Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

lygtai ne draugai mes biggrin.gif leliuka dar viena turi ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 09 25, 16:00)
lygtai ne draugai mes  biggrin.gif leliuka dar viena turi ?  bigsmile.gif

kiek zinau tik viena vaika turi:))
Atsakyti
gavau sos pranesima , kad esu Ericutes paieskoma lotuliukas.gif lotuliukas.gif

labukas visoms 4u.gif

apleidau, labai apleidau tuos plepalus geguziuku.. blush2.gif

jep musu Jokubas jau keliauja i mokykla,nors as tai pavadinciau kaip musu paruosiamukai, tik kad vaikai keliauja su uniformomis i tikra mokykla, pratinasi prie tvarkos ir taisykliu...atrodo jau apsiprato , tik va nevalgo mano vaikas nieko... teks turbut nesti is namu pietukus...
lanko vyriskis futbola, plaukima, ir tetis dar iesko krepsinio uzsiemimu tokiems maziams, bet sunkoka surasti nes nelabai UK jis populiarus.
Kalba Jokubas kazka jau kalba, mokytoja sako kad gerai, o kaip is tiesu yra mes net nezinom nes jis skiria dvi kalbas ir namie kalba lietuviskai o kur jam reikia angliskai...

tai atrodo tiek naujienu pas mus....grazios dieneles 4u.gif uzsuksiu dazniau...
Atsakyti
o sveika,senai ir tu matyta biggrin.gif
kaip jus UK atsiduret? blink.gif nejau su visam? verysad.gif
Atsakyti
4u.gif

atsidurem mes UK labai netiketai, neplanuotai ir nelauktai, tiesiog musu teveli pakviete...ir viska reikejjo labai greitai apsispresti per pora savaiciu ir va taip va, mes cia ax.gif
jau meteliai 4u.gif

apsipartom, viskas kaip ir ok...o kiek ilgam, kas , kaip, gyvenimas parode kad nelabai iseina planuotis penkmecio planus, nes sast ir tu gali atsidurti, amerikoje ar kinijoje....taip kad nezinau kiek mes cia ilgam bigsmile.gif

kaip jusu seimyna laikosi, skaiciau kad jau i darbelius planuoji grysti?
Atsakyti
laba 4u.gif

šian man mamadienis, tai turiu laiko ir į SM įlįst. o čia temutė kiek atsigavusi, smagu smile.gif

aš šiemet atostogų turėjau savaitę. bo naujam darbe nebuvau išdirbusi tiek, kad galėčiau ilgėliau jamt. smile.gif

visi tik su permainom, smagu thumbup.gif
mes kaip ir nieko, sese sunkiai pratinasi prie darzo, o Jomile labai noriai eina,

tas laikas kaip greit eina, jau tuoj reikes svarstyti apie mokykla smile.gif

o mano Jomile vis renka zaisliukus ir aiskina, sitas yra maziems vaikams, mums netinka, reikes Gabijos sesei atiduot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 09 27, 14:31)


o mano Jomile vis renka zaisliukus ir aiskina, sitas yra maziems vaikams, mums netinka, reikes Gabijos sesei atiduot smile.gif

wub.gif
Atsakyti
laba.
toks vaizdas, kad laiko turiu i SM tik per mamadienius įlįst smile.gif

mano panos kosti, tai abi namie. o taip tai nieko labai naujo..

va, galiu rekomenduoti spektaklį, nuėjom į "Išvarymą", tai likau patenkinta, rekomenduoju thumbup.gif tik tiek kad daug keiksmų ir ilgas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 10 30, 13:53)
laba.
toks vaizdas, kad laiko turiu i SM tik per mamadienius įlįst smile.gif

mano panos kosti, tai abi namie. o taip tai nieko labai naujo..

va, galiu rekomenduoti spektaklį,  nuėjom į "Išvarymą", tai likau patenkinta, rekomenduoju thumbup.gif  tik tiek kad daug keiksmų ir ilgas smile.gif

Tai vat kad su laiku problematiška ir pas mus.... Grįžus po darbo, nesinori dar sėdėti prie kompo smile.gif

Camelia, sveikinimai susilaukus mažyčio stebuklėlio!

O mes gyvename gerai. Andrius dar šiais metais nepraleido nei vienos dienos darželyje, tyliai džiaugiuosi, gal pagaliau jau išaugom tas nelemtas ligas ax.gif Ruošiames kalėdom, bus maniškis nykštukas biggrin.gif
Kalėdų seniui jau parašėm. O jau norai norai doh.gif
Atsakyti
Labuka
ačiū už sveikinimus 4u.gif
o man kažkaip nesitiki, kad iki Kalėdų jau mažiau nei mėnuo liko... doh.gif
Gabija jau irgi "rašo" laiškus Kalėdų seniui, labai laukia ko nors iš Lego friends doh.gif geriau jau nežiūrėtume rytais multikus, nes tos reklamos paskui labai tuština tėvų kišenes lotuliukas.gif
Amila, ko taviškiai užsiprašė?
Atsakyti
Camelia sveikinimai didziausi !!! daug daug kantrybes ir sveikatos jums visiems :*
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif jau net geda blush2.gif kad sitiek laiko pas jus neuzsukus. blush2.gif bet per darba nebuvo noro ne prie kompo sedet darbas nuo 8-20val. o kai laisvadienis tai namu tvarkymas uzsiemimai su tomuku ir vel vakaras ir vel ruostis i darba. bet jau baigesi mano darbai jau nuo sios savaites as nestuke.gif dekrete! thumbup.gif
Atsakyti