Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

Su svente visas!!!
mano ieva irgi noriai isejo i darzeli,nes baisiai pasiilgusi draugu buvo.keista,namie tyla ir ramybe biggrin.gif
Atsakyti
O mes siandien su asarom. Vel nauja aukletoja ir nepatiko, laksto, su vaikais nelabai susitvarko, tai jau atkabinau nuo saves ir palikau rekianti... Bet ir man ta aukletoja nepatiko blink.gif Gerai kad ji ne pagrindine...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 04 rugsėjo 2012 - 09:51
O maniškis tai vakar taip nenorėjo namo iš darželio eiti, labai buvo pasiilgęs savo auklėtojų (nes vasarą kiek lankėme darželį vis kitos būdavo). Įdomu kaip šiandien bus kai reikės namo važiuoti g.gif biggrin.gif
Atsakyti
laba.
klausiau auklėtojos dėl darželyje šokių būrelio, tai lyg iš šokių studijos sakė, kad maži vaikai, nu bet dar pabandysiu užrašyt.
jei ne, lazdynuose pabandysim šokių studiją, gal ten lankytume, jei pabandžius patiktų ir ji klausytų ax.gif
sako dar anglų būrelis yra, ale man rodos gal dar ankstoka.. bet nuo kitų metų gal ir ti jau galima būt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 09 05, 14:44)
laba.
klausiau auklėtojos dėl darželyje šokių būrelio, tai lyg iš šokių studijos sakė, kad maži vaikai, nu bet dar pabandysiu užrašyt.
jei ne, lazdynuose pabandysim šokių studiją, gal ten lankytume, jei pabandžius patiktų ir ji klausytų ax.gif
sako dar anglų būrelis yra, ale man rodos gal dar ankstoka.. bet nuo kitų metų gal ir ti jau galima būt unsure.gif

Pas mus ir yra anglu, dainavimo ir kovos menų bureliai, bet neleidziu nei vieno.
Auklėtoja dėl kovos menū tai labai piktai atsiliepia, sako vaikai dar nesupranta kas tas yra, ir parėję rodo smugius kitiems vaikams, dainavimas - tai mano bernams manau nera tisklo eiti, nes sakė ir taip per pamokėles vos prasižioja doh.gif O dėl anglu kazkaip galvoju vistiek mokykloje bus pamokos, tai ir išmoks...
Atsakyti
laba.
nu va, susiskambinau su mokytoja, tai pirmadienį pabandysim šokti. maniškė kol kas labai noriai laukia. jei ne daržiuke, eičiau čia lazdynuose į šokių studiją, ale daržiuke jei patiks, tai patogiau ax.gif
anglų ir pas mus yra, ale dar neleisiu ax.gif
Atsakyti
Monika leisiu i sokius ir nueis i anglu paziuresiu kol parodomosios nemokamos pamokos kokia bus reakcija jei uxsikabliuos tegul eina
Atsakyti
pas mus apie burelius dar niekas nesneka,nes dar toks lengvas chaosas darzelyje.ale mano mergina sugalvojo nemiegoti verysad.gif taip susinervijau,ir aukletoja viena man nepatinka,neina normaliai pasneketi su ja.ai ....vieni nervai tie darzeliai doh.gif
Atsakyti
Labukas

Gaila ,kad pas mus anglu nera , butinai leisciau ...nes kuo mazesnis vaikas tuo isisavina geriau . O sokiai pas mus gal nuo 4 ar 5 m.
Atsakyti
laba.
visgi pagalvojom, kad anglų šiemet dar neleisim.
įdomu, kaip šian seksis šokiai ax.gif

Lavrynka, ar galėjau tave vakar per tv matyt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2012 09 10, 12:48)
laba.
visgi pagalvojom, kad anglų šiemet dar neleisim.
įdomu, kaip šian seksis šokiai ax.gif

Lavrynka, ar galėjau tave vakar per tv matyt? blush2.gif


Manau , kad galėjai , jei lnk vakare žiūrėjai smile.gif

Mes rytoj į šokius pirmą kartą cool.gif
Anglų kolkas dar nėra skelbimo
Atsakyti

Mokomes raideliu ir skaiciu 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti