Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

LAbas rytas,
Amila atrodai nuostabiai,jauna ,grazi,svytinti ir dar tokie grazuoliai du salia wub.gif
mes gyvenam neblogai.ieva baisuline daininke patapo,labai eilarscius graziai deklamuoja.aukletojos siulo leisti ja i koki dainavimo bureli.tai gal reiks pagalvoti.nors as labai noreciau i sokius blush2.gif
ir brolis jau musu didelis.va jau pora savaiciu ,kaip be mp gyvena.zodziu jau beveik ne leliukas biggrin.gif
o siaip viskas ok.nezinau ar rasiau,bet jau esam naujam bute.smagu,erdvu,sviesu biggrin.gif
geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Amila - paveluotai sveikinu Mariu!!! pirmas rimtas jubiliejus:) 5 metai?
Pritariu merginoms - grazi jauna mamyte tarp broliuku:)))

Ericute - kada parodysi mum savo buta smile.gif?

Laukiam velyku, atrodo tik kaledos buvo:)
Atsakyti
pasidžiaukim pavasariškom velykom nors čia..
user posted image
visus su švente 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,su sventemis visas 4u.gif Laimes,laimes ir dar karta laimes jusu seimoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Ačiū už pagyras ax.gif

Visas su praėjusiomis šventėmis!
Andrius sakė, kad atėjo ruduo, po to žiema, nes lapai nukritę, sniego daug, o pavasario tai dar nėra doh.gif Laukiam mes tos šilumos, bet kažkaip neateina ji...

Apsirgę mano mazgiai truputuką, Andriui žiauri sloga buvo, Marius pakosėjo, tai antra savaitė kaime atostogauja, tik kad oras nelepina, bet jau kitą savaitę eisim į daržą, 2 mėnesius pratempsim, o po to ilgos vasaros atostogos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
artėja mūsų gegužiukų gimtadieniai, gal jau kas turit kokių minčių šventimui ir ką dovanosit? ax.gif
Aš jau pradėjau galvoti... Turiu mintį dėl šventimo, bet viskas priklausys nuo oro... O kadangi pasitikėti prognozėmis negalima, tai reikia turėti ir atsarginį variantą... Tik nieko nesugalvoju doh.gif ką ir kur dar galima veikti be žaidimų kambarių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2013 04 10, 09:57)
Sveikos,
artėja mūsų gegužiukų gimtadieniai, gal jau kas turit kokių minčių šventimui ir ką dovanosit?  ax.gif
Aš jau pradėjau galvoti... Turiu mintį dėl šventimo, bet viskas priklausys nuo oro... O kadangi pasitikėti prognozėmis negalima, tai reikia turėti ir atsarginį variantą... Tik nieko nesugalvoju  doh.gif ką ir kur dar galima veikti be žaidimų kambarių?  g.gif

Jau galvojau, kad jau nieks nebeskaito....
Siandien Andriui uzsakiau zaidimu kambari, išsiduks ir bus ramu. Nes oras gali būti įvairus, taip kad sventimas lauke man netinka, o važiuot i kaima - irgi nenoriu. Namie deja būrio vaikų ir tėvu nelabai sutalpinsiu, o vaikai be tėvų dar nelabai pabus.
Dovanas jau seniausiai parsiuntus iš ebay. Gaus smikio fura ir ratų traktoriuką. Dar vis renkam kolekcija, jau turim virš 20 mašinyčių iš pixar kolekcijos.
Kriksto mama jau nupirkus Robotą - dramblį.
Atsakyti
As galvoju maze mano ,nei vienos dideles leles su plaukais neturi, katra jums graziausia is situ ? mastau padovanot, visos gamintos rusijoje , atitinka CE sertifikata. Dedasi elementas , ir taria kazkiek rusisku fraziu . 43 cm.
1.user posted image
2.user posted image
3.user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2013 04 10, 16:45)
Jau galvojau, kad jau nieks nebeskaito....
Siandien Andriui uzsakiau zaidimu kambari, išsiduks ir bus ramu. Nes oras gali būti įvairus, taip kad sventimas lauke man netinka, o važiuot i kaima - irgi nenoriu. Namie deja būrio vaikų ir tėvu nelabai sutalpinsiu, o vaikai be tėvų dar nelabai pabus.
Dovanas jau seniausiai parsiuntus iš ebay. Gaus smikio fura ir ratų traktoriuką. Dar vis renkam kolekcija, jau turim virš 20 mašinyčių iš pixar kolekcijos.
Kriksto mama jau nupirkus Robotą - dramblį.

Skaitom skaitom, tik parašyti dažniausiai patingim blush2.gif
Atsakyti
Kristinyte, man tai trecia tokia atrodo gražiausia.

QUOTE(*Camelia* @ 2013 04 11, 08:45)
Skaitom skaitom, tik parašyti dažniausiai patingim  blush2.gif

Ajajai, kokie tinginiai užpuolę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2013 04 11, 08:59)
Kristinyte, man tai trecia tokia atrodo gražiausia.
Ajajai, kokie tinginiai užpuolę  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Man visos trys vienodai atrodo, tuo labiau žinau kas lieka iš tų lelių tai manau didelio skirtumo nėra lotuliukas.gif pas mus visos lėlės jau ir kirpėjos rankose pabuvojo, madingom šukuosenom pasipuošė, ir tatuiruočių turi doh.gif

Oi tinginys labai labai didelis, tikėkimės pabėgs kartu su žiema lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Simtas metu be siu metu nebuvau cia biggrin.gif

mes gyvenam visai nieko, aidas zygiuoja darzan kartais parsinesa bacilu kurias namie paleidzia tada uzsisukam ligu rate, bet nieko issikapanojam biggrin.gif aciu D apart slogos ir kosulio nieko rimto nei vienam nei kitam wink.gif

man mazosios antradieni pirmasis gimtadienis jau doh.gif per greit cia biggrin.gif
Aidui as jau kazkiek planavau, kad svesim hbh lauke prie zaidimu aiksteles vigi 31 geguzes tad tikiuosi geru oru, o jei ne antram aukste yra kambariukas zaidimu smile.gif del dovanu tai as pati nesureiksminu, nes visgi svente ruosiu, o nuo sveciu ju sociai gauna smile.gif turiu kelias idejas tai jas seneliams isdalinsiu smile.gif siaip noriu balansinio dviratuko, gal kas turit? nera per didelis? paskui jis labai nori visokiu batmano, spidermano, ben10 zaidimu, atributikos ir visko kas susije su jais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kristyyynyte @ 2013 04 11, 01:59)
As galvoju maze mano ,nei vienos dideles leles su plaukais neturi, katra jums graziausia is situ ? mastau padovanot, visos gamintos rusijoje , atitinka CE sertifikata. Dedasi elementas , ir taria kazkiek rusisku fraziu . 43 cm.
1.user posted image
2.user posted image
3.user posted image


Man antroji miela 4u.gif
Atsakyti