Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

laba..
darželyje gaus lyg lipdymo rinkinį.
gaus mikrobangę, siurblį ir gitarą. čia dovanos nuo senelių ir mano sesers abiem..
nuo mūsų gaus laikrodukus hello kitty
Atsakyti
Sveikutės
Vakar jau atšventėm mokykloj, tai kai ir mažoji ėjo, tai ir ji gavo savo pirmą dovaną šiais metais biggrin.gif Gavo daktaro rinkinuką, tada bus rytoj šventė darbe, nežinom kas bus apart saldainiu, nes profsąjunga pirko dovanas pagal amžių, daržiuke gaus puzzle ir lipdymo rinkinį, o jau namie princesių namukas lauks wub.gif
Atsakyti



QUOTE(nataliuncik @ 2012 12 14, 10:34)
Sveikutės
Vakar jau atšventėm mokykloj, tai kai ir mažoji ėjo, tai ir ji gavo savo pirmą dovaną šiais metais  biggrin.gif Gavo daktaro rinkinuką, tada bus rytoj šventė darbe, nežinom kas bus apart saldainiu, nes profsąjunga pirko dovanas pagal amžių, daržiuke gaus puzzle ir lipdymo rinkinį, o jau namie princesių namukas lauks wub.gif


Aha ir Monikos lauks namukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 12 14, 12:40)
Aha ir Monikos lauks namukas  wub.gif
šiai metais kažkaip stipriai traukia ant tikru mergaitišku žaisliuku, vežimėlis su lėle, po to zizė kad namuką labai labai nori, tai bus laimės wub.gif
Atsakyti
laba.
o kaip atrodo namukas? jų dydžio ar lėlių dydžio? ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

forumas visai mires.... Labai gaila del to...

O mes atsventem kaledinius vakarelius darzelyje, gavo abu po konstruktoriu, tai kaip ir patenkinti. Dar laukiam namie kaledu senio doh.gif Siemet bent jau ziburelis patiko, vertas buvo tu sumoketų pingu, ne taip kaip pernai, kai senis buvo is kazkur istrauktas alkoholikas su violetine norim, ir snieguole su baise kazkada buvusia balta suknele ir juodu liemenuku doh.gif

Visoms geru svenciu! nes greiciausiai jau nebeilysiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 20 gruodžio 2012 - 16:23
man irgi gaila,kad visos pabege.taip smagu seniau budavo biggrin.gif musu karnavalas irgi puikiai praejo,gavo saldainiu ir toki zaidima kur virveles verti.
visom graziu svenciu 4u.gif
Atsakyti
Pas mus karnavalas praėjo smagiai gavo vaikai zaidimus su kamuoliukais; Monika buvo meskute;

Namukas leliu dydzio;

Linksmu svenciu
Atsakyti
laba. o mano vaikui angina, ir į darželio šventę nėjo.. verkė vaikas, taip gaila buvo, ale nu ką darysi..

gražių visoms švenčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 12 21, 14:13)
laba. o mano vaikui angina, ir į darželio šventę nėjo.. verkė vaikas, taip gaila buvo, ale nu ką darysi..

gražių visoms švenčių 4u.gif


O tai temperatūra aukšta buvo nenumušėt? juk ji neužkečiama , gaila:(
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 12 21, 15:13)
laba. o mano vaikui angina, ir į darželio šventę nėjo.. verkė vaikas, taip gaila buvo, ale nu ką darysi..

gražių visoms švenčių 4u.gif

Sveikos gyvos jei dar gyvos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

MAno vyrui irgi angina nu tai yr dvigubai baisiau nei vaikui doh.gif lotuliukas.gif

Pas mus eglute buvo ketvirtadieni. Kaledu senelis tai toks siaip sau, bet auklytes pasistenge ir vaikuciai labai grazias programeles paruose bigsmile.gif Ugne buvo lapute ir labai maivesi kad siemet nebijo kaledu senelio, nes iki tol kas metai bliaudavo, tai staipes visaip kaip, mojavo, kad matytume lotuliukas.gif , o Domantukas buvo gaidziukas,tai ir eiletastuka sake ir vaidino nu zodz saunuolis wub.gif

KAip faina kad iseiginiu tiek daug bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgamp: 22 gruodžio 2012 - 09:56
Ramaus ir stebuklingo Jums Kūčių vakaro ir linksmų Šv. Kalėdų!

user posted image
Atsakyti