Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

Ačiū, Gintarai, už išsamų aprašymą.
Kaip miela, kai tikri specai netingi pasisakyti. 4u.gif
Nors tiesą sakant, pamačius, kad yra Jūsų žinutė, tikėjausi pamatyt dar nerealių jūsų vilkdalgių wub.gif Visada stebina jų žiedų gausa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras Klimaitis @ 2013 05 25, 19:28)
geguzes men. gali prazysti tik RUSINES viendienes(Hemerocallis_middendorffii,H.citrina-pastaroji ir yra jediaros demonstruojama)...arba remontantines veisles,kurios "ziedus pradejo formuoti rudeni,bet iki uzsalimo nespejo ju parodyti.
MASINIO viendieniu zydejimo menuo-LIEPA smile.gif ...ankstyvesnes veisles prazysta birzeli(antroje birzelio puseje jau zydi labai daug viendieniu),o remontantines veisles,kurioms "Gyvenimas atrodi grazus","zydalioja" iki pat uzsalimo smile.gif
...tokiu metu(geguzes gale) mano kolekciniuose gelynuose ...per daug darbo su gelemis metu...teko stebeti iv. veisliu "netyciukinius" ziedus,bet normaliai DABAR ZYDI TIK rusis- Hemerocallis_middendorffii  smile.gif


ačiū labai už informaciją 4u.gif 4u.gif 4u.gif esu įsimylėjusi viendienes ax.gif

QUOTE(Dajulita @ 2013 05 25, 19:48)
Ačiū, Gintarai, už išsamų aprašymą.
Kaip miela, kai tikri specai netingi pasisakyti. 4u.gif
Nors tiesą sakant, pamačius, kad yra Jūsų žinutė, tikėjausi pamatyt dar nerealių jūsų vilkdalgių wub.gif Visada stebina jų žiedų gausa wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vyriskai pasamonei sunku atsilaikyti pries svelnu moteriska spaudima mirksiukas.gif Si Gamtos desni ismintingos moterys puikiai zino is sekmingai ji naudoja praktikoje savu tikslu igyvdinimui... biggrin.gif
...to pasekoje-kelios sviezios nuotraukos is mano kolekciniu gelynu... mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintaras Klimaitis @ 2013 05 25, 22:45)

...to pasekoje-kelios sviezios nuotraukos is mano kolekciniu gelynu... mirksiukas.gif



wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enigm@ @ 2013 05 20, 11:43)
Orchidejos:
user posted image
user posted image

Ir dar is paprastesniu gelyciu:
user posted image


Esu orchideju gerbeja wub.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamite: 25 gegužės 2013 - 22:06
QUOTE(Nidulia @ 2013 05 25, 17:20)
Ko gero, as jau nebenoriu pas jus I svecius, nes numirsiu tiek groziu pamaciusi:)

Kol atvažiuosite, šie augalai jau nežydės biggrin.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 25 gegužės 2013 - 23:21
Ačiū, Gintarai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Burgundijos princas nerealaus grožio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras Klimaitis @ 2013 05 25, 22:45)
Vyriskai pasamonei sunku atsilaikyti pries svelnu moteriska spaudima  mirksiukas.gif 

hihihi.gif flirt.gif
gerai, kad nors kokia priemonė veikia. biggrin.gif
Dabar niekaip negaliu apsispręsti KURIS čia gražiausias bigsmile.gif Jau kokį penkioliktą kartą žiūriu - niekaip blush2.gif Visi tokie wub.gif wub.gif wub.gif Dar kartą pasistebėsiu pačių žiedų gausa bigsmile.gif Nerealus žydėjimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 05 26, 00:01)
Kol atvažiuosite, šie augalai jau nežydės  biggrin.gif

Pas jus visada kas nor zydi smile.gif
Atsakyti
pirma kekė ir dar daug pumpurų
Atsakyti
Kiemo grozybes wub.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
Kaktusiukas wub.gif
user posted image user posted image
Atsakyti