Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(*Camelia* @ 2012 11 15, 10:04)
Laba ryta

vargšiukė... Gabija net verkt pradėjo kai pasakiau, kad draugei darys operaciją... būčiau žinojus, kad taip reaguos, nebūčiau sakiusi  doh.gif
laikom tvirtus kumštukus kad tik viskas praeitų sklandžiai ir pasimirštų visos bėdos...  4u.gif


o ten reikia labai iš anksto registruotis ar pirkti bilietus?
visai būtų smagu susirinkti kartu  ax.gif

I raganiuke tai dabar riketu is ankto nupirkti nes sezonas pries tai tai galim buvo pries pat nusipirkti , o dabar antplūdis

I šokius aš galiu kokį vieną kitą žmogų nuvesti nemokamai 4u.gif
Galima taipogi laimėti bilietus fb 4u.gif
Atsakyti
Camelia, mano vaikas vis klausinėja, kada Gabija ateis ir pasiliks pas mus smile.gif

dėl kviečiu šokti, tai neseku ti, ale visai mielai kada nueičiau. su Camelia vis planuojam kada nueit, ale vis atsideda..
Atsakyti
Sveikos,
tai va pletka parnesu biggrin.gif Abigele sunelio antro susilauke.sveikinam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 11 16, 20:22)
Sveikos,
tai va pletka parnesu  biggrin.gif Abigele sunelio antro susilauke.sveikinam  4u.gif

Sveikiname kuo nuosirdziausiai!
Atsakyti
Nu ką savaitgalis galiu pasakyti pavyko , adrenalino dozė gauta tikiuosi savaitei užteks; Prasidėjo nuo pirtelės ir maudynių upėje , baigėsi gangnam stiliaus šokiais tiesioginiam televizijos eteryje ;Grįžtam į realybę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 11 19, 07:56)
Nu ką savaitgalis galiu pasakyti pavyko , adrenalino dozė gauta tikiuosi savaitei užteks; Prasidėjo nuo pirtelės ir maudynių upėje , baigėsi gangnam stiliaus šokiais tiesioginiam televizijos eteryje ;Grįžtam į realybę smile.gif

šaunu, kad linksmai..

mes va šian jau po ligoninės. mano pupai sunkiausiai buvo su kateteriu būti. ir labiausiai verkė, kai jį nuėmė doh.gif

Abigele, jei apsilankysi, sveikinimai sulaukus stebukliuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 11 19, 21:37)
mes va šian jau po ligoninės. mano pupai sunkiausiai buvo su kateteriu būti. ir labiausiai verkė, kai jį nuėmė doh.gif

daug sveikatos 4u.gif
mes irgi prie ligoniukų... Gabija su temperatūra, gerklė raudona... tikiuosi apsieisim be antibų, bet tempa krist nenori doh.gif
Atsakyti
Sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Sveikatos ligoniukams 4u.gif

Andrius sekmadieni atsikele visas su sloga, pakosintis, bet namie prasedejom, prigirdziau arbatu, imbiero su citrina ir medum, vaistu, vakar isleidau i darza, bet buvau nusiteikus kad jau paskambins, sakys ateik pasiimt, bet nieko, pasiemiau po darbu vaikina su kuo puikiausiai nuotaika biggrin.gif
Atsakyti
laba..

vakar buvau susirinkime daržiuke dėl kalėdų, tai šiemet jos bus palyginus anksti gruodžio 17. kaip kituose?

Amila, dar norėjau paklaust, kai Marius tik lankė daržiuką, kaip su dovanėle Andriui iš kalėdų senio darėt? bo mąstau ką su maže daryt..
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 11 22, 13:00)
laba..

vakar buvau susirinkime daržiuke dėl kalėdų, tai šiemet jos bus palyginus anksti gruodžio 17. kaip kituose?

Amila, dar norėjau paklaust, kai Marius tik lankė daržiuką, kaip su dovanėle Andriui iš kalėdų senio darėt? bo mąstau ką su maže daryt..

Pas mus ir vakar pas Mariu buvo susirinkimas, siandien pas Andriu. Tai ir anksti, 12.13, pas Andriu ir panasiai bus.
Kai Mariaus buvo pirmos Kaledos darzeli, tai tada tik Mariui dovanojo, Andrius dar ant ranku buvo. O kai antros kaledos, tai rodos tik Marius gavo, nes Andriaus net nesivedziau, o pernai jau abiems buvo senis, tai abu ir gavo.
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif

jetus kaip čia seniai buvau, jau ir pasiilgau, tikiuosi ir jūs pasiilgot, nes mažokai matau lankosi.. reikia susigrąžinti visas smile.gif

matau neblogai gyvenat, ir gandriukai aplankė - sveikinimai 4u.gif ir ligoniukų yra - sveikit 4u.gif bet toks metas, tad ligų ar peršalimų neišvengsim smile.gif

mano Oskariukas gyvena gerai, auga vyrukas, šnekutis, juokutis smile.gif truputėlį buvom kažkokį virusiuką pasigavęs rugsėjį, bet kol kas daugiau neserga. nors kosuliukas dažnai pakamuoja.
Eina į darželį, bus susirinkimas kitą savaitę tai sužinosiu apie Kalėdų vakarušką smile.gif

Smagu čia sugrįžti smile.gif 4u.gif
Atsakyti