli gelbejimo stoties kur yra smile.gif

gaila mes nezinojom apie sita zoo.bet gyvenome palangoje netoli tos aiksteles vaikiskos.tai superine ji thumbup.gif tikiuos nebus,kad dabar nemokamai reklamuoja,o kitais metais padarys mokama biggrin.gif
kaip jums sekasi gyventi keturiese?
Atsakyti
Mes į Sventaja vaziuosim, tai apsieisim be Palangos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 08 06, 11:58)
gaila mes nezinojom apie sita zoo.bet gyvenome palangoje netoli tos aiksteles vaikiskos.tai superine ji  thumbup.gif tikiuos nebus,kad dabar nemokamai reklamuoja,o kitais metais padarys mokama  biggrin.gif
kaip jums sekasi gyventi keturiese?


tai jau siais metais buvot palangoj? gal dar vaziuosit?

na o mums tai visai gerai, aidas jau y darziuka eina, o mes tusinames namie smile.gif bet siaip viskas super, galvojau bus sunkiau, bet aidas saunuolis jokio pavydo, jokiu isteriju thumbup.gif kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2012 08 07, 09:56)
tai jau siais metais buvot palangoj? gal dar vaziuosit?

na o mums tai visai gerai, aidas jau y darziuka eina, o mes tusinames namie smile.gif bet siaip viskas super, galvojau bus sunkiau, bet aidas saunuolis jokio pavydo, jokiu isteriju thumbup.gif  kaip jums?

jau buvom,daugiau nebevaziuosim. o taip noreciau rolleyes.gif
zinok as irgi galvojau,kad bus sunkiau.sakyciau netgi,kad du vaikus auginti yra lengviau nei viena g.gif
o ieva tupi dabar namie,nes vasaros atostogos darzelyje.eis nuo rugsejo,laukia nesulaukia.o brolis musu ,tai stipruolis.labai puikiai sedi,ropineja visur,stojasi ir bando zingsniuoti doh.gif jau ir bardakus namie daro,buvau atpratusi jau biggrin.gif ieva broli labai myli,zaidzia jau abu kartu.tai ir man lengviau
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 08 07, 13:55)
jau buvom,daugiau nebevaziuosim. o taip noreciau  rolleyes.gif
zinok as irgi galvojau,kad bus sunkiau.sakyciau netgi,kad du vaikus auginti yra lengviau nei viena  g.gif
o ieva tupi dabar namie,nes vasaros atostogos darzelyje.eis nuo rugsejo,laukia nesulaukia.o brolis musu ,tai stipruolis.labai puikiai sedi,ropineja visur,stojasi ir bando zingsniuoti  doh.gif jau ir bardakus namie daro,buvau atpratusi jau  biggrin.gif ieva broli labai myli,zaidzia jau abu kartu.tai ir man lengviau

Tai aisku kad 2 vaikus lengvai auginti nei viena, nes jie turi vienas kita ir nereikia nei mamai, nei tevui i koja isikirtus stovet ir prasyti, kad einam zaisti, nes vienas nenoriu ar pan. As tik už 2 vaikus ir kad skirtumas butu kuo mazesnis, kad dar protelis abieju būtu panasus biggrin.gif
Aisku man tai labai jau lengva kalbėt ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
na bet tu savo juk jau atvargai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 08 07, 17:49)
na bet tu savo juk jau atvargai smile.gif

Jau pamirsau ax.gif kad pavargt reikėjo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2012 08 07, 15:50)
Tai aisku kad 2 vaikus lengvai auginti nei viena, nes jie turi vienas kita ir nereikia nei mamai, nei tevui i koja isikirtus stovet ir prasyti, kad einam zaisti, nes vienas nenoriu ar pan. As tik už 2 vaikus ir kad skirtumas butu kuo mazesnis, kad dar protelis abieju būtu panasus  biggrin.gif
Aisku man tai labai jau lengva kalbėt  ax.gif  thumbup.gif

tongue.gif Pas mus skirtumas 5 metai, o protelis ne tik panasus bet gal net vienodas lotuliukas.gif . Ir dabar ne jie mums i koja isikirte stovi o mes jiems doh.gif nes tik palik vienus tai namie alermas doh.gif . Bet po viena tai jiems patiems jau sunku, pasiilgsta viens kito.
Atsakyti
aš irgi džiaugiuosi, kad tarp pupų mažas skirtumas. jos taip žaidžia (aišku būna, kad ir pykstasi), pasiilgsta viena kitos.
mano akim, tai čia viskas laiku ir vietoj.. tikiuosi ir ateity artimos bus wub.gif
Atsakyti
Zmoniu zurnale yra Bittes nuotauka su Jokubu, mergytem, nors temos pagrindine heroje mociute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgamp @ 2012 08 09, 14:19)
Zmoniu zurnale yra Bittes nuotauka  su Jokubu, mergytem, nors temos pagrindine heroje mociute biggrin.gif

hmmm, ar tame kur Liesiene ant virselio? ar as akla g.gif g.gif einu perversti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 08 09, 17:00)
hmmm, ar tame kur Liesiene ant virselio? ar as akla g.gif  g.gif  einu perversti smile.gif



nu maciau, atidziau perziurejusi. Bitules namuose 4u.gif 4u.gif Bitukai buckis 4u.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti