Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

jediara bigsmile.gif nerealu. Kas antroje foto?
Ir raktažolės kokios... nematytos.
Pas tave ne tik gražu, bet dar ir egzotiška thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2013 05 09, 11:41)
jediara  bigsmile.gif  nerealu. Kas antroje foto?
Ir raktažolės kokios... nematytos.
Pas tave ne tik gražu, bet dar ir egzotiška  thumbup.gif

Ačiū, ačiū 4u.gif Juk žinai, augalų vis daugėja ax.gif Tai margutė - pirmieji žiedai.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 05 09, 13:49)
Ačiū, ačiū 4u.gif  Juk žinai, augalų vis daugėja  ax.gif Tai margutė - pirmieji žiedai.

Ten margutė???? Eina sau, koks grožis. Einu goooglintis kokių jų dar būna, o tai man tik oranžinės, tokios kaip tavo margos ir dar tokios tik baltos biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2013 05 09, 15:14)
Ten margutė???? Eina sau, koks grožis. Einu goooglintis kokių jų dar būna, o tai man tik oranžinės, tokios kaip tavo margos ir dar tokios tik baltos biggrin.gif blush2.gif

Rasi tikrai nemažai mirksiukas.gif
Atsakyti
šiuo metu akis džiugina šitie žiedeliai geltona balta pradedanti baltuot mėlyna ružava
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 09 gegužės 2013 - 18:55
QUOTE(jediara @ 2013 05 09, 20:54)

o jau grožis wub.gif trūksta žodžių wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2013 05 09, 22:17)
o jau grožis wub.gif trūksta žodžių wub.gif  wub.gif  wub.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2013 05 09, 21:17)
o jau grožis wub.gif trūksta žodžių wub.gif  wub.gif  wub.gif

Tikrai ax.gif Galima tik visą puslapį wub.gif pridėt. Laaaaaaaaabai gražu. Labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2013 05 10, 09:19)
Tikrai  ax.gif  Galima tik visą puslapį  wub.gif  pridėt. Laaaaaaaaabai gražu. Labai labai  wub.gif

Manau, kad pas Tave tikrai ne mažiau žydi - parodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 05 10, 09:57)
Manau, kad pas Tave tikrai ne mažiau žydi - parodyk  mirksiukas.gif

Tegul nerodo schmoll.gif aš per ją magnolijų užsipirkau lotuliukas.gif žinoma per savo pavydą blush2.gif Jau ten toooks grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2013 05 10, 10:05)
Tegul nerodo schmoll.gif aš per ją magnolijų užsipirkau lotuliukas.gif žinoma per savo pavydą blush2.gif Jau ten toooks grožis wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip gerai, kad yra SM, taip gėlynai ir gražėja thumbup.gif
Atsakyti