Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Sveikos,
Mano Ievos dantukai kol kas tvarkingi ,tfu tfu tfu. bet reikia jauciu nueiti pas odontologa kada nors.niekad net nesu vedusi blush2.gif
gitmadieniui tai Ieva nori ziurkeno doh.gif bet nelabai galim ji laikyti,nes brolis ji sutraiskys.siaip nori ji visko kas su pricesemis,o realiai gal dvirati pirksime.
Celestes maziuke su gimtadieniu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Dantis kolkas sveiki;
Gimtadieniui Monika nori barbei kojinių ir pėdkelnių, karūnos, ir veliumo; biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano pupos dantukai turi dvi plombytės, ir tai dėl kvailumo, vasara šokinėdama su sese kaukštelėjo stipriai dantim ir vienas pusiau truko, teko skubiai traukt atskilusi ir lopyt likutį...ir dabar kaip sirgom stipriai vėjarupiais, ištino viena puse, papuolėm pas kažkokia gyd., o ji be rentgeno paėmė ir pragręžė sveiką dantuką...tipo pūliai turėjo išeit, turbūt infekcija...taip ir antrą skilutę apturėjo

Dėl dovanos, žiūriu paspirtukai ant bangos biggrin.gif mūsiškė tai visur tik su dviračių važinėja (net namuose per kambarius), bet užprašė ir paspirtuko, su princesėmis ax.gif

Celestes mažiuke su gimtadieniu!!!
Kaip vaikai greit auga wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
gimtadieniu maratonas prasidejo clap.gif

mes taip pat sveikinam celestes mazaja su gimtadieniu 4u.gif
ir taip pat siandienos jubilijatus...jeta jau 4 gimtadienis...ot laikas lekia doh.gif

mes paspirtuku spiriames nuo dvieju metu thumbup.gif o siais metais beprotiskai nori ben 10 laikrodzio biggrin.gif
del dantuku mes taip pat turim problemu, va kaip tik vakar pirma pliomba uzdejo ir dar pries akis 4 vizitai doh.gif
na gal metos bus stipresni dantukai biggrin.gif
Atsakyti
Ir tikrai paspirtukai ant bangos biggrin.gif. Ir mergaiciu rozinis periodas isisukes biggrin.gif.
Jubiljatus su praejusiais ir esamais gimtadieniais
user posted image

Mes saviski geguzes 26 svesime. O realiai kada svente pasidarysim bus matyt, gal su broliu vienu metu atsvesime.

O dabar neislendam is "nuostabios" slogos. Kazkoks kosmaras kaip ji isikabinusi pas mus laikosi. Nors ko noreti, visa seima skaudanciom gerklem, o atrodo saugaisi kad nepersalt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 05 02, 09:36)
kristynytės 30 dieną, tai pavėluoti sveikinimai jubiliatėms  4u.gif
Ir šiandieniniai sveikinimai mažajai Celestės gegužiukei  birthday.gif


Pupa gavo paspirtuka, sokinejanti kamuoli "varle", LPS ir Zoobles gyvuneliu , kazkokiu konstruktoriu....
Per darbo svente geguzes 1 diena pas vaikus buvo vt atvaziaves su broliu ir savo mama .Pasveikino maze su gimtadieniu. Padovanojo sarafana, lps ir zoobles gyvuneliu ir kazkoki vezymeli . Plius atsiveze - torta, vaikiska sampana, kepta vista, mesos vyniotinio, , likerio, degtines, saldainiu, bananu, mandarinu.... mano mama sake tik bulviu koses isvire ir karbonadu iskepe.O taip daug maz jie viska susiveze. Tai pasvente su mano tevais. Vaikai patenkinti. Tik Rusnyte pries jiems isvaziuojant dave bucki vt it dedei, o anytai (mociutei) nedave. Sake seiletis nenori.Nera ko noret, vaikas pora kart per metus ja mato, tai nepazista beveik.
Nuo mano tevu gavo sokinejanti kamuoli "varle" 4u.gif Maze paspirtuka jau isbande lauke, labai patinka jai, sekasi vaziuot puikiai smile.gif

Austyte vakar ,koncertavo su savo sokiu kolektyvu kulturnami, buvo svente motinos dienai. mama sake, buvo grazu, soko 2 sokius. Drauges vaikas irgi lanko tuos pacius sokius, tai ,kai atvaziuosiu man i flesiuka prikels nuotrauku ir video is tos sventes ax.gif

O cia pora nuotraukeliu is mano mazes gimces. Maze nusikarpe sau kuokstais plaukus, teko kirpejai pabaigti "kirpejeles" darba.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 04 gegužės 2013 - 16:46
laba 4u.gif
na ką, mūsų gegužiukų mėnuo prasidėjo?
ačiū už sveikinimus mano mažajai smile.gif atšventėm sode visai smagiai ir linksmai, vaikai išsidūko, pričiužinėjo thumbup.gif panos jau nuo vakar vakaro dovanas nagrinėja ir žaidžia.. ax.gif
Atsakyti
Sveikinimai savaitgalio ir šiandienos jubiliatams, tik kažkodėl niekas neapsireiškia ir nepasigiria paaugusiais gegužiukais g.gif
Ir su praėjusia mamyčių diena visas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos,
Sveikinimai kas svente gimtadienius 4u.gif
As jau irgi po truputi pamastau apie Ievos svente. Tai gal darysim temini vakareli,bet dar neapsiprendusi esu.vis dar negaliu patiketi,kad jau 4 metai praejo biggrin.gif ir va broli jau nemaza turim biggrin.gif siandien Camelia apie tave ryte pagalvojau,kad kaip smagu jums ir kartu koks vargelis laukia.bet zinau tik viena,antri vaikai patys uzauga biggrin.gifD ju auginti beveik nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Smagu, ypač kai labai greit mano mažoji užaugo, daug ko nepamenu, ir taip gaila taip greit prabėgusių pirmųjų mėnesiukų, tai turėsiu progą viską prisiminti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 05 06, 12:41)
Smagu, ypač kai labai greit mano mažoji užaugo, daug ko nepamenu, ir taip gaila taip greit prabėgusių pirmųjų mėnesiukų, tai turėsiu progą viską prisiminti  wub.gif

zinok antras trigubai greiciau uzaugs doh.gif pamenu kol ieva isejo i darzeli,tai atrode ,kad visa amzinybe praejo.o rokas atrodo tik gime ir jau i darza tuoj kulniuos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 05 06, 14:05)
zinok antras trigubai greiciau uzaugs  doh.gif pamenu kol ieva isejo i darzeli,tai atrode ,kad visa amzinybe praejo.o rokas atrodo tik gime ir jau i darza tuoj kulniuos  unsure.gif

Tikėkimės su antru laikas lėčiau bėgs rolleyes.gif
bent jau kolkas tai labai jau lėtai... doh.gif
Atsakyti