Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

As dovanom algu laukiu blush2.gif tas lapkritis pas mus doh.gif vyras algos mazai gavo, nes ne visa spali dirbo, sirgo, o dar vos ne visa gimine lapkricio men gimusi doh.gif tai tik spek pinigus taskyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2013 11 30, 22:10)
Tai mes ir Juste vadiname  ax.gif
Tai vat kad maratona atvarai su dviem ir ramu. Dar tarp tavo biskiuka yra skirtumas, tarp maniskiu tai praktiskai minimalus skirtumas. Du leliukus turejau vienu metu.

As siandien maximoj jau dovanas vaikams nupirkau, pasinaudojau 40% nuolaida, dave diena su cekiu, tai tik kazka simbiliskai dapirkt reikes ir ramuma.

mes ir registravom kaip Justę, ir net nepagalvojau, kad gali kilti asociacijų su Justina lotuliukas.gif


o kas čia per akcija? g.gif aš laukiu kitos savaitės, pagal mane turėtų būti, o kad šią savaitę yra niekur neskelbė, arba pražiopsojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 11 30, 23:02)

o kas čia per akcija?  g.gif aš laukiu kitos savaitės, pagal mane turėtų būti,

tikrai nebus, nes as algos da nebusiu gavus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 11 30, 23:02)
mes ir registravom kaip Justę, ir net nepagalvojau, kad gali kilti asociacijų su Justina  lotuliukas.gif
o kas čia per akcija?  g.gif aš laukiu kitos savaitės, pagal mane turėtų būti, o kad šią savaitę yra niekur neskelbė, arba pražiopsojau  doh.gif

Cia ne savaitine nuolaida, tiesiog kai perki, kartais akcijos buna, pvz degalams, ar ten siaip kokiai prekei. O cia buvo apsipirk pirmasis biggrin.gif

Gal jau egles pasipuoset? Uzpernai katinas dibtine sulauze, gi isilipt uzsimane doh.gif doh.gif pernai gyva puosem, bet spyglius tai puse metu dar rinkinejau, tai nezinau ar noriu dar gyvos .
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2013 12 01, 22:49)
Cia ne savaitine nuolaida, tiesiog kai perki, kartais akcijos buna, pvz degalams, ar ten siaip kokiai prekei. O cia buvo apsipirk pirmasis  biggrin.gif

Gal jau egles pasipuoset? Uzpernai katinas dibtine sulauze, gi isilipt uzsimane  doh.gif  doh.gif  pernai gyva puosem, bet spyglius tai puse metu dar rinkinejau, tai nezinau ar noriu dar gyvos .

aišku, na mes kai retokai užsukam į maximą, tai ir neužtaikėm ax.gif

aš jau pernai norėjau dirbtinės, bet statėm gyvą, išsirinkom patys ir išsikirtom kaime, šiemet vėl kalbinu vyrą, kad pirktume dirbtinę, nes irgi tie spygliai užknisa doh.gif tai nežinau kas šiemet nugalės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 12 02, 00:19)
aišku, na mes kai retokai užsukam į maximą, tai ir neužtaikėm  ax.gif

aš jau pernai norėjau dirbtinės, bet statėm gyvą, išsirinkom patys ir išsikirtom kaime, šiemet vėl kalbinu vyrą, kad pirktume dirbtinę, nes irgi tie spygliai užknisa  doh.gif tai nežinau kas šiemet nugalės  lotuliukas.gif

Mes gal šiandien su vaikais nuvažiuosim iki Senuku pasižiūrėti dirbtinės eglės. Vakar maximoj neradau, kainos man nepatiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 04 gruodžio 2013 - 11:40
QUOTE(Amil'a @ 2013 12 04, 12:39)
Mes gal šiandien su vaikais nuvažiuosim iki Senuku pasižiūrėti dirbtinės eglės. Vakar maximoj neradau, kainos man nepatiko.

Radot ką nors Senukuose?
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 12 06, 21:58)
Radot ką nors Senukuose?

Žinoma smile.gif Nusipirkom eglutę ir jau pasipuošėm smile.gif
Pasirodom, kokį savaitgalį senį pastatėm smile.gif
user posted image
Atsakyti
Gerai padirbėjot thumbup.gif
gaila mes pražiopsojom senukuose akciją eglutėms, bet vistiek jaučiu reikės nuvažiuoti pažiūrėt, nors ir be akcijos, be eglės reikia, o maximoj nesąmonė kažkokia o ne eglės doh.gif
Atsakyti
Ramaus jums Kučių vakaro, linksmu Šv. Kalėdų ir dosnaus Kalėdų senio. Su gražiausiomis metų šventėmis jus ir jūsų šeimas wub.gif
user posted image
Atsakyti
sveikinimai švenčių, tiksliau tarpušvenčio, proga smile.gif
linkiu visiems sveikatos..

aš tradiciškai per mamadienį smile.gif
mūsų panos per Kalėdas gavo vėl krūvą dovanų, toks vaizdas kad visus metus geros buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 12 27, 11:17)
mūsų panos per Kalėdas gavo vėl krūvą dovanų, toks vaizdas kad visus metus geros buvo smile.gif
na ar būna vaikai negeri, ypač savo tėvams wub.gif
Atsakyti