Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(jurgamp @ 2013 02 11, 12:10)
Sveikos 4u.gif

MAniskis siandie daugiau nei po menesio isejo i dazeli, tai ir toks liudnas buvo, bet neverke.

As tai stebiuosi kaip Amila isveza vaikus savaitei pas tevus, aisku cia gerai  biggrin.gif , ir as  norec nors pora dienu, bet mazius tai mamyciukas konkretus doh.gif  penktadieni mama saugojo kokias 3 val, tai sake per ta laika, kokius penkis lartus ateina lupa pakabines , klausia kas yr, man liudna, tai kodel, mamos nera  biggrin.gif  tai cia abu su sese buvo, o jei viena ir dar kokiai savaitei tai nezinau kaip butu g.gif


as irgi maniau labai jau liūdės, bet žinok kai palikau pas mama porą kart nakvot, tai dabar prašosi, o tada jau man liūdna , kad be manęs geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgamp @ 2013 02 11, 13:10)
Sveikos 4u.gif

MAniskis siandie daugiau nei po menesio isejo i dazeli, tai ir toks liudnas buvo, bet neverke.

As tai stebiuosi kaip Amila isveza vaikus savaitei pas tevus, aisku cia gerai  biggrin.gif , ir as  norec nors pora dienu, bet mazius tai mamyciukas konkretus doh.gif  penktadieni mama saugojo kokias 3 val, tai sake per ta laika, kokius penkis lartus ateina lupa pakabines , klausia kas yr, man liudna, tai kodel, mamos nera  biggrin.gif  tai cia abu su sese buvo, o jei viena ir dar kokiai savaitei tai nezinau kaip butu g.gif

smile.gif maniskiai be problemu lieka pas mociute, ten kiemas, laisvė, o vilniuj tai butas, reikia tarp 4 sienų gyvent smile.gif Žiemą sunkiau, o vat vasarą pamojuoja, pabučiuoja ir sako lauksim mes tavęs po 5 dienų smile.gif Jiems gerai, kad dviese, yra su kuo zaisti ir nereikia kam nors įsikibti į koją.
Dar klausimas ar mamyčiukai mano vaikai, nežinau g.gif Kai atvažiuoju tai abu nenulipa nuo manes, bet ir nesikabina į kojas ir nesiardo, kai reikia man į Vilnių važiuoti. Tikrai galiu su bet kuo palikti ir tikrai žinau, kad jie abu klausys.

Bet jau vakar visi parvažiavom, po 3 savaičių pertraukos išėjo į daržą. Andriui buvo sunku, verkė mazgis, sakė kad nenori į daržą, bet manau kad paisimsiu su sypsena smile.gif
Atsakyti
MAniskis vienasyk nakvojo ne namie, mes kazkur vaziavom tai abu su sese nakvojo pa anyta, tai ir sake pries miega visalaik snekejo kad reik mamos, o jei but vienas tai is vis jauciu but liudna buve.
Kitasyk abu su sese ir susiruose nakvot pas baba, susikrove daiktus, bet liko tik sese, mazius kaip sakoma nepasirase lotuliukas.gif
Atsakyti
laba..

mano panos tai praktiškai nėra likusios kitur. tik 2 kartus užmigo, kol mes vestuvėse buvom, bet prabudusios jau rado mus.
dar dičkė buvo su tėtuku, kol mes su maže ligoninėj gulėjom tarpušvenčiu.

kol kas nebuvo poreikio. bet manau pasaulis nesugriūtų, jei tektų likti pvz, pas senelius.
gal pazystų, bet tragedijos nebūtų ax.gif
Atsakyti
Maniskiams tai geris pas mociute smile.gif Tikrai lieka be problemų. Ir dar abu svaigsta, kaip vasarą važiuos atostogauti pas mociutę smile.gif Mano visos vasaros buvo praleistos kaime ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Nebendravau čia gal jau kokių 100 m. blush2.gif. Karts nuo karto paskaitau.
Mes gyvenam neblogai, tfu, tfu rimtai šiemet nesirgom. Buvo parnešęs Juliukas kažkokį virusiuką iš darželio, bet kaip ir nieko rimto. Lankom daržą reguliariai, pripratom ir draugų turim nemažai, tai kad einam be jokių ašarų. Į darželį nuvežu gan anksti (6,30 ), dažniausiai Juliukas būna vienas iš pirmųjų. Bet jau kaip ir priprato, tai keliasi be problemų. O aš gi nuo rugsėjo jau dirbu pilnu tempu. Ievutė būna su vyru, nes dirba pamaininį darbą, arba su auklę (ateina kaimynė iš 1 aukšto, faina, maloni moteriškė), bet čia tik kelis kartus per sav.
Su Juliuku lankomės pas logopedę (pol-koje), nes turi šiek tiek problemų dėl tarimo. O šiaip tai su charakteriu, gudrutis vyrukas auga. Jau meluoja kap reikiant, apsimeta, pavaidina kai reikia, žodžiu linksma pas mus. Ieva broliui nenusileidžia, irgi turi charekterį, moka ir apsiginti ir pokovoti už save. Na lyg kaip ir nieko naujo iš mųsų fronto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anastzen @ 2013 02 13, 14:47)
Sveikutės 4u.gif
Nebendravau čia gal jau kokių 100 m. blush2.gif. Karts nuo karto paskaitau.
Mes gyvenam neblogai, tfu, tfu rimtai šiemet nesirgom. Buvo parnešęs Juliukas kažkokį virusiuką iš darželio, bet kaip ir nieko rimto. Lankom daržą reguliariai, pripratom ir draugų turim nemažai, tai kad einam be jokių ašarų. Į darželį nuvežu gan anksti (6,30 ), dažniausiai Juliukas būna vienas iš pirmųjų. Bet jau kaip ir priprato, tai keliasi be problemų. O aš gi nuo rugsėjo jau dirbu pilnu tempu. Ievutė būna su vyru, nes dirba pamaininį darbą, arba su auklę (ateina kaimynė iš 1 aukšto, faina, maloni moteriškė), bet čia tik kelis kartus per sav.
Su Juliuku lankomės pas logopedę (pol-koje), nes turi šiek tiek problemų dėl tarimo. O šiaip tai su charakteriu, gudrutis vyrukas auga. Jau meluoja kap reikiant, apsimeta, pavaidina kai reikia, žodžiu linksma pas mus. Ieva broliui nenusileidžia, irgi turi charekterį, moka ir apsiginti ir pokovoti už save. Na lyg kaip ir nieko naujo iš mųsų fronto 4u.gif


Malonu , kad pasipasakoji 4u.gif
Šaunolė mamytė jau darbuojas 4u.gif

Lyskite ir kitos iš pogrindžio papasakokite kaip, kuom gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(anastzen @ 2013 02 13, 15:47)
Jau meluoja kap reikiant, apsimeta, pavaidina kai reikia, žodžiu linksma pas mus. Ieva broliui nenusileidžia, irgi turi charekterį, moka ir apsiginti ir pokovoti už save. Na lyg kaip ir nieko naujo iš mųsų fronto 4u.gif

va vis daugiau senbūvių apsireiškia. thumbup.gif

maniškė irgi kartais kai klausi, kas padarė, sako sesė. ale pasakai nemeluot tai prisipažįsta, jei pati prizbitkijo.. ax.gif
o mažė tai irgi nenusileidžia, kartais ir paskriaudžia dičkę doh.gif
Atsakyti
anastzen, smagu tave čia matyti.

QUOTE(_celeste @ 2013 02 13, 16:36)
va vis daugiau senbūvių apsireiškia. thumbup.gif

maniškė irgi kartais kai klausi, kas padarė, sako sesė. ale pasakai nemeluot tai prisipažįsta, jei pati prizbitkijo.. ax.gif
o mažė tai irgi nenusileidžia, kartais ir paskriaudžia dičkę doh.gif

Kova tarp broliu ar sesiu vyksta istisai. Pas mus ir tas pats, tai vienas nuskriaudzia, tai jau ziurek kitas skriaudzia ir taip ištisai... doh.gif

Atsakyti
iš tos serijos ir kartu ne visada gerai ir vieni be kitų negali smile.gif

nes šiaip gi daug gražių momentų būna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 02 13, 17:39)
iš tos serijos ir kartu ne visada gerai ir vieni be kitų negali smile.gif

nes šiaip gi daug gražių momentų būna wub.gif

Tai žinoma. drinks_cheers.gif

Visas su meilės diena! O mes šiandien su vaikais švesim tėčio gimtadienį, sugebėjo tokią diena gimti smile.gif
Atsakyti
sveikinam ir mes.. ir Amilą 0 su dviguba švente tsakant smile.gif

man irgi šian savotiškai šventė - pirma diena naujam darbe. ale visai nieko ax.gif
Atsakyti