Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

QUOTE(nijole0619 @ 2013 01 14, 00:25)
drinks_cheers.gif
Linetax labai gražūs gausūs žiedai, mėgau vyšninius..pradėsiu ieškoti ir baltų.. thumbup.gif

Ačiū, Nijole 4u.gif
Atsakyti
na, nežinau ar galiu girtis, bet pas mane namie jau pavasariu kvepia- balta alyvos šakelė pražydo wub.gif
user posted image
aišku, mažesnės, smulkesnės kekės, bet kasmet sausį džiaugiuosi alyvos žiedais, vasarį pražįsta ir tamsi alyvinė, ji kažkaip ilgiau užtrunka, kad ir kartu nuskintos šakos būna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 01 15, 23:27)
na, nežinau ar galiu girtis, bet pas mane namie jau pavasariu kvepia- balta alyvos šakelė pražydo  wub.gif


Tikrai reikia girtis -labai faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 01 15, 21:27)
na, nežinau ar galiu girtis, bet pas mane namie jau pavasariu kvepia- balta alyvos šakelė pražydo  wub.gif
aišku, mažesnės, smulkesnės kekės, bet kasmet sausį džiaugiuosi alyvos žiedais, vasarį pražįsta  ir tamsi alyvinė, ji kažkaip ilgiau užtrunka, kad ir kartu nuskintos šakos būna ax.gif

kaip šaunu bigsmile.gif aromatas turbūt silpnas priverstinai pražydintų smile.gif
kiek laiko užtrunka, kol pražysta nuskintos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vera.vera @ 2013 01 17, 15:16)
kaip šaunu bigsmile.gif aromatas turbūt silpnas priverstinai pražydintų smile.gif 
kiek laiko užtrunka, kol pražysta nuskintos ax.gif

AROMATO BEVEIK IR NĖRA, KAD IR KAIP GAILA, BET VAIZDAS DĖL TO PAKERI, GAILA, NEILGAI ŽYDI. nUO NUSKYNIMO IKI ŽIEDŲ ŠĮKART PRAĖJO 3 SAVAITĖS, BET ŠAKOS SKINTOS BUVO PER ATLYDĮ, JAU SU PUMPURAIS. ŠIAIP - NE MAŽIAU MĖNESIO, APIE 6 SAVAITES TENKA LAUKT.
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 01 18, 20:21)
AROMATO BEVEIK IR NĖRA, KAD IR KAIP GAILA, BET VAIZDAS DĖL TO PAKERI, GAILA, NEILGAI  ŽYDI. nUO NUSKYNIMO IKI ŽIEDŲ ŠĮKART PRAĖJO 3 SAVAITĖS, BET ŠAKOS SKINTOS BUVO PER ATLYDĮ, JAU SU PUMPURAIS. ŠIAIP - NE MAŽIAU MĖNESIO, APIE 6 SAVAITES TENKA LAUKT.

niekada nebandžiau pražydint alyvos unsure.gif pirmai progai pasitaikius prisigenėsiu šakelių biggrin.gif
kadangi atšilimo nežada, tai teks ilgiau palaukti, bet laukimas to vertas smile.gif
Atsakyti
Pražydo smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 01 31, 10:29)
Pražydo smile.gif

[url

Gyrius, gyrius, gyrius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 11 25, 17:40)
Žiedai šiandien  4u.gif

ech kaip gražu.... biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Žydi ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 01 15, 22:27)
na, nežinau ar galiu girtis, bet pas mane namie jau pavasariu kvepia- balta alyvos šakelė pražydo  wub.gif

niu geras, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 01 31, 13:23)
Gyrius, gyrius, gyrius thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(aistutėlė @ 2013 01 31, 14:26)
ech kaip gražu....  biggrin.gif  wub.gif



AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti