Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(Kassandra @ 2012 10 12, 10:32)
Jau dabar galiu pasakyti, kad sekasi labai gerai  biggrin.gif
Vikute siemet pradejo lankyti darzeli, o kadangi man tik sausi i darba, tai pradejau pamazu pratinti, 12 val pasiemu su sesute. Savaite atlanke, paskui 3 sirgom, dabar savaite vel lankom, kol kas gerai. Dar pradejome sokius lankyti, Vikutei labai patinka smile.gif
O mazoji auga, kaip ant mieliu, jau tuoj pilnavertiskai kalbet prades. biggrin.gif Aisku, seses pasipesa, zaislu nepasidalina, bet is esmes jau tikrai draugauja.
Kaip jus? smile.gif

Seniai matyta bigsmile.gif
Mes tai gerai, pavojus matyt netikras buvo, ne virusas mums, matyt darzelio maistas vaikui netiko ir skrandis sustojo... Pirmadieni zygiuos vyras į daržą.
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2012 10 12, 12:39)
Seniai matyta  bigsmile.gif
Mes tai gerai, pavojus matyt netikras buvo, ne virusas mums, matyt darzelio maistas vaikui netiko ir skrandis sustojo... Pirmadieni zygiuos vyras į daržą.


Zinai, kaip su dviem - sukuos, kaip vovere smile.gif nesibaigianti karusele smile.gif
Pasiilgau jusu visu smile.gif tai ir ilindau smile.gif
Dziugu, kad ne virusas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kassandra @ 2012 10 12, 14:21)
Zinai, kaip su dviem - sukuos, kaip vovere smile.gif nesibaigianti karusele smile.gif
Pasiilgau jusu visu smile.gif tai ir ilindau smile.gif
Dziugu, kad ne virusas smile.gif

Tikrai zinau, kad su dviem yra kas veikt. Bet is kitos puses jiems abiems zymiai geriau dviems, nes nereikia mamai isikibus i kojas stovet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2012 10 12, 13:42)
Tikrai zinau, kad su dviem yra kas veikt. Bet is kitos puses jiems abiems zymiai geriau dviems, nes nereikia mamai isikibus i kojas stovet  smile.gif


Oi, zinok visko buna - buna dienu, kai negali vienos mamos kojos pasidalinti, butinai abiem reikia mano VIENOS kojos, dar buna stovi abi isikibusios i dvi kojas ir rekia. lotuliukas.gif Bet kai gera nuotaika, gali uzsidaryt savo kambary ir kartu graziai zaisti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kassandra @ 2012 10 12, 14:52)
Oi, zinok visko buna - buna dienu, kai negali vienos mamos kojos pasidalinti, butinai abiem reikia mano VIENOS kojos, dar buna stovi abi isikibusios i dvi kojas ir rekia. lotuliukas.gif Bet kai gera nuotaika, gali uzsidaryt savo kambary ir kartu graziai zaisti. smile.gif

biggrin.gif
O kas mazaja ziures kai i darba iseisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 12 spalio 2012 - 14:09
QUOTE(Amil'a @ 2012 10 12, 14:08)
biggrin.gif
O kas mazaja ziures kai i darba iseisi?


I darzeli keliaus, bet dar nezinau, kaip ir kas su darbu bus, gal ir namie dirbsiu.
Atsakyti
kassandra as tai jus palangoje visus maciau biggrin.gif prie fontano fotkinotes,mes sustojom pailseti.ieva irgi uzlipusi prie fontano lakste.ziuriu ,kazkur matyta mergaite praeina lotuliukas.gif apsidairiau,tai ir tave ir vyra pamaciau.nuotraukose ,tai gal ir mes esam netgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 10 15, 08:15)
kassandra as tai jus palangoje visus maciau  biggrin.gif prie fontano fotkinotes,mes sustojom pailseti.ieva irgi uzlipusi prie fontano lakste.ziuriu ,kazkur matyta mergaite praeina  lotuliukas.gif apsidairiau,tai ir tave ir vyra pamaciau.nuotraukose ,tai gal ir mes esam netgi  lotuliukas.gif


Eik tu? smile.gif)))) Kuom buvai apsirengus? smile.gif
Reikia perziuret nuotraukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kassandra @ 2012 10 15, 08:31)
Eik tu? smile.gif)))) Kuom buvai apsirengus? smile.gif
Reikia perziuret nuotraukas lotuliukas.gif

dabar tai neprisimenu ka as ten apsirengusi buvau g.gif gal bridzus sviesius.su zaliu vezimu buvau .nu stengiausi aisku nelysti i objektyva,tik kad tavo vyras is kitos puses fotkino.visai norejau uzkalbinti,bet susikuklinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 10 15, 08:41)
dabar tai neprisimenu ka as ten apsirengusi buvau  g.gif gal bridzus sviesius.su zaliu vezimu buvau .nu stengiausi aisku nelysti i objektyva,tik kad tavo vyras is kitos puses fotkino.visai norejau uzkalbinti,bet susikuklinau  blush2.gif


perziurejau, bet taves neradau. smile.gif
Kita karta tikrai uzkalbink smile.gif))
Atsakyti
o dar daug kas is geguziuku miega pietuku? nes mano ieva,tai dar saziningai 1-1.5 val numinga.jei nepamiega,tai ateina pati kokia 18 val ir sako,kad pavargo ir nori pamiegoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 10 17, 21:58)
o dar daug kas is geguziuku miega pietuku? nes mano ieva,tai dar saziningai 1-1.5 val numinga.jei nepamiega,tai ateina pati kokia 18 val ir sako,kad pavargo ir nori pamiegoti  biggrin.gif


Monika darželyje miega, namuose jau kokius metus nebe 4u.gif
Atsakyti