Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Sveikiame ir mes jubiliatus!!!!!

Mes jau paminejome savo 4 gimtadieni, sventem xplanete, atsiduko vaikai ir ramu dar iki kitu metu biggrin.gif foto sukeliau i FB'e, tai manau visos apziuresit smile.gif
Atsakyti
Sveikos,sveikinu visus geguziukus 4u.gif
mes tai norejom lygtai vaikystes mieste daryti,bet vis del to tradiciskai kaime svesime biggrin.gif
Atsakyti
Sveikiname Ievutę su didžiuoju gimtadieniu!!!!!

Pasidalinkite prašau, kuo galima patept uodų ikandimo vietas. Nes kaime kosmariskai daug uodų. Kad mažiau kasytusi...
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2013 05 20, 10:30)
Sveikiname Ievutę su didžiuoju gimtadieniu!!!!!

Pasidalinkite prašau, kuo galima patept uodų ikandimo vietas. Nes kaime kosmariskai daug uodų. Kad mažiau kasytusi...

Prisidedam ir mes 4u.gif

Man irgi įdomu, nes mum nei fenistil, nei psilo balsam jokio poveikio neduoda, ir aš ir mažė nusikasom baisiai... doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
aciu uz sveikinimus mano pupai wub.gif didele jau tokia ir kartu dar labai maza biggrin.gif
del tepaliuku,tai mum visai veikia margaritos ekologiskas tepaliukas po uodu ikandimu .tikrai neblogai saldo.aisku guzu nepanaikina
Atsakyti
Labukas,
sako, kad labai gerai veikia, jei uodų įkandimo vietą patepti actu arba citrina. Tuomet taip neniežti 4u.gif
Nebandžiau, bet čia sesė mano patirtimi pasidalijo.
Net ir ten, kur uodų seniau nebūdavo, šiais metais atsiginti nuo jų neįmanoma.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamux @ 2013 05 20, 19:35)
Labukas,
sako, kad labai gerai veikia, jei uodų įkandimo vietą patepti actu arba citrina. Tuomet taip neniežti  4u.gif
Nebandžiau, bet čia sesė mano patirtimi pasidalijo.
Net ir ten, kur uodų seniau nebūdavo, šiais metais atsiginti nuo jų neįmanoma.
4u.gif

Actu tikrai nepatariu, jei odyte jautri, o vaikuciu ir jautri ir plonesne,galimi odos pazeidimai.
Patarimu yra daug, vaistukai tepami, koks tavegilis, tepimai svogunu, plovimai suriu vandeniu, zaliu bulviu tarkiai, kopusto lapas ir t.t. Taciau kas padeda reik paciam atrasti, nes kiekvienas reaguoja skirtingai. Va pati sedziu su uztinusia akim po bites igelimo ir jokios priemones nepadejo, reik islaukt ir tiek. O vaikai savaitgali uodu pakandzioti nei tepti nei kaip kitaip tvarkyti, siandien ne zymes.
Atsakyti
Arteja mano ziogo 4-tas gimtadienis, gal pasidalintumet gimtadienio meniu bigsmile.gif ka siemet dejot ant vaiku gimtadienio stalo ax.gif ko tais issisemus jauciuos, o svente planuojam namie, kieme... tikiuosi nelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 05 22, 20:47)
o svente planuojam namie, kieme... tikiuosi nelis g.gif

As ir to paties tikiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2013 05 22, 19:47)
Arteja mano ziogo 4-tas gimtadienis, gal pasidalintumet gimtadienio meniu bigsmile.gif  ka siemet dejot ant vaiku gimtadienio stalo ax.gif  ko tais issisemus jauciuos, o svente planuojam namie, kieme... tikiuosi nelis g.gif



QUOTE(jurgamp @ 2013 05 23, 11:11)
As ir to paties tikiuos biggrin.gif

mes irgi darysim kieme,kaime.uzsakiau jau ir batuta ir zaidmu pasirankiojau. Pom-Pom 'us darau.rimtai tikiuosi kad nelis biggrin.gif
o meniu toks (20 suaugsiu ir apie 10-12 vaiku)
Saslykai(ryziai,darzoves)
krabu lazdeles tesloje su padaziuku,vistienos file juosteles su padaziuku,sumustinukai su desryte (isspausti sausainiu formelemis) ,guminukai,draze visokie,vaisiu ezys,tortas,obuoliu-kmynu gerimas.mano mama sake dar vista iskeps,kad suagusieji nebadautu:)
Atsakyti
Mes darem žaidimų kambary - tai sumuštiniai, mini picos, vaisiai ir tortas. Vaikai tik torto pavalge....
Atsakyti
Labuka, na mes jau irgi po gimtadienio smile.gif
sveikinam ir Skaičiuko Jokūbėlį 4u.gif įdomu kaip gyvuoja kavalierius bigsmile.gif
šventėm Arlekine, nu visai nieko, tik kažkaip laiko pasirodė mažoka ax.gif
ir kaip džiaugiausi, kad neprasidėjom su Vingio parku, nu su tokiais nenuspėjamais orais būčiau pražilusi doh.gif
Atsakyti