Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

QUOTE(Wilmaw @ 2013 04 13, 14:03)
O kaip vadinasi ziogelis2003  gelytes? g.gif

Krokai ir vilkdalgis rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane kieme jau tikrų tikriausias pavasaris - kiekvieną dieną naujų žiedų vis randu thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 19, 16:33)
Pas mane kieme jau tikrų tikriausias pavasaris - kiekvieną dieną naujų žiedų vis randu thumbup.gif


Tikrai, kad pavasaris wub.gif Reikės ir man kitam pavasariui pasirūpinti pavasarinėmis gėlytėmis, nes dabar tik kaukazo slyvaitė žydi blush2.gif
Atsakyti
pasiilgau mumriko vaizdų bigsmile.gif gražu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žvaigždžiukė @ 2013 04 19, 20:27)
pasiilgau mumriko vaizdų  bigsmile.gif gražu  rolleyes.gif


biggrin.gif Šiemet turėtų daug naujokų žydėt, todėl šios temos tikrai neaplenksiu blush2.gif

Dėkui wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 19 balandžio 2013 - 20:10
user posted image
Štai ir mano sodelio pirmieji pavasariniai žiedeliai............
user posted image
Šios dienos nuotraukytės biggrin.gif tik lapelius,mūsų nesubrendėlis šuniukas,vos išdygusius paragavo.

Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2013 04 19, 15:33)
Pas mane kieme jau tikrų tikriausias pavasaris - kiekvieną dieną naujų žiedų vis randu thumbup.gif

user posted image


Labai gražios nuotraukos 4u.gif . O pavasaris panašus į maniškį vakar biggrin.gif , o šiandien šie žiedai jau "išsikvėpę", vakar buvo pats grožis.



QUOTE(AŠMAMA @ 2013 04 19, 20:10)
[url=http
        Šios dienos nuotraukytės biggrin.gif tik lapelius,mūsų nesubrendėlis  šuniukas,vos išdygusius paragavo.

Kaip anksti bigsmile.gif ... Mano narcizai tik lapų galiukus tekiša, tulpės irgi panašiai g.gif
Atsakyti
Gražus pavasaris prasidėjo.
Bet kokie narcizai jau pas AŠMAMA bigsmile.gif wub.gif
mumriko krokai ir ir sniegžydrės bigsmile.gif wub.gif

Prie kelias dienas pas mane jau irgi pradėjo žydėti wub.gif žiedeliai. Ir kasdien vis nauji atsiranda

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
Mumrikai, AŠMAMA, Dajulita, pradžiuginote gražiais žiedeliais bigsmile.gif Jau tikras pavasaris thumbup.gif
Atsakyti
dajulita, uzsirasau pas jus saknu!!! wub.gif
Atsakyti


user posted image

Pirmi žiedai visi labai gražūs,bet šitas mėyinas grožis wub.gif mane pakerėjo,reiks skubiai ieškot,kad kitą pavasarį ir pas mane žydėtų.Manau, mano narcizai turėtų gerai derintis prie šitų gražiai mėlynų,je neklystu,tai čia vilkdalgiai?
Atsakyti
QUOTE(AŠMAMA @ 2013 04 19, 22:24)

Pirmi žiedai visi labai gražūs,bet šitas mėyinas grožis wub.gif mane pakerėjo,reiks skubiai ieškot,kad kitą pavasarį ir pas mane žydėtų.Manau, mano narcizai turėtų gerai derintis prie šitų gražiai mėlynų,je neklystu,tai čia vilkdalgiai?

taip. Vilkdagiai. Būna visais metais Maximose jų.
Pirma buvau nupirkus vieną maišiuką. 10 man atrodo būna. Pirmais metais pražydo keli. Tai kitais dar papirkau kelis maišelius. kažkaip... labai nesidaugina verysad.gif Lygtais dar ir geltonų pirkau, bet ... nepražydo nei vienas žiedelis. O gal tik sapnavau biggrin.gif Kai įlysiu į sandėliuką - pasitikrinsiu biggrin.gif
Atsakyti