Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Sveikos,
Na ir mes i darzeli su dideliu noru nuzygiavom thumbup.gif . Tik kazkokia slogyte pradeda kabintis, tai jau ir erzina doh.gif .
Del bureliu pas mus kazkaip nieko negirdejau, reiks pasidometi smile.gif
Atsakyti
laba..
mano pupai patiko šokiai, tai lankysim. šian antra pamokėlė, tai labai jau laukė, kada eis.. kiek pas jumi būreliai kainuoja? čia darželyje tai sakė kaina 50 lt, jei nebūtų darželyje, būtume leidę bandyt į šokio harmonija, tai ti 85 lt.. na nėra labai daug, ale daržiuke ir patogiau tuo pačiu ax.gif
QUOTE(Lavrynka @ 2012 09 11, 22:28)
Manau , kad galėjai , jei lnk vakare žiūrėjai smile.gif

agam per ti ax.gif

Kristinyte, faina tavo Rusnytė 4u.gif
maniškei vis primenu skaičius ir raides,tai be nosinių ir ilgųjų praktiškai mokam visas, na ir kai kurias ilgąsias pradedam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _celeste: 12 rugsėjo 2012 - 12:40
Nesuprantu a cia jusu vaikai labai gudrus ar mano durni g.gif Ugne visu raidziu nepazysta, apie Domanta tai visai tyliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgamp @ 2012 09 12, 14:29)
Nesuprantu a cia jusu vaikai labai gudrus ar mano durni g.gif  Ugne visu raidziu nepazysta, apie Domanta tai visai tyliu  blush2.gif

tiesiog maniškei buvo noras, tai ir rodėm kur kokia raidė..
be prievartos, žaidimo forma, pvz, vyras miega kartais su benrvakario maike, o ten užrašas šiandien aš dar laisvas, žaidės neoninės, jai patinka, tai pradėjo klausinėt kas čia, paskui jau pati pamato maikę, nusitaiko į pvz s raidę ir šnypščia ssssssssssss smile.gif
paskui įdomu buvo skaičiukai magnetukai ant šaldytuvo. tai po truputį ir išmoko. patinka, kai jis sąsiuvinuke rašau raides.
patinka žiūrėti kamuoliukus per tv (kur loterijos būna). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgamp @ 2012 09 12, 14:29)
Nesuprantu a cia jusu vaikai labai gudrus ar mano durni g.gif  Ugne visu raidziu nepazysta, apie Domanta tai visai tyliu  blush2.gif
biggrin.gif ir man t.p., kažkoks nepilnavertiškumo kompleksas įvarytas blush2.gif

Mano Smiltelė neseniai kalbėt pradėjo normaliai, anksčiau jei bandėm taisyt, tai visai tylėjo, tai ir tuo džiaugiamės, apie anglų kalba išvis tyliu

Penktadieni grįžom iš sanatorijos, tai pirmadieni merginos nuėjo pirma diena į darželį/mokyklą, tai kažkaip nelabai noriai, prašosi atgal į sanatoriją, ten geriau lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano zino tik A B C D, o is skaiciu 1 2 3 - viskas.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 09 12, 17:31)
biggrin.gif ir man t.p., kažkoks nepilnavertiškumo kompleksas įvarytas  blush2.gif

Mano Smiltelė neseniai kalbėt pradėjo normaliai, anksčiau jei bandėm taisyt, tai visai tylėjo, tai ir tuo džiaugiamės, apie anglų kalba išvis tyliu



Aciu D, ne mano vienos, nu nes pradedu galvot, kad su mano vaikais kazkas ne to g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgamp: 12 rugsėjo 2012 - 19:22
QUOTE(_celeste @ 2012 09 12, 12:38)
laba..
mano pupai patiko šokiai, tai lankysim. šian antra pamokėlė, tai labai jau laukė, kada eis.. kiek pas jumi būreliai kainuoja? čia darželyje tai sakė kaina 50 lt, jei nebūtų darželyje, būtume leidę bandyt į šokio harmonija, tai ti 85 lt.. na nėra labai daug, ale daržiuke ir patogiau tuo pačiu ax.gif

agam per ti ax.gif

Kristinyte, faina tavo Rusnytė 4u.gif
maniškei vis primenu skaičius ir raides,tai be nosinių ir ilgųjų praktiškai mokam visas, na ir kai kurias ilgąsias pradedam ax.gif


Bunkė ne vietoj prisiglaudė nebuvau pasiruošus lotuliukas.gif
burelis ir pas mus kainuoja 50 darželyje manau tikrai palyginus su mieste burelių kaina tai nedaug; pirma pamoka bus antradienį; anglų nebus dar mažiems , tai dar yra mažieji vikruoliai sporto burelis svarstom;

QUOTE(jurgamp @ 2012 09 12, 13:29)
Nesuprantu a cia jusu vaikai labai gudrus ar mano durni g.gif  Ugne visu raidziu nepazysta, apie Domanta tai visai tyliu  blush2.gif


Maniškė skaičiuoja iki14 biggrin.gif trim kalbom ir pažįsta skaičiukus ;
Raides tai žino M , I ( mamos ir Monikos) V ir B it T ( tėčio , dviem kalbom biggrin.gif ) B ir D ( močiutės ir deduko) ir dar A,O; cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavrynka: 12 rugsėjo 2012 - 21:02
QUOTE(Lavrynka @ 2012 09 12, 22:00)

Maniškė skaičiuoja iki14 biggrin.gif trim kalbom ir pažįsta skaičiukus ;
Raides tai žino M , I ( mamos ir Monikos) V ir B it T ( tėčio , dviem kalbom  biggrin.gif ) B ir D ( močiutės ir deduko) ir dar A,O;  cool.gif

Nu ka as galiu pasakyt, maniskis atsilikelis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgamp @ 2012 09 12, 22:07)
Nu ka as galiu pasakyt, maniskis atsilikelis lotuliukas.gif


Ai dar moka ir tokius žodžius kaip šikna, šudžius , eik kakot lotuliukas.gif darželis valdo taip sakant cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 09 12, 23:56)
Ai dar moka ir tokius žodžius kaip šikna, šudžius , eik kakot  lotuliukas.gif  darželis valdo taip sakant cool.gif

lotuliukas.gif nu geras

na mano pana neskiria dar keiksmazodziu nuo geru zodziu, tai kiekviena kart klausia, ar grazu taip sakyt lotuliukas.gif bet dazniausiai nekaltus zodrius vardina, kaip--eina sau-- vajetus ir pan.
ps. maniske irgi vunderkindas, bet nenoriu labai girtis, kad kitom kompleksu nebutu 4u.gif bet mes jau nuo 2 metuku raideles piesiam sasiuviny doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 09 13, 00:56)
Ai dar moka ir tokius žodžius kaip šikna, šudžius , eik kakot  lotuliukas.gif  darželis valdo taip sakant cool.gif

Stoj srity tai maniskis pirmunas lotuliukas.gif ir dar grazesniu moka doh.gif

Anoks cia kompleksas, vaikui 3 metai, jam neprivaloma ir nebutina moket nei raidziu nei skaiciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgamp: 13 rugsėjo 2012 - 11:24