Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Sveikutės smile.gif

pastebėjau tikrai, kad grįžtančių į namučius daugėja smile.gif atsibodo jau fb turbūt, nors ten mūsų temutėj irgi lėtas tempas smile.gif)) jau mažiau laisvo laiko likę, tai ir prie pc mažiau praleidžia turbūt smile.gif
na pas mus ligų maratonas irgi neblogas buvo, pradėjom nuo 01.30d. o baigėm 02.28d. pradžioj buvo plaučių uždegimo pradžia, paskui prisidėjo gripas, o paskui dar ir vėjaraupiai... temp iki 40. siaubas kažkoks... dar tam tarpe i norvegiją su vyru vykom, tai gerai, kad tą savaitę jau po ligos buvom, tik dar vėjaraupiai prieš akis buvo smile.gif tai vyrukas atostogavo pas mano tėvus, 4 dienas išbuvo kaip tikras vyras, tik kartą kalbėjom per skype, tai po to porą val.liūdėjo sakė. bet kas keisčiausiai, kad man labai gerai buvo tokia pertrauka, taip gerai atsiplaidavau.. draugai su vaikais ten tik sukasi, o mes su vyru lafa biggrin.gif

o šiandien kaip tik pasiskiepinom skiepu Prevenar 13. gavo kiekv gyd gal po 20 skiepų, tai kuriems reikia nemokamai skiepino, nes šiaip jis nemažai kainuoja. daktarė labai rimtai patarė, nes osk astma turi, tai linkęs i kvėp.takų ligas, o ir kai serga tai pastoviai su 40 temp. tai tikiuosi padės ir nesirgs tiek.

QUOTE(_celeste @ 2013 01 31, 15:38)
]čia šerykla online vakar ant stirnų užtaikėm. panom patiko  thumbup.gif

na mes dbr įsijungėm ir šernų pulką radom smile.gif)) visai faina pažiopsot smile.gif

QUOTE(Spyglelis @ 2013 02 05, 10:43)
Noriu jusu pasiklaust apie situ maziu charakterius , ipatumus ir pan. Ka daryt? Gal kam irgi taip buvo?

na Oskaras į darželį tai gerai eina, nebūna piktumų, nebent vėlai iš vakaro nuėjęs miegoti, tai tada patingi. bet šiaip mūsiškio charakteris irgi stiprus, bet ir leidžiam jam tą laisvę. Nors šiaip griežta tvarka namie, na bent jau taisyklių laikomės, o visa kita laisvai, leidžiam pačiam vystytis, o mes tik nukreipiam teisinga linkme smile.gif o kaip ten gausis bus matyt kai bus didelis bernas, tikiuosi viskas ok bus smile.gif tik dar va Oskaras labai šnekutis yra, dažnai vargina tas burbėjimas pastoviai. kartais aš jį juokais vadinu "Tašku", mūsų vaikystės laikų radija, kur tik vienas radijo taškas pastoviai groja, tik arba pagarsini arba nuimi garsą, tai pas mus panašiai biggrin.gif neduok pavalgyt, duok pašnekėt. bet irgi tai nėra blogai smile.gif

QUOTE(*ataner* @ 2013 02 06, 23:53)
jau menesi kaip gyvenam pagaliau savo namuciuose turime nemaza soda, tai jau svaigstu kaip sodininkausiu siandien nusipirkau du krumelius:raudonu ir juodu serbentu ir du krumelius avieciu... daug dar planu, vien zodziu busiu jaunuoji ukininke 

kaip faina smile.gif mano svajonė irgi taip ūkininkauti biggrin.gif

QUOTE(kristyyynyte @ 2013 02 22, 00:16)
Oi , o ka man kalbet , kai vaiku nematysiu 6.5 menesio  ............ bet dabar taip yra, ir ne kitaip .

Laikykis 4u.gif

QUOTE(vijoleta20 @ 2013 03 05, 10:30)
ypatingai linkejimai toms, kurios augina po viena bebenciuka dar tik 

ačiū už gražius palinkėjimus.. aš tai jau norėčiau ir netgi labai, bet dar palauksim atseit geresnių laikų biggrin.gif

Retai parašau, bet kaip visada visą paklodę, sorry biggrin.gif

P.S. Gal mūsų tarpe yra gerų mezgėjėlių? smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
MOTERS DALIA TIKRAI SUNKI, BET NEPALUZTAME KELY.MES MOKAM DZIAUGTIS IR MYLETI, SVAJOTI ,JUOKTIS IR KENTETI.LINKIU STIPRYBES,ISTVERMES,SVEIKATOS IR GEROS KLOTIES.SVEIKINU VISAS MOTERIS SU MOTERS DIENA- KOVO 8 :-)
Atsakyti
Ar is jusu kas laiko namuose dekoratyvinius nykstukinius triusiukus? ar labai sudetingas auginimas, laikymas, prieziura ? mano vaikai labai nori augint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 03 05, 10:30)
Pirmoji damute kalbejo anksciau ir geriau, o mazoji vistele dar mazai tekalba musu kalba smile.gif
Dicke tai manau kaip ir visi geguziukai labai protinga, ismani, daznai ja vadinam maza bobute smile.gif nu tiek ji visko zino atrodo kaip suauges kartais taip nepasakys smile.gif va, girdziu jau sauksma, pabudo damutes, iki, linkiu visoms dar bent po viena maza, maza plika be dantu  biggrin.gif  ypatingai linkejimai toms, kurios augina po viena bebenciuka dar tik  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  ikiukas

mano dičkė irgi geriau kalbėjo tokių metų, o dabar tai visai gerai kalba ir beveik nešvepluoja thumbup.gif

QUOTE(*ataner* @ 2013 03 06, 14:47)
labukas:)
Celeste  4u.gif
mes ir nuo lapkricio sergam... pradejom lankyt darzeli ir prasidejo, musu problema kosulys:( iki laringito daeinam.. jau nebezinau ka ir daryt... dabar vel namie.. sakau ir gerai valgo, vitaminus geria, i lauka einam visad kasdien, ir kas jam.. gal turi persirgt, isaugs; nes vyresnelis ir sirgo daugiau, o siais metais tik viena karta sirgo rimciau..
celeste - matyt vyresnele atnesha jums ligu bukieta is darzelio..

tikėtina, kad iš daržiuko parneša.. ale kažkaip neatsparios pasidarė.. nu bet tikėkimės išaugs tie mūsų leliukai iš ligų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2013 03 09, 19:24)
Ar is jusu kas laiko namuose dekoratyvinius nykstukinius triusiukus? ar labai sudetingas auginimas, laikymas, prieziura ? mano vaikai labai nori augint  doh.gif

Laikiau, kai gyvenau bendrabuty- nezinau ar man toks papuole, bet buvo laukinis: grauze laidus, tapetus, draske narva istisai naktim, net nesdavom nakti i koridoriuka, bet kaimyne neistverus triuksmo liepe pasiimt. Sisiojo belenkur... Nu zodziu... Simta kartu geriau suniukas! Jis tikras draugas- zaidzia kartu, miega, gryzus apsikabina vaikas suni.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kaip as laukiu silumos ax.gif Jau taip norisi šilto oro, o ne sniego doh.gif Kažkaip ziema ikyrejo biggrin.gif

o mes gyvenam gerai. Šiandien švenčiam Mariaus 5 gimtadienį. Didelis vyras jau biggrin.gif Nunešiau vaisiu i darzeli, o sestadieni pasvesim jau su normaliu tortuku biggrin.gif Išsirinko vyras džipa smile.gif

Ožius auginames ir mes. Ojojoj kai kiekviena diena bandom juos aplauzyti, kartais pavyksta, kartais ne....

Mes namie turim katina. Per akis man ir jo:oh Apie trusi net pagalvot nenoriu doh.gif Vyro sesuo turejo, tai vasarai istrenktas buvo i verandą, o po to kažkam atidave...

Tai va tokios tokeles pas mumi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 14 kovo 2013 - 10:30
Sveikutės,
sveikinimai Mariukui su pusiau jubiliejum
user posted image
Pavasario ir mes laukiam, labai labai, šiemet kaip niekad daug sirgom, ir aš, ir Gabija doh.gif
o dar ir taip prisidėjo visokių bėdų...
Katę ir mes turim, norėčiau dar kokio gyvūnėlio, tik nebe pūkuoto, ir taip katės plaukais viskas aplipę, nors ir šukuoju, kokių žuvyčių gal norėčiau... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Camelia*: 14 kovo 2013 - 11:31
QUOTE(*Camelia* @ 2013 03 14, 12:22)
Mariukui su pusiau jubiliejum
user posted image

Pavasario ir mes laukiam, labai labai, šiemet kaip niekad daug sirgom, ir aš, ir Gabija  doh.gif


Prisidedam prie sveikinimu Mariukui wub.gif oi jau 5-eri, o rodos tik 1 m buvo.... 4u.gif

Nu ka, perziemojot ziema, beliko perziemoti pavasari biggrin.gif

Kate ir maniskes laiko, tiksliau tevai, bet vaikai kasdiena eina, dziaugiasi, zaidzia, glosto ,valgyt paduoda tongue.gif

http://masinis.lt/vi..._campaign=Kovas
kaip manot, 4 m vaikas jau per didele tokiam kompiuteriukui ? cia viskas anglu klb ,kaip suprantu 4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

pavėluotai, bet labai sveikiname Mariuką su gimtadieniu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus mano 5kiameciui. DIdelis vyras jau smile.gif
user posted image
Atsakyti
labai Amila grazi nuotraukike wub.gif ir pati svytinti, vaikiukai broliukai grazuoliai, tortas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2013 03 21, 22:24)
labai Amila grazi nuotraukike  wub.gif ir pati svytinti, vaikiukai broliukai grazuoliai, tortas  thumbup.gif

Aciu wub.gif
Atsakyti