Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Maniskiai dar tik atskiria raides kur mamos, tečio, Mariaus, Andriaus, kur giminaičių ir pan. Bet dar pavadinimų raidžių nelabai supranta kas tai yra smile.gif
Marius skaičiuoja iki 10, bet visad praleidžia 6, o Andrius tai sumaišo dar skaičius smile.gif Išsisiepia ir jam vienodai. Raides tai mums sunkiai sekasi rašyti... Kreivojam kaip turi būt smile.gif

Tai mes r ne vunderkindai biggrin.gif
Atsakyti
aišku vaikai neprivalo gi mokėt raidžių ir tt. bet kaip ir sakiau, mums buvo noras ir išmoko..
ir išmoksta, kas yr negerai..
jau patys ribojam savo žodyną, nes kažkada sakiau durnelis ant kažko, ta ir įsikando, sako tėti, žiūrėk, per teliką durnelį rodo. ar vairuojant.. tai daba visi yra lapai smile.gif

čia irgi kada ateina, sako, *****, neįsideda aviuko šono kompaktas į kompą.
arba iš daržo parsinešė jopšikmat, (manau iš daržo, nes namie niekas taip nekalba..) bet keliskart pasakė ir viskas..

o geriausia daba su sese, ta papeša, ar įkanda, tai Jomilė liepia eit jai į kampą, o mažylė ir eina.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 09 11, 22:28)
Manau , kad galėjai , jei lnk vakare žiūrėjai smile.gif

Mes rytoj į šokius pirmą kartą cool.gif
Anglų kolkas dar nėra skelbimo


sveikos,
kas kur per kokia laida? biggrin.gif biggrin.gif greit destyk biggrin.gif
Atsakyti
mano ieva irgi ne vunderkindas,bet siaip ji nuostabiausia mergaite wub.gif lotuliukas.gif gerai jugramp sako,kokie cia gali buti kompleksai,kad 3metis nemoka raidziu blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano panos tai pasnargliuoja, tai pakosti, karts nuo karto, nestipriai, bet visgi..
aš šian išgirdau apie broncho munal ir luivac tipo ilgalaikis imuniteto stiprinimas. girdėjot gal atsiliepimus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 09 13, 15:56)
mano panos tai pasnargliuoja, tai pakosti, karts nuo karto, nestipriai, bet visgi..
aš šian išgirdau apie broncho munal ir luivac tipo ilgalaikis imuniteto stiprinimas. girdėjot gal atsiliepimus? g.gif

Maniskiai pernai gere ir kazkokius imuniteta stiprinancius papildus, tik ne siuos .. Nerandu dabar pavadinimo.... bet vistiek atsirgo ir jie nieko nepadejo. Tai galvoju tuoj abiems pradesiu zuvies taukus duoti ir pakaks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2012 09 07, 07:41)
Labukas

Gaila ,kad pas mus anglu nera , butinai leisciau ...nes kuo mazesnis vaikas tuo isisavina geriau . O sokiai pas mus gal nuo 4 ar 5 m.


Va pas mus baleto mokykla nuo 4 metu priima vaikus. Tai buvom vakar bandomojoj pamokoj, ir neprieme mano balerinos doh.gif pati maziausia, pati ziopliausia ji ten buvo, bet atlaike 45minutes intensyviu treniruociu ax.gif , va ir po vunderkindo blush2.gif cia tik namie ji man pati pati, o kai palyginau su vyresniais, tai pagal amziu dar visa motorika rolleyes.gif
bandysiu daba ne tokius rimtus sokiu uzsiemimus rast , kur nuo 3m.
Atsakyti
Rusne irgi labai isikanda isgirstus zodzius. Austeja leptelejo jai "Ne tavo reikalas" , tai maze ir pradejo kartot visioems "NE tavo REikalas " doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 09 13, 15:55)

Vel su koncaru dantyse ? tai dar nerukai ane?

Domantas tai sveikas, o Ugne gavo bileteni, pakoseja ir tokie baisus, zali ir smirdantys snargliai, fee doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgamp @ 2012 09 15, 23:55)
Vel su koncaru dantyse ? tai dar nerukai ane?

Domantas tai sveikas, o Ugne gavo bileteni, pakoseja ir tokie baisus, zali ir smirdantys  snargliai, fee doh.gif

lotuliukas.gif nu ,o kas daryti,kai dar niekas neleidzia padumyti.ale jau jauciu ir neberukysiu,po tiek metu ,tai jau nesamone butu vel pradeti.nebent per koki baliuka ,po kokteiliuko.o siaip tai jau mazinu po biski maitinimus,nes mazius jau visai didelis bernas ir noreciau iki metu uzrsisti su tais pienais biggrin.gif
o kodel ugnes snargliai smirdi? pirma kart girdziu tok idalyka unsure.gif
o de zodyno,tai maniske visko moka,ir tikrai daug is musu ismoksta.nes mes tai biski nesitvardom su mb doh.gif pvz kazkuri vakara sedi ant grindu ir su savo zaisliniu peiliuku kazka pjausto,ir sneka tuo paciu: pjauna gryba lopai blink.gif sakau ,kas tie lopai? nu sako,gi zmones mama,vaziuoja aplinkui ir gryba pjauna doh.gif cia vadinasi tetis veza dukra i darzeli doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ericut, nebepradek, pazek per ta laika, kai nerukai ,cigaretes kiek pabrango biggrin.gif
Aga , Rokas tikras vyras, o ilgaplaukis bigsmile.gif

Domantas vienu metu buvo isikales zodi sika, paskui buvo zodis ****, o dabar jei kas nepatinka ,tai sako tu manes neuzknisk lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgamp: 16 rugsėjo 2012 - 09:03
jo maciau cigareciu kainas blink.gif
rokas tai jau ir kirpykloje buvo hihihi.gif
ieva tai man sako,tu manes neerzink geriau smile.gif
Atsakyti