Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Kur merginos pradingę?
Kaip sekasi?

Mes tai keliaujam į daržą, tik snarglys Andriui pasikabinęs... doh.gif Bet gal kaip nors išsikapstysim biggrin.gif
Atsakyti
Tai , kad nėra ką pasakot , lanko mažė du būrelius kolkas šokius ir sportą; Savaitgaliais atradome sau Raganiukės teatrą super spektakliai; Kartą bilietus laimėjom FB; Dar į kviečiu šokti nueinam su dukterėčia tai nors kažkaip praskaidrinam savaitgalius smile.gif; Noriu atostogų šiltųų;
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
mes dar laikomės, vistiek manau visas kompleksas su sanatoriniu gydymu davė rezultatus
Organizmo stiprinimui duodu žuvų taukus
Liežuvį plaut dar neteko biggrin.gif bet labai mėgsta stroint brolį su sesę, kaip užrėks savo komandiniu balsu, maža nepasirodo lotuliukas.gif

Atsakyti
sveikos,
tokie puikus orai,o mes kaip durneliai sedim namie.serga abu mano kleckai. na bet pasveiksim kada nors biggrin.gif
Atsakyti
laba..
o mano serga, bet tik mažoji, kosti negražiai..

šešt nusimato vestuvės.. kad tik nelytų, lyg be lietaus žada, ale gi paskeist mygom gali ax.gif
Atsakyti
Sveikatytes ligoniukams! Mes ir sergam. Andrius kosti, bet jau bent jau atsikostim 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
ir mes sergam, jau antra savaite namuos. Tikiuos jau nuo pirmadienio į daržą eisme, o nuo 15 d man į darbą, brrr, visai nenoriu
Atsakyti
laba 4u.gif

a gyvi?
mes kaip ir gyvi, tik sloga ramybės neduoda smile.gif kažkaip tas pereinamasis laikotarpis užknisa.. kai nei šalta, nei šilta, o svarbiausia - drėgna.. doh.gif

kitą savaitgalį eisim į vestuves.. ką prisimenat iš savų vestuvių, ką galima padaryti, nustebinti.. kažką įdomaus ax.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikatytes dirgaliukams, mes jau pirmadieni zygiuojam i darza smile.gif

QUOTE(_celeste @ 2012 10 03, 14:59)
laba 4u.gif

a gyvi?
mes kaip ir gyvi, tik sloga ramybės neduoda smile.gif kažkaip tas pereinamasis laikotarpis užknisa.. kai nei šalta, nei šilta, o svarbiausia - drėgna.. doh.gif

kitą savaitgalį eisim į vestuves.. ką prisimenat iš savų vestuvių, ką galima padaryti, nustebinti.. kažką įdomaus ax.gif  unsure.gif

Nebeatsimenu, seniai buvo... biggrin.gif Buvom vasara vestuvese, bet nieko naujo nepamaciau smile.gif
Atsakyti
Mes irgi namie, ausis skauda Monikai, Bet jau gerėja , tikiuosi išsikapstysim iki pirmadienio , seniai jau nesirguliavom taip ilgai; Pas mane darbe rimtas patikrinimas po savaitės nežinau kaip spėsiu viską doh.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

mano vaikas keliauja daržan.. kartais ryte būna nenori, o nuvedus lieka su šypsena..

yra toks berniukas darže, kur mušasi.. tai vakar atvedusi Jomilę nugirdau auklytes kalbantis, kol Jomilė rengėsi, apie tą vaiką..
tai jo tėvai sako, kad darželio čia yra problema (lopšelyje buvo lopšelio).. doh.gif
kitą sav bus susirinkimas, žiūrėsim, kas per tėvai..
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 10 04, 13:21)
laba 4u.gif

mano vaikas keliauja daržan.. kartais ryte būna nenori, o nuvedus lieka su šypsena..

yra toks berniukas darže, kur mušasi.. tai vakar atvedusi Jomilę nugirdau auklytes kalbantis, kol Jomilė rengėsi, apie tą vaiką..
tai jo tėvai sako, kad darželio čia yra problema (lopšelyje buvo lopšelio).. doh.gif
kitą sav bus susirinkimas, žiūrėsim, kas per tėvai..

Pas mus ir darzeli yra vienas vaikas, bet ne mustukas. Bet tevai tai doh.gif Pagal juos tipo negalima nest saldainiu per gimtadieni, nes aukletoja tures dantis vaikui taisyt, per kaledas tik Barny padovanot ir jokiu žaislų, nes vaikas ir barniu dziaugsis ir pan... Vaika su snargliu, su tempa, su kosuliu veda darzan... Bet per susirinkima nei viena taip jie ir nepasirode, ne smatyt bijo, kad kiti tėvai juos suvalgys...
Atsakyti