Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(Amil'a @ 2012 11 05, 09:24)
Šioj vietoj nezinau net ką patart. Vyro sesers dukra iki 6 metų į lovą darė, o po to nustojo. Važinėjo ir pas gydytojus, tai sakė, kad iki 6-7 m yra normalu, jei tarkim i lovą pridaro. Bet jei jau vėliau tęsiasi ši problema, tai reikia jau bėdų ieškoti...



Jei nieko negeria nuo kokių 8 ir ant puodo atsiseda prieš miegą tai viskas ok, bet jei tik išgeria ką nors po 8 tai doh.gif o būna užsisipiria kaip ožys noriu sulčių noriu arbatos ir kaip čia neduosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 11 05, 22:48)
Jei nieko negeria nuo kokių 8 ir ant puodo atsiseda prieš miegą tai viskas ok, bet jei tik išgeria ką nors po 8 tai  doh.gif  o būna užsisipiria kaip ožys noriu sulčių noriu arbatos ir kaip čia neduosi  biggrin.gif

4u.gif Išaugsit biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Domantas kai nuemem pampersusi lova tik viena karta yr prisisiojes , o o Ugnei dar ir dabar kartais nelaimiu nutinka, nors dabar jau irgi senokai buvo.
Atsakyti
Kur visos dingę? g.gif
Kaip gyvenat?
Atsakyti
Sveikos, tema tikrai gerokai apmirusi...
Pas mus tai nieko naujo, darbai-darželis-namai biggrin.gif
sirguliavom prieš mėnesį abi, dabar kolkas tfu tfu tfu sveikos.
Galvoju reikia eiti atostogų po švenčių, bet ką darysiu dar nesugalvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai vat namai darželis darbas namai biggrin.gif Ką čia ir papasakosi, kartais eina į Raganiukės teatrą neblogi spektakliai būna, baseiną lankom; Na o aš vis kviečiu šokti projektą aplankau sekmadieniais , labai gera pramoga sekmadienio vakarą;
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 11 14, 01:04)
Tai vat namai darželis darbas namai  biggrin.gif  Ką čia ir papasakosi, kartais eina į Raganiukės teatrą neblogi spektakliai būna, baseiną lankom; Na o aš vis kviečiu šokti projektą aplankau sekmadieniais , labai gera pramoga sekmadienio vakarą;

ir aš vis mąstau gal apsilankyt raganiukės teatre, tik kai kas mėnesį į darželį spektakliukas atvažiuoja, ir neprisiruošiam blush2.gif
į kviečiu šokti irgi norisi nueiti, bet man jis baigiasi per vėlai, nelabai įsivaizduoju kaip reiktų pirmadienį keltis į darbą biggrin.gif
Atsakyti
Maniškiai siandien su darzeliu vaziuoja i leles teatra... O apie raganiuke ir pagalvoju, bet niekaip neprisiruosiu, o tikrai kad reiktų...
Atsakyti
tai paorganizuojam visos i raganiukę kada. tik čia mums būtų geriausiai ne anksčiau nei po dviejų savaičių. nes dabar bandom išlikt sveikos iki operacijos. nes va pažįstamų mergaitei dėl slogos atidėjo savaitei..
o kažkaip norisi su tuo greičiau pabaigt..
nes šian jau iš venos ėmė kraują, tai oj buvo ašarų doh.gif

tik va mano mažoji tikriausiai sunkiai išbūtų spektaklyje.. nors gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2012 11 14, 08:15)
ir aš vis mąstau gal apsilankyt raganiukės teatre, tik kai kas mėnesį į darželį spektakliukas atvažiuoja, ir neprisiruošiam  blush2.gif
į kviečiu šokti irgi norisi nueiti, bet man jis baigiasi per vėlai, nelabai įsivaizduoju kaip reiktų pirmadienį keltis į darbą  biggrin.gif


Miegaliukė tongue.gif Mes būnam kas sekmadienį eksprontu gavosi , kad sugalvojom sau pramogą kai laimėjom kvietimus smile.gif

o Raganiukei irgi apsilankėm po laimėtų kvietimų ir labai užsikabliavom , faini spektkliai [ritaikyti šiems laikams juokingi , geranoriški;

Ei dainuok kai būna linksma , ei dainuok kai būna linksma prasideda mūsų kiekvienas savaitgalio rytas biggrin.gif tada pasirenkam kokia viena diena ir apsilankom , dabar būsim sekmadienį 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta
QUOTE(_celeste @ 2012 11 14, 15:14)
tai paorganizuojam visos i raganiukę kada. tik čia mums būtų geriausiai ne anksčiau nei po dviejų savaičių. nes dabar bandom išlikt sveikos iki operacijos. nes va pažįstamų mergaitei dėl slogos atidėjo savaitei..
o kažkaip norisi su tuo greičiau pabaigt..
nes šian jau iš venos ėmė kraują, tai oj buvo ašarų doh.gif

tik va mano mažoji tikriausiai sunkiai išbūtų spektaklyje.. nors gal g.gif

vargšiukė... Gabija net verkt pradėjo kai pasakiau, kad draugei darys operaciją... būčiau žinojus, kad taip reaguos, nebūčiau sakiusi doh.gif
laikom tvirtus kumštukus kad tik viskas praeitų sklandžiai ir pasimirštų visos bėdos... 4u.gif

QUOTE(Lavrynka @ 2012 11 14, 23:37)
Miegaliukė  tongue.gif  Mes būnam kas sekmadienį eksprontu gavosi , kad sugalvojom sau pramogą kai laimėjom kvietimus smile.gif

o Raganiukei irgi apsilankėm po laimėtų kvietimų ir labai užsikabliavom , faini spektkliai [ritaikyti šiems laikams juokingi , geranoriški;

Ei dainuok kai būna linksma , ei dainuok kai būna linksma prasideda mūsų kiekvienas savaitgalio rytas  biggrin.gif  tada pasirenkam kokia viena diena ir apsilankom , dabar būsim sekmadienį  4u.gif

o ten reikia labai iš anksto registruotis ar pirkti bilietus?
visai būtų smagu susirinkti kartu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2012 11 15, 11:04)
Laba ryta

vargšiukė... Gabija net verkt pradėjo kai pasakiau, kad draugei darys operaciją... būčiau žinojus, kad taip reaguos, nebūčiau sakiusi  doh.gif
laikom tvirtus kumštukus kad tik viskas praeitų sklandžiai ir pasimirštų visos bėdos...  4u.gif


Jautruolė mergina 4u.gif

As tai sedžiu šiandien darbe priplaukus, ryte vaikai iš kantrybės išvedė. Atsikelė ir abu su dainom doh.gif doh.gif doh.gif Kol išsiruošem daržą, visus nervus ištampė doh.gif doh.gif Andrius įsikalė kad neis į darzą ir viskas, nei aprengt nesileidžia, nei į kalbas. Sakau tai su kuo tu liksi, sako su katinu, tai klausiu kas tau valgys duos, sako tu doh.gif doh.gif Totalus jautis su 4 ragais doh.gif

Eurokose totalus kvepalų išpardavimas. Varysiu ryt apsiprekint, sau kalėdom pasidovanosiu biggrin.gif

O man dar toks klausimas iškilo, ar yra gegužiukų sunkiau kalbančių ir dar su pampersais? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 15 lapkričio 2012 - 13:09