Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

QUOTE(Dajulita @ 2012 07 31, 08:19)
Gal ne tiek gražu, kiek... tvarkinga. po sklypo renovacijos  ax.gif
Tokių pilotažinių aukštumų kaip pas tave ir pas mumriką - man nepasiekt  blush2.gif

Gražuolės gėlytės  wub.gif
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  tikrai, kai tokia įvairovė, dar keista, kad aplamai lieka laiko kokiam kadrui gaudyti  ax.gif

Visi žiedeliai gražūs, bet... Šitos nerealios wub.gif  wub.gif  wub.gif Į tą ežiuolę Sunrise vis grįžtu ir grįžtu pasižiūrėti. TOBULA  thumbup.gif  wub.gif


Ir gražu, ir tvarkinga thumbup.gif

jooooo, aukštumos mumrikui tokios pat tolimos kaip mėnulis pėstute - judu judu to link, bet milimetriniais žingsneliais - šiemet iš esmės gėlynus perdarau, gėles pergrupuoju (gėlynų forma išlieka ta pati, tik gėles jau didelėm grupėm sodinu, nes pagaliau per dvejus trejus metelius pasidaugino, tai galiu jau kompozicijom užsiimt).

O ežiuolės mano mylimukės - turiu jų šešias skirtingas veisles ir matau, kad tai ne pabaiga - tiesiog superinės ilgai "grojančios" gėlės thumbup.gif
Atsakyti
vis dar visu gražumu žydi

Saulainė Red Jewel (jos žydėjimas dar tik įsibėgėja)

user posted image

rožinis pustatauris (tik kažkodėl jis saulei leidžiantis gavosi visiškai baltas - baltą taip pat turiu, bet šis tai ryškiai rožinis doh.gif )

user posted image

rožinis plačvarpis

user posted image

user posted image

mėlynas plačvarpis (kažkodėl šias gėles labai myliu - gal kad jų žiedų skleidimasis labai simpatiškas)

user posted image

user posted image

ežiuolė Coconut Lime

user posted image


Papildyta:
bitkrėslė

user posted image

user posted image

mano mylimukas bandrenis - įspūdingo stoto augalas, ūgiu kaip aš pati, o saulėtą dieną ant jo žiedų vos ne visas avilys bičių tupi (jau žinau iš kur mūsų bitutės medutį neša)

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2012 07 31, 10:37)
Pasiskolinusi iš draugės gerą fotoaparatą pasijutau beveik Piet Oudolf savo lysvėse  biggrin.gif



Na tikrai, toks įspūdis, kad žmogaus ranka čia net nėra prisilietusi, o tos pievos savaime žydi šimtais gražiausių žiedų wub.gif
Atsakyti
mano jurginų dar tik pusė pražydo, kit savo eilės laukia, nes susodinau vos ne mėnesiu anksčiau nei derėjo - nusibodo su jais tampytis, tai pirmiausia dariau kas patiko, o tik tada, kai jau visai nebuvo kur dėtis, iš rūsio juos tempiau lauka rolleyes.gif .

Susodinau kitoj tvoros pusėj, kur žemė ypatingai sausa ir bloga, bet nieko, kai gyvent nori tai auga ir dar žydi biggrin.gif paprastučiai jie pas mane, jokių mandrų neturiu - svarbiausia, kad žydi biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir daugiametis jurginas - ne gražuolis, bet svarbiausia sentimentaliai mielas, nes prie kiekvienos trobelės lietuviškam kaime tie jurginai siūbuodavo wub.gif Šiemet dėl didelės drėgmės jų aukštis apie 2,5 m. blink.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Štai ir mano gražuolės. Kai kurios žydi pirmi metai pas mane:jonažolė pežydėjusi bumbuliukus turiu, budlėja jau ne tik mėlyna:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
mumrikai, kaip visad viskas nepriekaistingai grazu 4u.gif
Klausimas kaip pas tave auga bitkresle, labai ji pas mane vienoj vietoj tiktu, bet pas drauge nuziurejau kad ji agresyvoka, labai pleciasi g.gif Gal pas tave kokia kitokia, veisline ir jei taip gal zinai pavadinima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(veidax @ 2012 08 02, 14:59)
mumrikai,  kaip visad viskas nepriekaistingai grazu  4u.gif
Klausimas kaip pas tave auga bitkresle, labai ji pas mane vienoj vietoj tiktu, bet pas drauge nuziurejau kad ji agresyvoka, labai pleciasi  g.gif  Gal pas tave kokia kitokia, veisline ir jei taip gal zinai pavadinima  ax.gif


dėkui wub.gif

nežinau kokia ji pas mane, nes prieš kelis metus parsivežiau iš senelio ir pasodinau žalioj zonoj - ji auga baisiomis sąlygomis, ypač sausoje saulės kepinamoje vietoje, smėlio/žemės mišinyje, kuris vasarą "sukepa į kaulą", tai plėsti plečiais labai pamažu.

Kažkada kerelį buvau pasodinusi patvoryje už eglutės, ten buvo pavėsis ir gan drėgna, tai plėtėsi greičiau, bet kai šaknys nebuvo labai giluminės, tai ir nebuvo problemų kiek reikia, tiek išraut. Po to kai už paaugusios eglės jos nebesimatė tą kerelį padovanojau kaimynei ir kažkaip nebuvau nuėjusi pažiūrėt kaip auga pas ją g.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 08 02, 14:04)

nežinau kokia ji pas mane, nes prieš kelis metus parsivežiau iš senelio ir pasodinau žalioj zonoj - ji auga baisiomis sąlygomis, ypač sausoje saulės kepinamoje vietoje, smėlio/žemės mišinyje, kuris vasarą "sukepa į kaulą", tai plėsti plečiais labai pamažu.

Kažkada kerelį buvau pasodinusi patvoryje už eglutės, ten buvo pavėsis ir gan drėgna, tai plėtėsi greičiau, bet kai šaknys nebuvo labai giluminės, tai ir nebuvo problemų kiek reikia, tiek išraut. Po to kai už paaugusios eglės jos nebesimatė tą kerelį padovanojau kaimynei ir kažkaip nebuvau nuėjusi pažiūrėt kaip auga pas ją g.gif


Aciu uz info, pagandysiu pasodint pas save, zeme pas mus uzvestine tai skirtingose vietose labai skirtinga, tai bus matyt kaip ji plesis toj vietoj kur planuoju sodint (po pustataurio tokiu agresyvoku geliu nesinori blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(veidax @ 2012 08 02, 16:28)
Aciu uz info, pagandysiu pasodint pas save, zeme pas mus uzvestine tai skirtingose vietose labai skirtinga, tai bus matyt kaip ji plesis toj vietoj kur planuoju sodint  (po pustataurio tokiu agresyvoku geliu nesinori  blush2.gif ).


man jei labai graži gėlė, bet linkusi plisti, tai norimą jos augimo vietą apriboju įkasdama plastikinę plačią juostą (tokia būna baguota rodos 22cm pločio) - taip ir pustatauriai pas mane sutramdyti, ir avižuolės, ir katilėliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2012 07 31, 10:37)
Pasiskolinusi iš draugės gerą fotoaparatą pasijutau beveik Piet Oudolf savo lysvėse  biggrin.gif
po lietaus 2012 07 30



labai romantiška mirksiukas.gif

ir aš kviečiu į svečius wub.gif

http://www.flickr.co...57630868139014/
Atsakyti
user posted image
Lantana
user posted image
Pelargonija
user posted image
Bugenvilija
Atsakyti
Rugpjucio menesi mano gelyne pradeda zydeti remontantines irisu veisles smile.gif

user posted image
Snow Melt (TB)
user posted image
Immortality (TB)
user posted image
Coronation Anthem (SIB)
user posted image
Champagne Encore (IB)
user posted image
Midsummer Nigt's Dream (IB)
user posted image
Perpetual Indulgence (SDB)
user posted image
Minidragon (SDB)
Atsakyti