Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

sveikos mamytes smile.gif

seniai bebuvau, tad sveikinu naujai susilaukusių sesyčių ir broliukų ir taip pat sveikinu dar besilaukiančias 4u.gif kaip faina... aš jau irgi norėčiau, bet turbūt dar teks palaukti smile.gif nors jau labai nori sesės, vis prašo, vardą jai galvoja, pasakoja kaip ją mylės ir prižiūrės biggrin.gif smagu girdėti, tikiuosi taip ir bus kada nors smile.gif

mano Oskariukas auga gerai, vis pasirgdamas, dabar irgi truputį sirguliuoja, temperatūra laikėsi neaukšta, tai ir nežinau kas čia buvo, greičiausiia koks virusiukas. mes nuo rudenio jau 2k. virusą buvom paisgavę, jei dbr irgi virusas tai jau 3 k. tada.

o po vieno viruso tai komplikacijos buvo. 11 mėn. savaitę po sirgimo pradėjo kojytę skaudėti, kasdien vis labiau ir labiau ir žiūriu, kad jis jau vos paeina. klausiau ar susimušė kur ar kaip. bet įtarimą sukėlė tai, kad jam skauda tai ties klubu, tai ties kelieniu. mėlynės nėra. nuvažiavom pas gyd. - iškart apžiūrėjusi pasakė, kad koksitas - klubo sąnario uždegimas. iškart siuntimą pas gyd. ir pas ją nuėjus pasakė, kad guldo. tiesiai į palatą, Oskarui ašaros ant viso skyriaus, aš vos ne iš paskos blush2.gif gulėjom ne ilgai, 4 paras, bet turėjo būtinai padaryti tyrimus - klubo sąnarių echo, kardiogramą, rentgeną, kraujo tyrimus. kai viską ištyrė ir nieko baisaus nematė išleido namo. buvo gulimas rėžimas kojytes laikant ant tokios pailgos apvalios kietos pagalvės, išsiskėtęs kaip varliukas. taip pat stiprius vaistu snuo skausmo ir uždegimo gėrė (diklofenakas berots). kiek teko skaityti tai dažna vaikų liga, bet pavojinga, todėl dažnu atveju guldo į ligoninę. šis uždegimas iš lėto užeina, bet ir negydant iš lėto praiena, tik jei komlikacijos būtų tai jau ne kas. dar ir dbr vis paklausiu ar neskauda kojytės, bijau, kad nepasikartotų. tikiuosi ir nepasikartos smile.gif
niekad nebuvau apie tokį uždegimą girdėjus, neteko susidurti nei mūsų aplinkos žmonėms, tad norėjosi pasidalinti, kad žinotumėt ir jei skaudės kojytę kad atkreiptumėt dėmesį. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Simkaa @ 2014 01 16, 12:19)
sveikos mamytes smile.gif

seniai bebuvau, tad sveikinu naujai susilaukusių sesyčių ir broliukų ir taip pat sveikinu dar besilaukiančias  4u.gif kaip faina... aš jau irgi norėčiau, bet turbūt dar teks palaukti smile.gif nors jau labai nori sesės, vis prašo, vardą jai galvoja, pasakoja kaip ją mylės ir prižiūrės biggrin.gif smagu girdėti, tikiuosi taip ir bus kada nors smile.gif


Reikia reikia seses arba brolio mirksiukas.gif Ir vaikams linksmiau, ir tevams lengviau, turi su kuo zaisti biggrin.gif Netemkit ilgai biggrin.gif

Kaip Camelia sejasi g.gif Kaip sese priima nauja zmoguti?

O mes gerai laikomes, i darza zygiuojam. Marius pries sventes bacila is darzo parnese, tai abu draugiskai prasirgo doh.gif na bet jau augam, tikiuosi baigdinejasi musu ligos biggrin.gif
Atsakyti
Laba.
Sesę dičkė priėmė labai gerai, labai gi laukė, saugot reikia nuo per didelės meilės biggrin.gif bet aišku keletą kartų buvo kažkokie nerviniai priepuoliai, dažnai paprašo su ja pažaisti, paskaityti pasaką ir pan., stengiuosi kuo daugiau dėmesio skirti, kad nesijaustų nuskriausta, tik kad sesė mūsų baisiai nerami doh.gif visa laimė, kad naktim ramu, nes būčiau jau išprotėjusi, nes dienomis zirzia beveik ištisai, nemiega ir dėl to labai pikta.... doh.gif na bet kaip nors, laikas greit lekia ax.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif

brrr kaip salta lauke... doh.gif smile.gif

QUOTE(Amil'a @ 2014 01 19, 21:24)
Reikia reikia seses arba brolio  mirksiukas.gif  Ir vaikams linksmiau, ir tevams lengviau, turi su kuo zaisti  biggrin.gif Netemkit ilgai  biggrin.gif

Pilnai sutinku, as irgi jau noriu, bet biskeli kitu planu turim, tai teks palaukti.. bet jei bus anksciau irgi dziaugsimes smile.gif jau as apie sesyte oskariukui svajoju, man tie roziniai rubeliai sapnuosis tuoj biggrin.gif

taip smagu klausyti apie tuos nelengvus pirmuosius meensius mazylio, nostalgija tokia... pradzia sunki, bet daugiau nuostabiu akimirku tai nubloskia smile.gif

stiprybes mamytes 4u.gif

o kaip antrieji nestumai ir gimdymai? labai skyresi nuo pirmojo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simkaa @ 2014 01 21, 15:06)
Pilnai sutinku, as irgi jau noriu, bet biskeli kitu planu turim, tai teks palaukti.. bet jei bus anksciau irgi dziaugsimes smile.gif jau as apie sesyte oskariukui svajoju, man tie roziniai rubeliai sapnuosis tuoj biggrin.gif

o kaip antrieji nestumai ir gimdymai? labai skyresi nuo pirmojo? smile.gif

o jeigu bus broliukas? biggrin.gif aš taip nenusiteikčiau kažkuriai vienai lyčiai, kas paskui nusivylimo nebūtų... ax.gif

nėštumas sunkesnis, gimdymas greitesnis biggrin.gif
Atsakyti
tai va, norai yra viena, o nuojauta - kita biggrin.gif kazkaip jauciu, kad antrs irgi gali buti berniukas smile.gif bet labai nesuku galvos, kas bus tas bus gerai smile.gif
man nestumas buvo lengvas labai, idomu kaip antrasis butu g.gif jau tas laikas praejo, kai nebijojau, o dbr kai su vyru pakalbam apie antraji, tai vis labiau baimes jausmas atsiranda smile.gif) su pirmu tai nezinaojau nieko, juk pirma karta visi potyriai, o dbr kai jau zinau tai baisu, bet kiekvienas atvejis skirtingas.

va reikia dazniau apie nestumus pakalbeti tai greit suorganizuosim antraji lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Simka , aciu ,kad pasidalinai patirtim 4u.gif Ligoniukams sveikatytes.

Mano maze susilauzius pirstuka, sedim su gipsuku namuose. Pakiso i sunkias sarvuotas laiptines duris ir ..... sptipriai privere, prakirto iki kraujo, ir galiuka sulauze. Is isores tik nagiukas bordines spalvos, jei nueis , tai laikui begant ataugs naujas. O siaip jau gyjam , jau ir gipsuka tuoj nuims.
Papildyta:
QUOTE(Amil'a @ 2013 12 10, 17:48)
Žinoma smile.gif Nusipirkom eglutę ir jau pasipuošėm smile.gif
Pasirodom, kokį savaitgalį senį pastatėm smile.gif
user posted image


Smagi foto wub.gif

Siemet mes puosem gyva eglute 4u.gif
Atsakyti
Rusnytei sveikatytes!

Simkaa, man abu nestumai vienodi buvo, is paziuros lengvi, bet ziauriai pilvas kietejo doh.gif o antras gimdymas per pus greitesnis ir perpus lengvesnis.
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2013 11 28, 10:58)
Sveikutes 4u.gif  jau net geda blush2.gif  kad sitiek laiko pas jus neuzsukus. blush2.gif  bet per darba nebuvo noro ne prie kompo sedet darbas nuo 8-20val. o kai laisvadienis tai namu tvarkymas uzsiemimai su tomuku ir vel vakaras ir vel ruostis i darba. bet jau baigesi mano darbai jau nuo sios savaites as  nestuke.gif  dekrete! thumbup.gif

Na tai didžiausi sveikinimai sulaukus sūnelio wub.gif
Atsakyti
Kaip geguziukai laikosi? g.gif rolleyes.gif Tyluma kokia.....

Mes kazkaip pavasariui is ligu neisbrendam. Buvo skarlatina uzpuolusi, dar virusas, isgriuve visa seimyna buvom. Uzsisakiau su eziuole vitaminu, stiprinsime imuniteta smile.gif
Atsakyti
Pas mus darželyje buvo skarlatinos karantinas, bet maniškė atsilaikė; Poto kažkokiu virusu visa grupė persirgo su temperatūra 40 - 4 dienas doh.gif buvo išgasčio; O šiaip jau po truputi galvoju ką čia įdomaus gimtadieniui sugalvoti juk jau dideli tie mūsų gegužiukai reik kokių įdomesniu pramogų;
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2014 03 31, 19:14)
Pas mus darželyje buvo skarlatinos karantinas, bet maniškė atsilaikė; Poto kažkokiu virusu visa grupė persirgo su temperatūra 40 - 4 dienas  doh.gif  buvo išgasčio; O šiaip jau po truputi galvoju ką čia įdomaus gimtadieniui sugalvoti juk jau dideli tie mūsų gegužiukai reik kokių įdomesniu pramogų;

Dickiai vaikai biggrin.gif Mariaus dar zaidimu kambaryje darem, Andrius ir ten pat nori smile.gif tai manau daug negalvosiu.

Mes is kart po gimtadienio pas logopede uzsirasem, R raides Andrius netaria, reikes pagalbos siek tiek.
Atsakyti