Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Butinai migdau, nors nevisada iseina, tuomet jau 20 val luzta ir jau iki ryto.
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 10 17, 22:58)
o dar daug kas is geguziuku miega pietuku? nes mano ieva,tai dar saziningai 1-1.5 val numinga.jei nepamiega,tai ateina pati kokia 18 val ir sako,kad pavargo ir nori pamiegoti  biggrin.gif
darželyje ir namie būtinai miega, nepaguldysi, pati užmigs kur prisiglaudusi smile.gif
Atsakyti
Mes jau nuo praeitos vasaros nebemiegam.
Nebent jei serga, tai tuomet priverstinai jau eina miegot.
Atsakyti
laba..
maniškė miega smile.gif kartais daugiau, kartais mažiau..
jei nepamiega, vakare piktutė būna, bet kartais būna ir taip smile.gif tada gal kiek ankstėliau gulasi ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gabija dar miega, darželyje visada, o namie irgi stengiuos guldyti, nes nors ir išbūna, bet vakare jau irzli darosi, ir jai sunku, ir mum galvas prazyzia doh.gif
nebent kažkur važiuojam, tai būna lieka be miego, arba mašinoje pasnaudžia pakeliui.
bet dar jaučiasi, kad jai reikia pietų miego, ir jeigu užmiega tai 2 valandas kaip nieko išmiegos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kassandra @ 2012 10 18, 07:28)
Butinai migdau, nors nevisada iseina, tuomet jau 20 val luzta ir jau iki ryto.


man svajonė, maniškė nors ir nemiega be 22 30 neina miegoti 4u.gif
Atsakyti
Maniskiai jei užmiega, tai būna ir 3 valandas pamiega, bet kad kartais migdyt tenka mažiausiai 2 valandas, tai nusprendziau ir savo, ir vaiku nervu negadinti biggrin.gif
Jau pradejau pirkt kalėdinias dovanas, laukiu 2 masinyčiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 19 spalio 2012 - 07:44
sveikos,
QUOTE(Amil'a @ 2012 10 19, 07:44)
Maniskiai jei užmiega, tai būna ir 3 valandas pamiega, bet kad kartais migdyt tenka mažiausiai 2 valandas, tai nusprendziau ir savo, ir vaiku nervu negadinti  biggrin.gif
Jau pradejau pirkt kalėdinias dovanas, laukiu 2 masinyčiu  ax.gif

ieva tai greit uzmiega.bet pamiega ilgiausia 1.5 val. bet ir tiek gerai,nes paskui vakare sokiai su kardais buna,jei lieka be miego doh.gif
kokias pirkai? man kazka rokiui irgi reik mastyti . bo masinu namie ,tai tikrai trukumas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 10 19, 08:57)
sveikos,

ieva tai greit uzmiega.bet pamiega ilgiausia 1.5 val. bet ir tiek gerai,nes paskui vakare sokiai su kardais buna,jei lieka be miego  doh.gif
kokias pirkai? man kazka rokiui irgi reik mastyti . bo masinu namie ,tai tikrai trukumas  lotuliukas.gif

Iš makvyno serijos, tuos modeliukus is Pixar serijos. Kazko nuorodos neleidzia idėti ax.gif Abu labai zaidzia su jais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 19 spalio 2012 - 09:15
O ką dovanosit mergytėm? gal kas turi jau ką nužiūrėję bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 10 19, 12:09)
O ką dovanosit mergytėm? gal kas turi jau ką nužiūrėję  bigsmile.gif

Manęs sesuo prašė, kad padovanotumėme lėlę, ale anabelę ar kazkas panasaus. tai vat ieškau, kur galima kokį leliuką nusipirkt pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 10 18, 18:30)
man svajonė, maniškė nors ir nemiega be 22 30 neina miegoti  4u.gif


Irena, man tai irgi buvo svajone, kol nesupratau, kad turiu pati pakeisti situacija. Pradejome ruostis miegui kiekviena diena 10-15 minuciu anksciau. Ir zinok pastebejau, kad ilgiau ismiegojusios - merginos atsikelia tikrai pailsejusios, ir jau 7:30 ant koju su gera nuotaika.
Atsakyti