Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 06 24, 23:08)
  Beje, kur dingus jurginų temukė? Ar čia man nuo karščio protas temsta g.gif Mano ankstyvas jurginas prie tokios šilumos žydi kaip pašėlęs


Lyg ir nedingo rolleyes.gif Jurginai
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Kelios Joniniu ziedu foto is mano gelyno smile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
jediara, groziu groziai wub.gif Kaip Jus spejate visa tai priziureti ir puoseleti???
Nu, blexa, reikia ir man sukelti savo kelias geles, ir as noriu pasigirti, nors truputi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 06 25, 21:19)
jediara, groziu groziai  wub.gif  Kaip Jus spejate visa tai priziureti ir puoseleti???


Ačiū, jos pačios auga biggrin.gif

Foto galite kelkiti per www.radikal.ru - ten viskas labai paprasta.

Ežiuolės

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 06 27, 11:34)

Ežiuolės



Kokios grazios wub.gif wub.gif wub.gif ,jau dabar ir man reik tokiu blush2.gif
Atsakyti
Prazyde "juozapines" lelijos informuoja,kad dabar-PATS VASAROS VUDURYS smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintaras Klimaitis @ 2013 07 01, 11:51)
Prazyde "juozapines" lelijos informuoja,kad dabar-PATS VASAROS VUDURYS smile.gif



Gražuolės, bet ne juozapinės.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Jedera,Jūsų gėlyčių grožis wub.gif vien lelijos ką reiškia! Ir iš kur pas jus tiek energijos tam grožiui puoselėti?Jūs šaunuolė thumbup.gif
Ežiuolės irgi labai gražios..........
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 06 27, 11:34)
Ačiū, jos pačios auga  biggrin.gif

Foto galite  kelkiti per www.radikal.ru - ten viskas labai paprasta.


Pirmiausiai reikia jas is tel iskrapstyti:)
Atsakyti
QUOTE(AŠMAMA @ 2013 07 01, 15:18)
Jedera,Jūsų gėlyčių grožis wub.gif vien lelijos ką reiškia! Ir iš kur pas jus tiek energijos tam grožiui puoselėti?Jūs šaunuolė  thumbup.gif
Ežiuolės irgi labai gražios..........

Ačiū 4u.gif Tik labai myliu gėles ax.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Mano darželių žiedai šiuo metu:
piliarožė , nakvišos ir katilėliai , spalvinis derinukas , nasturtės - šiemet prastai auga, bet gerai žydi smile.gif, prieskoniukai , rudbekijos po lietaus , rudbekijos kitu kampu , monardos , lelija balta , lelija geltona , lelija raudona , heliotropas - baisiai patinka jo tamsi violetinė spalva thumbup.gif , žemaūgė medetka, miniatiūrinė rudbekija
Atsakyti