Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

Labai grazios visu gelytes wub.gif
Cia mano begonija senovine
user posted image
Ceropegija uzuolaida iki lubu uzlipo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Zinijos ax.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Gera ziureti tokius spalvingus, nuotaikingus ziedus, kai uz lango slapias ruduo , kaip siandiena 4u.gif
Atsakyti
jau darosi liūdna, kad džiaugtis žiedais lieka visiškai nedaug laiko verysad.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2013 09 05, 21:38)
jau darosi liūdna, kad džiaugtis žiedais lieka visiškai nedaug laiko verysad.gif

Neverta liūdėti į priekį nono.gif Reikia tiesiog džiaugtis tokiu nepaprastu grožiu thumbup.gif Ypač pirmoji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimmuse @ 2013 09 05, 23:12)
Neverta liūdėti į priekį  nono.gif Reikia tiesiog džiaugtis tokiu nepaprastu grožiu  thumbup.gif Ypač pirmoji  wub.gif

praneša gražų rudenį, tai dar tikėkimės padžiugins smile.gif
Atsakyti
vėlyviai nuspalvino gėlyną smile.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
eustoma pasirodau blush2.gif ziedai nerealiai ilgai laikosi--apie tris savaites kazkur bigsmile.gif sesiu ir kitamet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmina @ 2013 09 23, 11:20)

eustoma pasirodau  blush2.gif  ziedai nerealiai ilgai laikosi--apie tris savaites kazkur  bigsmile.gif  sesiu ir kitamet  4u.gif

Iš sėklų išauginote?
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmina @ 2013 09 23, 10:20)
eustoma pasirodau  blush2.gif 

Labai gražu wub.gif aš irgi susidomėjau g.gif kada sėjot ? tai ji vienmetė?

Papildyta:

Jau radau apie ją aprašymą mirksiukas.gif

http://kambarinesgeles.lt/tag/eustoma/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 23 rugsėjo 2013 - 10:01
QUOTE(Vidam @ 2013 09 23, 11:56)
Labai gražu  wub.gif aš irgi susidomėjau g.gif kada sėjot ? tai ji vienmetė?

Papildyta:

Jau radau apie ją aprašymą  mirksiukas.gif

http://kambarinesgeles.lt/tag/eustoma/


deku uz pagyrimus 4u.gif taip, sejau is seklyciu. pirkau Estijoj. is 5 seklu 2 isdygo schmoll.gif . Kazkur vasario men seda, dygo ir augo labai ilgai, pradzioj tai is viso vietoj stovejo... bet pastangos vertos rezultato biggrin.gif.
o siaip tai ji vienmete, pavasari vel reikes set
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmina @ 2013 09 23, 11:36)
: taip, sejau is seklyciu. pirkau Estijoj. is 5 seklu 2 isdygo  schmoll.gif .

Yra pirkti "Nojaus Sėklos" , įvairių spalvų ir rūšių, pilnavidurių kaina tik 2.79 už 15 sėklų smile.gif man atrodo turėtų būti ir sėklų parduotuvėje, reiks pažiūrėti . Reikia sėti kas mėnesį po kelias, tai žydės skirtingu laiku mirksiukas.gif

Atsakyti