Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(*Camelia* @ 2013 11 27, 18:59)
Labuka
ačiū už sveikinimus  4u.gif
o man kažkaip nesitiki, kad iki Kalėdų jau mažiau nei mėnuo liko...  doh.gif
Gabija jau irgi "rašo" laiškus Kalėdų seniui, labai laukia ko nors iš  Lego friends  doh.gif geriau jau nežiūrėtume rytais multikus, nes tos reklamos paskui labai tuština tėvų kišenes  lotuliukas.gif
Amila, ko taviškiai užsiprašė?

Andrius Lego Star Wars ir chima doh.gif Aiškinu, kad ten dideliems vaikams, bet jam neįdomu. Sak4 noriu ir viskas. doh.gif

QUOTE(bezdzionele @ 2013 11 28, 10:58)
Sveikutes 4u.gif  jau net geda blush2.gif  kad sitiek laiko pas jus neuzsukus. blush2.gif  bet per darba nebuvo noro ne prie kompo sedet darbas nuo 8-20val. o kai laisvadienis tai namu tvarkymas uzsiemimai su tomuku ir vel vakaras ir vel ruostis i darba. bet jau baigesi mano darbai jau nuo sios savaites as  nestuke.gif  dekrete! thumbup.gif

Sveikinimai!!! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bezdzionele, sveikinimai wub.gif
ar laukia Tomukas brolio arba sesės?
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 11 28, 11:24)
Bezdzionele, sveikinimai  wub.gif
ar laukia Tomukas brolio arba sesės?

o bigsmile.gif matau ir pati mazyte antra turi,sveikinu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
laukia tomukas leliuko smile.gif nors jau gydytoja sake kad bus antras berniukas,mate jau. o as vis dar svajoniu turiu apie mergaite, bet kas bus tas bus svarbu sveikas butu.
Papildyta:
QUOTE(*Camelia* @ 2013 11 28, 11:24)
Bezdzionele, sveikinimai  wub.gif
ar laukia Tomukas brolio arba sesės?

o kaip Gabija priima sesute? nera pavydo? su kuo pasneku tai sako jau virs3 metu skirtumas tarp vaiku tai sunku mamai buna psichologiskai. kartais matau kad tomukas pyksta kad apie leliuka daugiau sneku nei apie ji,arba rubelius ziuriu kudikiui o ne jam,matau kaip jis demesio reikalauja is manes.bijau kad susitvarkyciau su dviem. smile.gif
Atsakyti
LAbas 4u.gif

Sveikinimai pagimdziusioms ir besilaukiancioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Domantas irgi nori situ lego ,kaip ir Amilos vaikai biggrin.gif nu dar traukinukas su begiais tiktu. Ugne kaledu seniui rase kad nori kaciuko, tai tete buvo geras partempe katina. Sakau dabar viskas kaciuka turi, is kaledu senio nieko nebegausi, tai ta pagalvojo ir sako : bet kaciuka tai tete parnese g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2013 11 29, 09:21)
o kaip Gabija priima sesute? nera pavydo? su kuo pasneku tai sako jau virs3 metu skirtumas tarp vaiku tai sunku mamai buna psichologiskai. kartais matau kad tomukas pyksta kad apie leliuka daugiau sneku nei apie ji,arba rubelius ziuriu kudikiui o ne jam,matau kaip jis demesio reikalauja is manes.bijau kad susitvarkyciau su dviem.  smile.gif

Gabija labai laukė sesės, tai kolkas viskas labai gerai, tfu tfu tfu smile.gif tik labai jau ji nori ir panešiot, pakelti, pažaisti, pasimyluoti, tai reik saugot, kad neužgautų iš tos didelės meilės biggrin.gif mažoji mano baisi papinukė, ištisai kaba ant (.), soskės neima, tai jau galvojau pyks dičkė, bet kolkas kaip ir normaliai, daug kalbam, dar būdama nėščia aiškinau, kad leliukai ir verkia daug, ir mamos dėmesio reikalauja, tuo pačiu stengiuos vos tik minutėlė laisva ką nors su Gabija paveikti. Ir aišku labai dažnai sakau, kad myliu, kad ji mano šaunuolė ir pan. wub.gif nes manau labai svarbu, kad vyresnis vaikas jaustų, kad tėvų meilės nė kiek nesumažėjo...
o sunkiausia man priprasti prie kitokio ritmo, kad vėl tenka keltis naktimis, kad kūdikis negali normalia kalba pasakyti kas jam yra ir ko nori, o su dičke jau taip viskas paprasta, ir susikalbėt galima, ir daug ką gali pati padaryti smile.gif

QUOTE(Nedraugė @ 2013 11 29, 09:29)
Sakau dabar viskas kaciuka turi, is kaledu senio nieko nebegausi, tai ta pagalvojo ir sako : bet kaciuka tai tete parnese  g.gif  lotuliukas.gif

Gudruolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 11 29, 11:23)
Gabija labai laukė sesės, tai kolkas viskas labai gerai, tfu tfu tfu  smile.gif tik labai jau ji nori ir panešiot, pakelti, pažaisti, pasimyluoti, tai reik saugot, kad neužgautų iš tos didelės meilės  biggrin.gif mažoji mano baisi papinukė, ištisai kaba ant (.), soskės neima, tai jau galvojau pyks dičkė, bet kolkas kaip ir normaliai, daug kalbam, dar būdama nėščia aiškinau, kad leliukai ir verkia daug, ir mamos dėmesio reikalauja, tuo pačiu stengiuos vos tik minutėlė laisva ką nors su Gabija paveikti. Ir aišku labai dažnai sakau, kad myliu, kad ji mano šaunuolė ir pan.  wub.gif nes manau labai svarbu, kad vyresnis vaikas jaustų, kad tėvų meilės nė kiek nesumažėjo...
o sunkiausia man priprasti prie kitokio ritmo, kad vėl tenka keltis naktimis, kad kūdikis negali normalia kalba pasakyti kas jam yra ir ko nori, o su dičke jau taip viskas paprasta, ir susikalbėt galima, ir daug ką gali pati padaryti  smile.gif


ir as daug kalbu apie leliuka,ir tikiuosi kad viskas bus gerai. ir vel viskas is pradziu naktys bemieges,rekimas,pampersai jau net pamirsus buvau viska.smile.gif o dovanele kokia gavo Gabija kai mazoji gime? o beja koks jos vardukas?
skaiciau nete kad vyresnem vaikui atvykus i ligonine palankyt leliuko teveliai kazka turi padovanoti,koki zaisliuka kad nesijaustu nuskriaustas.
Papildyta:
QUOTE(Nedraugė @ 2013 11 29, 07:29)
LAbas 4u.gif

Sveikinimai pagimdziusioms ir besilaukiancioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif



mirksiukas.gif aciu!
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2013 11 29, 16:15)
ir as daug kalbu apie leliuka,ir tikiuosi kad viskas bus gerai. ir vel viskas is pradziu naktys bemieges,rekimas,pampersai jau net pamirsus buvau viska.smile.gif o dovanele kokia gavo Gabija kai mazoji gime? o beja koks jos vardukas?
skaiciau nete kad vyresnem vaikui atvykus i ligonine palankyt leliuko teveliai kazka turi padovanoti,koki zaisliuka kad nesijaustu nuskriaustas.

vardas Justė smile.gif

žinok maniškei geriausia dovana buvo pati sesė lotuliukas.gif nieko nedovanojom, nes vaikas jau nemažas, pradėtų klausinėti o kur sesė dovan nupirko, negi pilvelyje parduotuvė yra ir pan. doh.gif jau ir taip užteko klausimų o kaip sesė iš pilvo išlindo lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(*Camelia* @ 2013 11 29, 18:14)
vardas Justė  smile.gif

žinok maniškei geriausia dovana buvo pati sesė  lotuliukas.gif nieko nedovanojom, nes vaikas jau nemažas, pradėtų klausinėti o kur sesė dovan nupirko, negi pilvelyje parduotuvė yra ir pan.  doh.gif jau ir taip užteko klausimų o kaip sesė iš pilvo išlindo  lotuliukas.gif

SAUNUOLES jus! As tai net pagalvot nenoriu, kad reiktu vel viska is naujo pradet doh.gif Dar du leliukus vakare migdyt reikia doh.gif

Mano sese Justina, bet nieks jos taip nevadina. Labai grazus vardas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2013 11 29, 20:06)
Mano sese Justina, bet nieks jos taip nevadina. Labai grazus vardas wub.gif

tai mūsų ne Justina, o Justė smile.gif man Justina nelabai skamba ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Amil'a @ 2013 11 29, 20:06)
SAUNUOLES jus! As tai net pagalvot nenoriu, kad reiktu vel viska is naujo pradet doh.gif  Dar du leliukus vakare migdyt reikia  doh.gif

aš dar būdama nestuke.gif galvojau, kad noriu 3 vaiko lotuliukas.gif dabar po nemiegotų naktų jau galvoju, kad nebe mano kantrybei vaikai, bet vistiek mano svajonė visada buvo 3 vaikai blush2.gif
Atsakyti
As ir nebenoriu jau, aciu D kad is kart abu uzauga, o jei daba reiket tai ne ne ne, na gal kad viena tureciau kitaip atrodyt, o daba ne. Sitie jau dideli, tai su mazu vel kaip suo prie budos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedraugė @ 2013 11 29, 21:16)
As ir nebenoriu jau, aciu D kad is kart abu uzauga, o jei daba reiket tai ne ne ne, na gal kad viena tureciau kitaip atrodyt, o daba ne. Sitie jau dideli, tai su mazu vel kaip suo prie budos  lotuliukas.gif

šiaip aš irgi jau gailiuosi kažkiek, kad ne iškart antrą planavom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 11 29, 21:00)
tai mūsų ne Justina, o Justė smile.gif man Justina nelabai skamba  ax.gif
Papildyta:

aš dar būdama  nestuke.gif  galvojau, kad noriu 3 vaiko  lotuliukas.gif dabar po nemiegotų naktų jau galvoju, kad nebe mano kantrybei vaikai, bet vistiek mano svajonė visada buvo 3 vaikai  blush2.gif

Tai mes ir Juste vadiname ax.gif

QUOTE(Nedraugė @ 2013 11 29, 21:16)
As ir nebenoriu jau, aciu D kad is kart abu uzauga, o jei daba reiket tai ne ne ne, na gal kad viena tureciau kitaip atrodyt, o daba ne. Sitie jau dideli, tai su mazu vel kaip suo prie budos  lotuliukas.gif

Tai vat kad maratona atvarai su dviem ir ramu. Dar tarp tavo biskiuka yra skirtumas, tarp maniskiu tai praktiskai minimalus skirtumas. Du leliukus turejau vienu metu.

As siandien maximoj jau dovanas vaikams nupirkau, pasinaudojau 40% nuolaida, dave diena su cekiu, tai tik kazka simbiliskai dapirkt reikes ir ramuma.
Atsakyti