Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

thumbup.gif lelija
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 06 20, 08:53)

aciuks.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Stai kaip atrodo GERAS irisas:ziedo skermuo-daugiau kaip 20 cm smile.gif
Dasky Challenger-irisu selekcijos sedevras,jau keliolika metu nepajudinamai karaliaujantis pirmoje irisu TOP-100-tuko vietoje...tukstanciai veliau sukurtu/naujesniu/puosnesniu veisliu niekaip nesugeba jo nukonkuruoti ne del jo ziedo gabaritu ar spalvos,o del to,kad sis irisas BEPROTISKAI MYLI GYVENIMA smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintaras Klimaitis @ 2013 06 21, 17:10)
Stai kaip atrodo GERAS irisas:ziedo skermuo-daugiau kaip 20 cm smile.gif
Dasky Challenger-irisu selekcijos sedevras,jau keliolika metu nepajudinamai karaliaujantis pirmoje irisu TOP-100-tuko vietoje...tukstanciai veliau sukurtu/naujesniu/puosnesniu veisliu niekaip nesugeba jo nukonkuruoti ne del jo ziedo gabaritu ar spalvos,o del to,kad sis irisas BEPROTISKAI MYLI GYVENIMA  smile.gif

Iš tiesų nuostabus irisas wub.gif Ir kaip Jūs jį gražiai apibūdinote bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
jediara bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif nebeištylėjau blush2.gif KOOOOOkia pirmoji graži.
Ir ketvirtoji wub.gif wub.gif wub.gif Jos kvepia bigsmile.gif
Man atrodo, kad ner per ekraną kvapą užuodžiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2013 06 23, 19:43)
jediara   bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  nebeištylėjau  blush2.gif  KOOOOOkia pirmoji graži.
Ir ketvirtoji  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Jos kvepia  bigsmile.gif
Man atrodo, kad ner per ekraną kvapą užuodžiu  wub.gif

Ačiū 4u.gif Ketvirtoji ypač kvepia wub.gif
Atsakyti
Balta lelija - suuuuuuper wub.gif

Mano darželių žiedai šiuo metu: violetinis kampelis , geltonas 1 , geltona 2 , geltona 3 , raudona , gražus kontrastas .
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif grazu
Atsakyti
Tiesiog nuostabios jūsų lelijos wub.gif Maniškė tik viena prasiskleidė, lauksiu kitų. Beje, kur dingus jurginų temukė? Ar čia man nuo karščio protas temsta g.gif Mano ankstyvas jurginas prie tokios šilumos žydi kaip pašėlęs
user posted image
Neatsilieka pentiniai ir rožės
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti