Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Simka, smagu tave matyti!
Ir kazkaip labai jau mazai mamy2iu lankosi cia.... verysad.gif

Gal kas zinot kada Maximoj bus 40% akcija zaislams. Sestadieni per Jamam negalejau, o dar laukiu nesulaukiu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 29 lapkričio 2012 - 12:59
laba 4u.gif

mumi po operacijos jau visai gerai, tikėkimės bus nauda ilgam.. ax.gif

o dėl žaislų, tai lyg pernai buvo savaitę prieš pat kalėdas akcija? g.gif mums kai nelabai reik, tai nzn.. na, nebent kokią svajonę įgyvendint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 11 29, 14:14)
laba 4u.gif

mumi po operacijos jau visai gerai, tikėkimės bus nauda ilgam.. ax.gif

thumbup.gif kaip pernešė, nebuvo problemų?

pas mus šventė 19d., tai jau mokinasi žvirbliukai, dainuoja, šoka wub.gif svarbu kad nesusirgt, o tai ašarų bus...


Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 11 29, 15:08)
thumbup.gif kaip pernešė, nebuvo problemų?

pas mus šventė 19d., tai jau mokinasi žvirbliukai, dainuoja, šoka  wub.gif  svarbu kad nesusirgt, o tai ašarų bus...

viskas praėjo gerai, po narkozės paverkusi užmigo ir atsikėlė kaip niekur nieko.

o mūsų šventė 17 d. o maniškė kaip mėnesį nebuvusi daržiuke, tai nieko nemoka, na bet tikimės, kad išmoks smile.gif laiko dar bus ax.gif
Atsakyti
Pas mus darzeli sakė bus šventė vaikams. Kaledų senis nuo vaiko 20 Lt kainuoja, tai sakė tegu senis atidirba smile.gif
Man tai reikia apipirkti žaislais ir saviškius, ir krikstasūnį....
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 11 29, 17:12)
viskas praėjo gerai, po narkozės paverkusi užmigo ir atsikėlė kaip niekur nieko.

o mūsų šventė  17 d. o maniškė kaip mėnesį nebuvusi daržiuke, tai nieko nemoka, na bet tikimės, kad išmoks smile.gif laiko dar bus  ax.gif
thumbup.gif
mes t.p. tris sav. nebuvom, sirgom, bet nieko, išmoks, jau dabar ateidama vis niunioja ir pašoka wub.gif


QUOTE(Amil'a @ 2012 11 29, 17:19)
Pas mus darzeli sakė bus šventė vaikams. Kaledų senis nuo vaiko 20 Lt kainuoja, tai sakė tegu senis atidirba smile.gif
Man tai reikia apipirkti žaislais ir saviškius, ir  krikstasūnį....
pas mus t.p. darželyje, kasmet brangsta tas senis
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2012 11 29, 12:57)
Simka, smagu tave matyti!
Ir kazkaip labai jau mazai mamy2iu lankosi cia.... verysad.gif

Gal kas zinot kada Maximoj bus 40% akcija zaislams. Sestadieni per Jamam negalejau, o dar laukiu nesulaukiu... ax.gif

siandien girdejau,kai maksimoje snekejosi toks kur vadovauja.tai sake ,kad kita antradieni bus jau zaislam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 11 29, 19:17)
siandien girdejau,kai maksimoje snekejosi toks kur vadovauja.tai sake ,kad kita antradieni bus jau zaislam  4u.gif

Tai gerai... nes Andriui reikia i darzeli dovanos, užsimanė lego smile.gif O Mariui kazkaip bendrai kazkas perka..
Atsakyti
Ar yra čia gyvų? g.gif

Pasakokit ką gegužiukams kalėdų senis dovanu atneš? biggrin.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif
yra yra,bet tik kelios biggrin.gif
Ievai nuirkau auksaplauke,nes kliedi ja doh.gif mama jai nupirko barbe undinele,o kita mociute kasos aparata biggrin.gif
o taviskiams?
Atsakyti
As nupirkau vienam lektuva, kitam traukini ir po makvyno modeliukus, kuriu neturėjo. Iš mano sesers gaus abu po kamuolį, viena močiutė nupirko po zaidimą, kita mociutė nelabai žinau, bet rodos lego pirko. Tai žaisime smile.gif Andrius tai lego kliedi, tai gaus ir is krikstatėvio lego masina, darze ir lego atnes smile.gif Tai turėsime ką veikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2012 12 11, 11:33)
Ar yra čia gyvų?  g.gif

Pasakokit ką gegužiukams kalėdų senis dovanu atneš? biggrin.gif


Uzsakiau vaikams kaledoms si chatimals ziurkena 4u.gif atsius jiems sia savaite, pabijojau, kad veliau gali but ispirkta is www.lavinantys.lt
user posted image
Žaislinis gyvūnas, juokingai atkartojantis garsus

Ar čia tu ar tavo žiurkėniukas?
Paspausk žiurkėno leteną, įrašyk ir išklausyk. Jis pakeitė balsą! Išdykėlis!
Tai "stebuklinis" žaisliukas, skirtas vaikams nuo 3 metų. Skirtas juokauti, bendrauti su draugais, labai patariame turintiems bendravimo ir tarties problemų, vaidmeniniams, socialiniams gebėjimams vystyti. Žiurkėniukai būna trijų rūšių - Maksas, Sofi ir Oskaras.

Stai tokia knygele , kaip tik Rusnelei thumbup.gif user posted image
Įgarsinta abėcėlė
knyga, kalbanti ir raidėmis iš abėcėlės ir gyvūnų, transporto, gamtos reiškinių garsais
Ši puikiai apipavidalinta knyga padės mažyliui greitai ir lengvai pažinti raides! Vaikas ir be suaugusiųjų pagalbos galės ją tyrinėti – knyga pati taria raides ir žodžius, iliustruodama juos įvairiais garsais. Mažajam tyrinėtojui tereikia paspausti raidės mygtuką. Smalsumą bei dėmesį žadins ir pateikti klausimai ar trumpi iliustracijų apibūdinimai. Toks pažinimo būdas ir patrauklus, ir veiksmingas. Knygelė tvirtai įrišta, kartoniniais lapais.
Tokios knygutės padeda pripratinti mažylius prie knygos ir koncentruoti dėmesį. Gamintojų nurodymu amžiaus grupė 3+
Igarsino teta Beata wub.gif is musu vaikystes.

IR atejo laiskas i emaila, kad galiu dvi knygeles vaikams nemokamai uzsakyt iki 11 lt ( ne daugiau), nemokamai. Tai uzsakiau "keturmecio uzduotys" ir spalvinimo knygele "snieguole ir 7 nykstukai" su 40 lipduku thumbup.gif

Aisku , gaus dar nuo mano tevu kazka, nuo vt (vaiku tevo) ...jis berods undinele su svieciancia uodega is maximos, nes Austeja jam jau parode ir pasisake , kad nori. Dar kazka numates.Nuo vt mamos.Nuo jo seneliu, aisku nuo mano tetu, nes visada po smulkmena padonavoja mano vaikams, man.

Darzeli renka po 20 lt. Mano Rusnele bus kaciukas.
Atsakyti