Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

Veronica incana - kaip kareivėliai išrikiuoti, nes vieną kerelį į eilutę išdalinau - laukiu kol kupsteliais suaugs, o iki tol juokingai po vieną žydi biggrin.gif

user posted image

Pagaliau šilokas ir lietuje išsiskleidė

user posted image

user posted image

Balta rusmenė

user posted image

Saulakiai

user posted image

user posted image

Susivėlusios ramunės biggrin.gif

user posted image

Vienintelis vazonas lauke, kur karaliauja ne hortenzijos, o pelargonijos ir serenčiai. Priežastis paprasta - kitos gėlės tokioje saulėkaitoje ant laiptų iškepa doh.gif

user posted image

Gvazdikėliai

user posted image

Ima žydėt astilbės

user posted image


Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 06 28, 17:34)

vat tokie jie būna tose šalyse, kur neapšąla


fantastika good.gif Neregėjus negirdėjus aš tokių grožių biggrin.gif

O jūsų gėlynai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2012 06 29, 02:15)
fantastika  good.gif Neregėjus negirdėjus aš tokių grožių  biggrin.gif

O jūsų gėlynai  thumbup.gif


dėkui wub.gif

kai kažkurią dieną važinėjomės su šeimyna apylinkėmis tai prie vieno namo Zujūnuose mačiau labai gražiai žiedais apsipylusį pūkenį, nors ūgiu ir nediduką. Maniškis šią žiemą puikiai išgyveno, tai tikiuosi gal ir žiedais vėliau pasidžiaugt ax.gif
Atsakyti
wub.gif
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Šiuo metu ypač gražus:
user posted image
Atsakyti
vakarvakare thumbup.gif man Jūsų vingiorykštė "įkrito į akį" mirksiukas.gif kiek saulės ji gauna Jūsų sklypelyje?
Atsakyti
Raganė smile.gif
user posted image

Atsakyti
Pasirodo, apsimelavau aš dėl pūkenio blush2.gif Sakiau, kad neregėjus tokio augalo. Tai vat, važiuoju šiandien įprastu maršrutu "namai - darbas", žvilgt pro langą - ogi pūkenis kuo gražiausiai stovi šalia kelio blink.gif 10 metų važinėju tuo pačiu keliu kasdien, ir net po kelis kartus per dieną - niekad nemačiau schmoll.gif O matyti, kad auga jis tenai seeeeeniai, jau didelis medis, tiksliau kamienas, o nuo jo aukštyn kyla rausvas debesėlis - tiksliai taip atrodo, kaip mumrik'o vakar įkeltose nuotraukose. Vat kaip būna biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Mano mylimos gvaizdūnės:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2012 06 29, 13:55)
vakarvakare  thumbup.gif man Jūsų vingiorykštė "įkrito į akį" mirksiukas.gif kiek saulės ji gauna Jūsų sklypelyje?

dėkui cool.gif sakyčiau saulės gauna mažai, nes auga po obelim g.gif pavėsis būna praktiškai visą dieną smile.gif
Atsakyti
Na, mergužėlės-lelijėlės,... džiuginat Jūs mano širdį tokiais vaizdeliais.. wub.gif wub.gif
Atsakyti

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mumrikai, be galo, be krašto man gražūs jūsų gėlynėliai... hi.gif ploja.gif
Ar gėlynai atskirti nuo vejos kokia nors juosta-borteliu? Toks natūralus perėjimas atrodo, iš tolo nelabai ir įžlibinu... smile.gif
Atsakyti