Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukų namai :)

QUOTE(MissMartini @ 2012 08 29, 14:03)
Sveikos mamytes,

mes dabar Lietuvoj ilsimes .. jei vazinejima po draugus, su 2 vaikais galima pavadinti poilsiu doh.gif  Is namu ishsikrapshtom apie 12 ir parsirandam pries 12 lotuliukas.gif  Vaikus reikia atsinesht, nes abu buna luze  thumbup.gif  Labai ciotka, kad Patricija pradeda drasiau kalbet lietuvishkai ir vis klausia pas kokius vaikus siandien vaziuosim smile.gif

O siaip tai cia straipsnelis apie MB isejo, tai kas dar nemate, gali susipazinti Migrantai smile.gif

Noreciau kada ir su jumis susibegt, bet dabar tai tiesiog fizishkai neimanoma.. tikiuosi bent artimiausius giminaicius pavyks viena karta pries vyrui ishvykstant pamatyt mirksiukas.gif

Bu rolleyes.gif  rolleyes.gif ciniai ir linkejimai

Tai vyras grizta ar kartu griztat? Geras straipsnis pasirodo Tavo vyras chemikas.tai kiek busit?
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 08 30, 08:54)
Tai vyras grizta ar kartu griztat? Geras straipsnis pasirodo Tavo vyras chemikas.tai kiek busit?



Dabar kartu LT, bet jis greit atgal, o mes siek tiek pabusim.. Jo chemfizikas jis pas mane smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Miss martini, smagu butu vel tave pamatyti, tikiuosi atrasi laisvesnio laiko mirksiukas.gif

Mes po TA, tai Andrius ant zemiausios skales ribos, 96 cm ir apie 13 kg. Per metus +9 cm ir +1 kg. Brolis ir nelabai lenkia, 106 cm ir apie 16.5 kg. Jau kaip sesute svere doh.gif Su tom senoviskom svarstyklem doh.gif mazdaug pasake, bet pati pasveriau tai zinau biggrin.gif

o as skaiciuoju paskutines atostgou dienas ir pirmadieni visi eisi i darbus, kas darzelin, kas darban.

Sesuo iskepe Beatos sokoladaini, tai laukiu kada atves ir valgysiu essen.gif Tobulas jis man...
Atsakyti
mes irgi neseniai TA buvom.tai ieva 97 cm ir 14 kg.tai per mestus +8 cm,ir +1 kg.HB mazas,tai siandien Floradix'a pradejo gerti.uzknisa ji mane,sui savo nevalgymais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 08 30, 15:50)
mes irgi neseniai TA buvom.tai ieva 97  cm ir 14 kg.tai per mestus +8 cm,ir +1 kg.HB mazas,tai siandien Floradix'a pradejo gerti.uzknisa ji mane,sui savo nevalgymais  doh.gif

Na maniske mergike 95cm, ir 14kg., bet valgo tai daug ir siaip nekuda atrodo. Mityba sako vaikai is tevelio perima, tai pas mus pasiteisinus ta teorija. Gali ji pusryciams 2 kiausinius suvalgyt, pietum dvi desreles ir dar tarpuose daug saldumynu. Darzoviu jai gali ir nrbut, noriai valgo tik agurka doh.gif
Atsakyti
Andrius ir valgo nemazai, bet ir i wc rimto reikalo varo maziausiai 3 kartus per diena, apykaita vaiko superine blink.gif
Pasirodom biggrin.gif
user posted image
O cia tai gal vaika verta butu i pantomimos teatra uzrasyt g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Broliukai grazuoliai wub.gif

As sian pas gyd buvau, pratese dar savaitei bileteni, vaikai irgi nuo treciadienio namie, koscioja truputi, tikiuos iki pirmadienio bus sveiki.

O Domantas ziuriu prie didesniu, 107 cm o sveria apie 17 kg
Atsakyti
Maniske iki metro, sveria apie 15 kg. Niekas musu labai nematuoja, tai tiksliai nezinau.

Amila, jo taviskis jauciu gerai ten pavare... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgamp @ 2012 08 31, 16:02)
Broliukai grazuoliai wub.gif

As sian pas gyd buvau, pratese dar savaitei bileteni, vaikai irgi nuo treciadienio namie, koscioja truputi, tikiuos iki pirmadienio bus sveiki.

O Domantas ziuriu prie didesniu, 107 cm o sveria apie 17 kg


Sveikatytes tau didziausios!

QUOTE(MissMartini @ 2012 09 01, 13:53)
Maniske iki metro, sveria apie 15 kg. Niekas musu labai nematuoja, tai tiksliai nezinau.

Amila, jo taviskis jauciu gerai ten pavare... lotuliukas.gif

Tikrai taip, meistriskumo jam netruksta smile.gif
Atsakyti
LAbas rytas 4u.gif Su nauju mokslo sezonu 4u.gif
Isejom i darzeli gerom nuotaikom, mat ejom i "nauja gupe" biggrin.gif o Ugnyte jauciu grys nusiminusi, nes jos geriausia drauge perkele i priesmokyklinuku grupe ir ana metais anksciau prades lankyti mokykla, tai liudna bus Ugnytei.

Stai manieji darzelinukai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
laba 4u.gif

išėjo ir mano dičkė daržan, irgi naujon grupėn, tai kažkaip ramu namie. jau ir po lauko, tik mažei gal kiek liūdna vienai. ax.gif
Atsakyti
Grazuoliai jurgamp vaikuciai!

Mes ir siandien i dazeli iskeliavom, be asaru! Marius i sena grupe, Andrius i nauja, bet kai pamate savo draugus, tai su sypsena pasiliko.
Atsakyti