Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Monika man kolkas tik sako Tu negera, oi kokia Tu negera biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis irgi įsikirto ****, bet įtariu kad iš darželio parsinešė, nes mes prie vaiko tai stengiamės nevartot tokių žodžių doh.gif Reikės paklaust auklėtojos rytoj kas ten pas juos grupėje taip kalba, nes iki penktadienio dar nieko tokio nemokėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 09 16, 12:07)
Monika man kolkas tik sako Tu negera, oi kokia Tu negera  biggrin.gif

cia tu jai taip sakai? biggrin.gif nes ta neerzink,tai ji is manes aisku ismoko. o dabar dar bando pasakyti ******,bet gaunasi pirdalas lotuliukas.gif cia jau va darzelio auklejimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 09 16, 14:16)
cia tu jai taip sakai?  biggrin.gif  nes ta neerzink,tai ji is manes aisku ismoko. o dabar dar bando pasakyti ******,bet gaunasi pirdalas  lotuliukas.gif cia jau va darzelio auklejimas  biggrin.gif


jo čia mano žodžiai biggrin.gif niu abudu p-dalai riebiai skamba, Monika turi tokį draugą , kuris tik pamato Monika pradeda garsiai reikštis, šudas apsišiko itt, tai trumpam nustojom bendrauti kol jam praeis biggrin.gif
Atsakyti
Maniskiu ir zodynas pakankamas, susirenka viską ką isgirsta, bet jei pradeda kartot, pasiūlau nueiti į vonia issiplauti liezuvį, tai kolkas apsiramina. Jei ka, eisim plautis smile.gif

Ar kas nors jau duodat vaikams vitaminus ir jei taip, kokius ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2012 09 18, 11:40)
Maniskiu ir zodynas pakankamas, susirenka viską ką isgirsta, bet jei pradeda kartot, pasiūlau nueiti į vonia issiplauti liezuvį, tai kolkas apsiramina. Jei ka, eisim plautis smile.gif

Ar kas nors jau duodat vaikams vitaminus ir jei taip, kokius ? g.gif

maniškei vieną kartą irgi ploviau liežuvį blush2.gif

o vitaminų, tai duodu daba vienus iš iherb. po vieną guminį abiem ax.gif
Atsakyti
[Ar kas nors jau duodat vaikams vitaminus ir jei taip, kokius ? g.gif
[/quote]
As tai neduodu spec. vitaminu, tik guminuku vyras priperka pagerintu, kurie atseit vaisius ir darzoves atstoja rolleyes.gif Bet mes kazkaip nesirgaliai kolkas, iki dabar Austeja nera antibu gavus, apart lasu i akis nuo uzdegimo.
Atsakyti
QUOTE(Amil'a @ 2012 09 18, 10:40)
Maniskiu ir zodynas pakankamas, susirenka viską ką isgirsta, bet jei pradeda kartot, pasiūlau nueiti į vonia issiplauti liezuvį, tai kolkas apsiramina. Jei ka, eisim plautis smile.gif

Ar kas nors jau duodat vaikams vitaminus ir jei taip, kokius ? g.gif



QUOTE(_celeste @ 2012 09 18, 14:42)
maniškei vieną kartą irgi ploviau liežuvį blush2.gif

o vitaminų, tai duodu daba vienus iš iherb. po vieną guminį abiem ax.gif


Dabar duodu žuvies taukų žuvytes guminkus;
Užsisakiau ir tų pačių kaip celeste iš iherb daug pigiau , dar ežiažolės tokį tirpaliuką imunitetus stiprinti ir vitamino c , tai pakaituom manau duosi tai vieną taik kitą;
Atsakyti
Labuka:)
Ilindau pasidomet, kaip geguziukai:) niu ir po ericutes posto apie lopus, negalejau neparasyt:D
QUOTE(jurgamp @ 2012 09 12, 23:07)
Nu ka as galiu pasakyt, maniskis atsilikelis lotuliukas.gif

nenusisnekek biggrin.gif dar parodys Domantas mirksiukas.gif

QUOTE(ericute @ 2012 09 13, 15:55)
mano ieva irgi ne vunderkindas,bet siaip ji nuostabiausia mergaite  gerai jugramp sako,kokie cia gali buti kompleksai,kad 3metis nemoka raidziu


ot jus bajeristes biggrin.gif
QUOTE(ericute @ 2012 09 16, 09:34)
nu ,o kas daryti,kai dar niekas neleidzia padumyti.ale jau jauciu ir neberukysiu,po tiek metu ,tai jau nesamone butu vel pradeti.nebent per koki baliuka ,po kokteiliuko.o siaip tai jau mazinu po biski maitinimus,nes mazius jau visai didelis bernas ir noreciau iki metu uzrsisti su tais pienais  o kodel ugnes snargliai smirdi? pirma kart girdziu tok idalyka 
o de zodyno,tai maniske visko moka,ir tikrai daug is musu ismoksta.nes mes tai biski nesitvardom su mb  doh.gif pvz kazkuri vakara sedi ant grindu  ir su savo zaisliniu peiliuku kazka pjausto,ir sneka tuo paciu: pjauna gryba lopai  blink.gif sakau ,kas tie lopai? nu sako,gi zmones mama,vaziuoja aplinkui ir gryba pjauna  doh.gif cia vadinasi tetis veza dukra i darzeli

geras lotuliukas.gif balsu nusijuokiau, vos mb nepazadinau biggrin.gif

pora zodziu ir apie mus tongue.gif
antra savaite jau Matas lanko darzeli:) pirma sav su asarom, aj toks jis pas man uzsispyres, jam visad reik tik manes, prie manes tai kietas:) tai va, darzelis mum lb patinka, aukletojos irgi, 5 aukletojos priziuri 15 vaiku smile.gif daug visokiausios veiklos, kaip ir turbut kiekvienam darzeli:) anglu k nemokinom namie, nes patare nemokint, nes vaikas gali pradet ir namie kalbet tik anglu.. anglu atseit ismoks darzeli, namie savo gimtoji k. tai va pasirodo matas visai gerai zino anglu:D aukletojos klause is kur, ogi is TV smile.gif
o siaip gabus gi tie vaikiukai kalbom:) mano girdi visas 4 kalbas, lt, pl ir ang, o dar su kaimyne mergyte rusiskai bando kalbet:)
dar darzeli pastebejau, verkia tik berniukai g.gif kiekviena aukle po berniuka laiko - naujoka. mergytes gal drasesnes, protingesnes g.gif nezinau...

vitaminus ir vartojam guminukus ABCDE plius omega3.

jei negraziai kalbam - vedu plaut liezuvi doh.gif tongue.gif
Atsakyti
http://www.balsas.lt...as-spektaklis/2
VISAI NIEKO STRAIPSNELIS:
As tai diktatore auginu doh.gif net kojom trepsi rekdama. Gaila , kad ner issamiai parasyta, kokiais budais tuos vaikus paveikt g.gif
Atsakyti
geras str. tik mano vaikas turi kelių tipų brožus.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 09 16, 11:19)

ieva tai man sako,tu manes neerzink geriau smile.gif


O Rusne sako sesei "Tu manes nepykdik " ....
Atsakyti