Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(Lavrynka @ 2013 01 24, 00:35)
Monika irgi prieš užmiegant kosti ir atsikelus , o diena gerai , gydytojas anksčiau aiškino , kad tai nuo to , kad nosies ir gerklės pertvara ne sandari ir sloga vis nubėga;

mums panašiai.. o ką gyd. sakė daryt tokiu atveju?

nors lyg geriau daba. tik mažei nosis varva kiek. bet jei tik tiek, tai kaip nors
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2013 01 24, 15:48)
mums panašiai.. o ką gyd. sakė daryt tokiu atveju?

nors lyg geriau daba. tik mažei nosis varva kiek. bet jei tik tiek, tai kaip nors


sake valyt nosyte su druska ir pralaukt; kojas ir krutine tepti eukaliptu kad skystinti snarglius kad neuzsilaikytu ir nenusileistu;
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2013 01 25, 08:13)
sake valyt nosyte su druska ir pralaukt; kojas ir krutine tepti eukaliptu kad skystinti snarglius kad neuzsilaikytu ir nenusileistu;

Mes ir po poliklinikos, tai tas pats. Valyt nori gerai, influcidas, homeopatinis nuo kosulio ir sildytis krutine nakciai.
Varys chebra atostogaut pas mociute smile.gif Jau laukia nesulaukia smile.gif Diedukas mažų triušiukų turi, tai ūkininkaus abu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
ligoniukams daug sveikatos 4u.gif
mes gyvenam neblogai,jau praktiskai baigesi remontai,tai neuzilgo kraustysimes i naujus namucius bigsmile.gif rokas per gitmadieni susirgo,tai toks ir gimtadienis buvo.bet svarbu,kad pasveiko.o siaip nieko naujo.
ai ,va ,noreciau gi jau nutraukti maitinima.duodi tik nakciai ir nakti.nu bet neisivaizduoju ,kaip nutraukti.nesinori labai rykdyti,nes prizadins ir ieva. bet kitaip neiseina,nes jis rekia labai ,jei neduodu.kazkaip su ieva man lengviau buvo situo klausimu biggrin.gif tuo labiau,kad ieva soske turejo,o ponaitis gi neturi jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 01 25, 11:44)
Sveikos,
ligoniukams daug sveikatos  4u.gif
mes gyvenam neblogai,jau praktiskai baigesi remontai,tai neuzilgo kraustysimes i naujus namucius  bigsmile.gif rokas per gitmadieni susirgo,tai toks ir gimtadienis buvo.bet svarbu,kad pasveiko.o siaip nieko naujo.
ai ,va ,noreciau gi jau nutraukti maitinima.duodi tik nakciai ir nakti.nu bet neisivaizduoju ,kaip nutraukti.nesinori labai rykdyti,nes prizadins ir ieva. bet kitaip neiseina,nes jis rekia labai ,jei neduodu.kazkaip su ieva man lengviau buvo situo klausimu  biggrin.gif tuo labiau,kad ieva soske turejo,o ponaitis gi neturi jos  doh.gif

Mano sesuo rodos jau antra savaitė savo moteriskes nebemaitina, o jai jau 1,8m. Labai jau sunkiai sekesi nutraukti, terorizavo moterike mama kaip turi būti smile.gif Taip kad pati apsispresk ir stiprybės 4u.gif O as iš savo patirties nelabai ką galiu patart, nes tokios praktiškai neturėjau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2013 01 25, 11:44)
ai ,va ,noreciau gi jau nutraukti maitinima.duodi tik nakciai ir nakti.nu bet neisivaizduoju ,kaip nutraukti.nesinori labai rykdyti,nes prizadins ir ieva. bet kitaip neiseina,nes jis rekia labai ,jei neduodu.kazkaip su ieva man lengviau buvo situo klausimu  biggrin.gif tuo labiau,kad ieva soske turejo,o ponaitis gi neturi jos  doh.gif

kantrybės mamuk..
mano abi be soskių užaugo, ale abi baigė maitinimą metukų būdamos. irgi bijojau, kad mažoji rėks, sesę kels. pradėjau ant savaitgalio, kad tetukas neitų į darbą be miego, ale neprireikė. užglosčiau kelias naktis ir vsio, praktiškai nebereikėjo.. ax.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif

daug sergančių kaip supratau, bet toks metas, tad bereikia tik atkentėti smile.gif
Oskariukas irgi truputį pakosti ir sloga tokia įdomi, lyg yra lyg nėra, bet užmigęs užknarkia.. bet kelinta diena duodu pačiulpti Coryzalia, čiobrelių arbata padukus ir krūtinę Resorban patepu ir lyg praeidinėja smile.gif

o beje, buvau gintarinėj vaistinėj, norėjau Resorban - sako kad jau nėra jo, nei Eukabal nei šito. kažin visai niekur nėra ar kaip? kitoj vaistinėj nebuvau pasiklausti.

Rimi Skinija pėdkelnėms ir kojinėms 40 proc. nuolaida. gal kam reikia 4u.gif

Bitte ir ericute su įkurtuvėm sveikinu 4u.gif smagu nauji ir švieži namai, kai viskas dar kvepia dažais smile.gif

Ericute - aš pradėjau atpratinti savo Oskariuką kas kokią trečią dieną nuimdama po viena maitinimą, tik maitindavau ryte ir vakare prieš miegą, o paskui jau tik ryte, o pasku visai nedaviau. tai taip gal per kokias 2 sav ir baigėm maitinimą. tik paskui po savaitės dar kartuką daviau iš vienos krūties pavalgyti, nes maudė stiprokai, išvalgė vyrukas viską ir viskas. baigtas reikalas smile.gif

o aš kadangi namų šeimininkė esu tai riešines mezgu, liga kažkokia tapo, mezgu kol pradeda skaudėti sąnarius arba rankos labai sušąla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simkaa @ 2013 01 25, 15:16)
Labukas visoms smile.gif
o beje, buvau gintarinėj vaistinėj, norėjau Resorban - sako kad jau nėra jo, nei Eukabal nei šito. kažin visai niekur nėra ar kaip? kitoj vaistinėj nebuvau pasiklausti. 

o aš kadangi namų šeimininkė esu tai riešines mezgu, liga kažkokia tapo, mezgu kol pradeda skaudėti sąnarius arba rankos labai sušąla biggrin.gif

Euro vaistinėj dar nusipirkau DR. Theiso eukalipto tepalą. Girdėjau kad Resorbano nebėra.

thumbup.gif Saunu, as tai neturiu kada kuo užsiimti, laiko visai nelieka....Šią savaitę gal knygą reikės paskaityt, nes vaikų nėra.

Vakar kaip dura ieškojau per 3 maximas vaikams trukstamų makvyno mašinyčiu, kolekcija jau 17 vnt doh.gif Tai tik Akropolį vieną radau, o kitų nebėra. Teks ebay pasiieškoti. Jau nupirkus abiems ir gimtadienio dovanas ax.gif Vienam Mack'a, o kitam šmikio fura ir traktoriuką. Žaidžia maniškiai labai su makvyno masinytėm.
Liko abu kaime pas mociutę, išsimiegojo grynam ore sake iki 9,30, kas Andriui neįtikėtina yra, nes mano vyturiukas keliasi visad anksti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 28 sausio 2013 - 11:12
laba..

mes panom dovanosim (tiksliau jau beveik padarėm) virtuvėlę. iš plokštės susuko vyras. tokia nemaža gavosi, gal net didoka, ale kur nors įtalpinsim. tai vietoj kriauklės bliūdelis, puodelio padėkliukai viryklė. nu žo, jau tokia tikroviška, beliko nudažyti ir lipdukus (hello kitty) suklijuoti smile.gif gaunasi gerokai išankstinė dovana ax.gif
ir jau aiškina mano vaikas kaip Gabiją kviesis žaisti smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif . Šimtas metų, kaip seniai buvau prisijungus prie super mamų. O čia žiūriu gyvenimas verda, šnekučiuojatės, dalinatės patarimais, labai smagu smile.gif. Jungiuosi vėl wink.gif 4u.gif
Atsakyti
laba..
aptilusi tema, ale vis išlenda senosios dalyvės.. smagu..

mes šian namie, net laukan nelendam, kai slidu lauke, bo kai maniškės tokios neatsargios, be zuikių tikrai negrįžtume ax.gif
Atsakyti
]čia šerykla online vakar ant stirnų užtaikėm. panom patiko thumbup.gif
Atsakyti