Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

aha, matau kad apleista temytė sad.gif
Atsakyti
liko liko smile.gif Praktiškai kievieną dieną ilendu, apsižvalgau smile.gif

Sveika prisijungusi Gabrizacka!

Kaip gyvena gegužiukai?
Mes pargrižę po atostogų kaime einam į darželį. Nuliūdino Andriaus dantis patikrinusi stomatologė, kad tipo visi dantys išgedę, tipo taisyt su narkoze. Birželį buvo 2 skylės, rugpjūtį visa burna. Tai šiandien eisim pas kitą, žiūrėsim, ką ši pasakys, dar užsiregistravau Žalgirio klinikose. Jei reikės ir ten konsultacijai nueisime smile.gif
Atsakyti
Labuka.
Gyvenam gerai, naujokei 4u.gif reikėjo anksčiau jungtis, kai vos bespėdavom skaityti plepesius, o dabar tai tyluma visiška biggrin.gif

Amila, mes irgi taisėm dantis, jau 5 plombos, ir dar 2 dantukus reikia taisyti... doh.gif tik kam ta narkozė? maniškė visiškai be kantrybės, ir tai 2 didžiausias skylutes užplombavo per kelis kartu, nes dar gydyti reikėjo, tai užteko tik nuskausminimo...
ta narkozė turbūt reikalinga tik tiem gydytojam, kurie nemoka vaikų prisikalbinti... doh.gif
Atsakyti
Sveikutės
temutė apmirusi, visi FB sėdi biggrin.gif

gabrizacka, sveika prisijungusi 4u.gif


Amil'a, o kam narkozė? juk geros gyd. taip užkalbina vaikams dantis kad tik sėdi išsišiepę žiūrinėdami multikus. Būtinai nueikit ir pas kitus (bet apie Žalgirio nieko gero nepasakysiu) 4u.gif


*Camelia*, bet kaip greitai laikas bėga, jau tuoj tuoj wub.gif

Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 09 16, 11:45)
Labuka.
Gyvenam gerai, naujokei  4u.gif reikėjo anksčiau jungtis, kai vos bespėdavom skaityti plepesius, o dabar tai tyluma visiška  biggrin.gif

Amila, mes irgi taisėm dantis, jau 5 plombos, ir dar 2 dantukus reikia taisyti...  doh.gif tik kam ta narkozė? maniškė visiškai be kantrybės, ir tai 2 didžiausias skylutes užplombavo per kelis kartu, nes dar gydyti reikėjo, tai užteko tik nuskausminimo...
ta narkozė turbūt reikalinga tik tiem gydytojam, kurie nemoka vaikų prisikalbinti...  doh.gif

Esmė ta, kad tipo visa burna sugedus ir kad vienu metu visus sutvarkytų.. Bet ji skaičiavo ir tuos pabalimus dantų kraštuose. Taip kad noriu išgirsti dar kelių stomatologų nuomonės, nes man ši nesukelė jokio pasitikėjimo...
Maniškiai ir kuo puikiausiai abu išsėdi. Dantys ir jau taisyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 16 rugsėjo 2013 - 11:24
Tai kad FB irgi tylu, nebent kiekviena atskirai ką nors parašo ar įdeda nuotraukų... biggrin.gif

Taip, jau greit... doh.gif kaip laikas lekia, baisu, o aš dar visai nieko neturiu doh.gif
ir skubintis nesinori, gal sakau laikas lėčiau slinks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 09 16, 13:08)
Tai kad FB irgi tylu, nebent kiekviena atskirai ką nors parašo ar įdeda nuotraukų...  biggrin.gif

Taip, jau greit...  doh.gif kaip laikas lekia, baisu, o aš dar visai nieko neturiu  doh.gif
ir skubintis nesinori, gal sakau laikas lėčiau slinks  lotuliukas.gif

biggrin.gif Nauji džiaugsmai smile.gif Spėsi, apsirūpinsi. Jau dabar tikrai žinosi, ko reikia, ko nereikia.
Gal jau žinot ką turėsit: brolį ar sesę?
Atsakyti
Sveikos,
Ziuriu sukrutimas temoje thumbup.gif
MEs tai gyvenam gerai,Ieva kuo toliau tuo savarankiskesne darosi.tik nezinau ,ar tai i gera biggrin.gif
Rokas nuo siandien i darzeli pradejo eiti,o as nuo spalio i darba grysiu.baisoka po 4.5 metu pertraukos biggrin.gif
Del dantuku snekat,o tai jei pastebejau pas ieva ant vieno dantuko pabalima,tai cia jau nerimauti reiktu?
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 09 16, 13:43)
Sveikos,
Ziuriu sukrutimas temoje  thumbup.gif
MEs tai gyvenam gerai,Ieva kuo toliau tuo savarankiskesne darosi.tik nezinau ,ar tai i gera  biggrin.gif
Rokas nuo siandien i darzeli pradejo eiti,o as nuo spalio i darba grysiu.baisoka po 4.5 metu pertraukos  biggrin.gif
Del dantuku snekat,o tai jei pastebejau pas ieva ant vieno dantuko pabalima,tai cia jau nerimauti reiktu?

Na man stomatologė sakė, kad tai jau danties "gedimas". Aš pas ją pirmą kart patekusi buvau, visad pas kitas eidavom, bet kai reikėjo pažymos, neturėjau kur dingti. Todėl eisim dar kelių nuomonių išgirsti biggrin.gif Ne sman pasirodė kad nesamonė.
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2013 09 16, 13:38)
biggrin.gif Nauji džiaugsmai smile.gif Spėsi, apsirūpinsi. Jau dabar tikrai žinosi, ko reikia, ko nereikia.
Gal jau žinot ką turėsit: brolį ar sesę?

Žinok šį kartą nežinau ko reikia doh.gif toks jausmas, kad niekad vaikų neturėjusi, užeinu į vaikų pardę ar kokią vaistinę, ir galvoju o ko čia gali reikėti, atrodo smulkmenos kai kurios likusios, o ko trūksta niekaip neapsisprendžiu... Gabija turbūt pati užaugo, nes nepamenu kaip auginau lotuliukas.gif

Turėsim sesę wub.gif

QUOTE(ericute @ 2013 09 16, 13:43)
Sveikos,
Ziuriu sukrutimas temoje  thumbup.gif
MEs tai gyvenam gerai,Ieva kuo toliau tuo savarankiskesne darosi.tik nezinau ,ar tai i gera  biggrin.gif
Rokas nuo siandien i darzeli pradejo eiti,o as nuo spalio i darba grysiu.baisoka po 4.5 metu pertraukos  biggrin.gif
Del dantuku snekat,o tai jei pastebejau pas ieva ant vieno dantuko pabalima,tai cia jau nerimauti reiktu?

Nu netrumpa pertrauka, bet kartais po pertraukos kitom akim į darbą žiūri, pasirodo po sedėjimo namie visai smagu ir dirbti lotuliukas.gif
Gabijai dantys pradėjo gesti ne nuo baltumo, o tamsėjo...
Atsakyti
Sveikos sveikos, aš irgi vis pasitikrinu ar jokių naujienų pas jus nėra, o pati neturiu ką papasakoti , tai ir nerašau;
Man jau dirbti nusibodo smile.gif
o irgi buvau išsiilgusi;

Labai smagios atostogos šiemet buvo; Jau tokie puikus vaizdai, kalnai, jūra, serpantinai wub.gif

Ruduo jau ateina labai nemėgstu pliurzos;

Stomatologas mus nudžiugino o labai bijojau nes niekada nebuvom dar , kolkas dar neturim gedimų;

Darželyje visus būrelius ir vėl lanko Monika; biggrin.gif
Atsakyti
o mes susirgom sad.gif angina vėl, kaip visad doh.gif musu dantukai tai sake sveiki, 2 skilutes užtaisė, sakė po pusmečio apžiūrai. O kraščiukai ir pas mus balti, bet daktarė nieko nesakė dėl ju. O plaunat kasdien dantukus? maniškis tai nemėgsta, tai mes retai plaunam unsure.gif
Atsakyti