Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(_celeste @ 2013 02 14, 22:50)
sveikinam ir mes.. ir Amilą 0 su dviguba švente tsakant smile.gif

man irgi šian savotiškai šventė - pirma diena naujam darbe. ale visai nieko ax.gif

Sveikiname prisijungus prie darbo liaudies biggrin.gif Kur mazaja palieki?
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2013 02 15, 10:05)
Sveikiname prisijungus prie darbo liaudies  biggrin.gif Kur mazaja palieki?

mamai. bo su tais daržais kovojam, vieną dieną 37, parašau piktą laišką, pakeičia į 3, paskui vėl žiūriu kad 37.. nu žo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 02 14, 21:50)
sveikinam ir mes.. ir Amilą 0 su dviguba švente tsakant smile.gif

man irgi šian savotiškai šventė - pirma diena naujam darbe. ale visai nieko ax.gif


sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 02 17, 13:06)
mamai. bo su tais daržais kovojam, vieną dieną 37, parašau piktą laišką, pakeičia į 3, paskui vėl žiūriu kad 37.. nu žo doh.gif

Na su eilėm darželiuose sudėtinga. Sesers moteriškė ir neaišku ar pateks... o gegužę ir jai jau į darbą.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Atsakyti
laba visoms
ale ot laikai atejo ,su viena tema visus metus issisuksim biggrin.gif lotuliukas.gif o seniau kaip budavo,i diena po tema biggrin.gif
kryyystynyte kaip tau sekasi?
Atsakyti
Sekasi gerai, as dar dirbu UK, vaikiukai mano LT pas mano tevus. Maze sirgo , ligoninei su mama gulejo (rotas buvo) , tai su Austeja buvo vt tas savaites. Siaip viskas gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lavrynka @ 2013 02 11, 17:05)
as irgi maniau labai jau liūdės, bet žinok kai palikau pas mama porą kart nakvot, tai dabar prašosi, o tada jau man liūdna , kad be manęs geriau biggrin.gif


Oi , o ka man kalbet , kai vaiku nematysiu 6.5 menesio ............ bet dabar taip yra, ir ne kitaip .
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kuri spece vaiku dantu reikaluose. Andriui jau juda vienas priekinis dantis. Ar cia normalu, kad nepilnai 4 metai ir dantys krenta. O Mariui kolkas dar visi g.gif Pasiskaitinejau, tai kaip ir gali but toks variantas. Dar mastau, rodos tikrai nelabai kur turejo susimust to danties g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2013 02 23, 10:42)
Sveikos merginos. Gal kuri spece vaiku dantu reikaluose. Andriui jau juda vienas priekinis dantis. Ar cia normalu, kad nepilnai 4 metai ir dantys krenta. O Mariui kolkas dar visi  g.gif Pasiskaitinejau, tai kaip ir gali but toks variantas. Dar mastau, rodos tikrai nelabai kur turejo susimust to danties  g.gif


žinok labai dažnai girdžiu , kad anksti dabar pradeda krist 4u.gif Va tulios panelei vyresnei man atrodo irgi anksti iškrito g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Isejom siandie darzelin su asarom didziausiom, per ilgai vaiks namie uzsisedejo, atprato. dar darzeli jau nuejus pradejo sakyt kad pilveli skauda tau jau nebezinau ar tikrai ar meluoja ,kad nereikt eit. Paskui ziurejo liudnas per langa, net nepamojavo. Nu gal nebesirgsim daugiau ir isivaziuosim i iprasta ritma.
Atsakyti
QUOTE(jurgamp @ 2013 02 25, 09:33)
Sveikos 4u.gif

Isejom siandie darzelin su asarom didziausiom, per ilgai vaiks namie uzsisedejo, atprato. dar darzeli jau nuejus pradejo sakyt kad pilveli skauda tau jau nebezinau ar tikrai ar meluoja ,kad nereikt eit. Paskui ziurejo liudnas per langa, net nepamojavo. Nu gal nebesirgsim daugiau ir isivaziuosim i iprasta ritma.

MEs ir šiadnien su ašarom. Nelabai suprantu kas tam vaikui darosi doh.gif Tik žinau kad pasiimsiu su didžiausia sypsena smile.gif

Išsilupo pats Andrius dantį šeštadienį doh.gif As nedrisau, tai teko paciam pasidarbuot. Ryte buvo atejus dantukų fėja, atnešė pinigėlį, tai laimės pilnos kelnės buvo smile.gif Tik dar nezinau, ar cia jau laukt naujo dančio, ar jis užaugs, kai ateis laikas, t.y. kokie 5-6 metai. g.gif
Atsakyti
Laba:)
Greiciau pavasaris ateitu,jau tos ligos...
QUOTE(kristyyynyte @ 2013 02 22, 00:16)

Oi , o ka man kalbet , kai vaiku nematysiu 6.5 menesio  ............ bet dabar taip yra, ir ne kitaip .

4u.gif

QUOTE(Amil'a @ 2013 02 23, 11:42)
Sveikos merginos. Gal kuri spece vaiku dantu reikaluose. Andriui jau juda vienas priekinis dantis. Ar cia normalu, kad nepilnai 4 metai ir dantys krenta. O Mariui kolkas dar visi  g.gif Pasiskaitinejau, tai kaip ir gali but toks variantas. Dar mastau, rodos tikrai nelabai kur turejo susimust to danties  g.gif

Mano vyresneliui 4 metuku pradejo krist, ir dabar 7 metu 6 jau naujus turi.

QUOTE(jurgamp @ 2013 02 25, 09:33)
Sveikos 4u.gif

Isejom siandie darzelin su asarom didziausiom, per ilgai vaiks namie uzsisedejo, atprato. dar darzeli jau nuejus pradejo sakyt kad pilveli skauda tau jau nebezinau ar tikrai ar meluoja ,kad nereikt eit. Paskui ziurejo liudnas per langa, net nepamojavo. Nu gal nebesirgsim daugiau ir isivaziuosim i iprasta ritma.

va va ir pas mus tas pats... pripranta prie dazrzelio viskas gerai, pavaiksto 2 sav susergam, atprantam ir vel rekiapriprast, ir taip visa ziema doh.gif
dabar vel sergam:(
Atsakyti