Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

Pasirodysiu ir as savo ilgai laukta ziedeli 4u.gif
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2012 07 29, 11:12)
Pasirodysiu ir as savo ilgai laukta ziedeli 4u.gif



Verta laukt buvo tokio grožio ax.gif

QUOTE(jediara @ 2012 07 29, 19:14)


gražios zinijos. Net pagalvojau, kodėl aš su jomis susipykau g.gif Toks grožis ax.gif


user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Gražūs visų žiedeliai wub.gif Dajulita, brugmansijos nedidelės, bet žiedų daug, gražu wub.gif Jos man vienos mylimiausių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 07 30, 12:12)
Gražūs visų žiedeliai wub.gif Dajulita, brugmansijos nedidelės, bet žiedų daug, gražu wub.gif Jos man vienos mylimiausių bigsmile.gif

Ačiū. 4u.gif

Pirmametės jos pas mane ax.gif Paskutinis bandymas susidraugauti. Esu keletą auginus, kai dar Lietuvoje retas apie jas žinojo: gavau dovanų iš Izraelio blush2.gif Bet... po 3 metų mano kantrybė jas nešioti žiemai į namus baigėsi.
Draugė "įsiūlė" dar kartą pamėginti. Žiūrėsiu, kai man su jomis seksis šį kartą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 07 30, 11:17)
Ačiū. 4u.gif

Pirmametės jos pas mane  ax.gif  Paskutinis bandymas susidraugauti. Esu keletą auginus, kai dar Lietuvoje retas apie jas žinojo: gavau dovanų iš Izraelio blush2.gif  Bet... po 3 metų mano kantrybė jas nešioti žiemai į namus baigėsi.
Draugė "įsiūlė" dar kartą pamėginti. Žiūrėsiu, kai man su jomis seksis šį kartą  blush2.gif

drinks_cheers.gif Nelengva su jomis, kai reikia nešioti, bet visą vargą atperka žiedų grožis ir nuostabus kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 07 30, 09:40)


Gražu pas Tave wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Durnaropė user posted imageKlivija žydinti lauke user posted imagePlukė user posted imagePlukė user posted imageŠluotelinis flioksas user posted imageAdenium obesum -tinūtras user posted image
Atsakyti
Kiek daug nuostabių vasariškų žiedų. thumbup.gif
Atsakyti
Wilmaw, jediara, Dajulita, pavilonyte, nuostabų nuostabiausi žiedai - reiktų išrinkt gražiausią, tai iš proto išsikraustyčiau lotuliukas.gif

...............

ir pas mane gėliukai žydi, tik jau nebespėju su fotoaparatu paskui juos lakstyt lotuliukas.gif

šlamainis

user posted image

saulainė Canaria

user posted image

žemaūgės rudbekijos

user posted image

melsvės

user posted image

user posted image

jaunučiukė monarda Prairie Night

user posted image

monarda Beauty of Cobham

user posted image

user posted image


Papildyta:
begonija

user posted image

japoninė plukė

user posted image

ežiuolė Sunrise

user posted image

Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 07 30, 22:24)
Gražu pas Tave



Ačiū. 4u.gif Gal ne tiek gražu, kiek... tvarkinga. po sklypo renovacijos ax.gif
Tokių pilotažinių aukštumų kaip pas tave ir pas mumriką - man nepasiekt blush2.gif
Gražuolės gėlytės wub.gif


QUOTE(mumrikas @ 2012 07 31, 01:58)
.

ir pas mane gėliukai žydi, tik jau nebespėju su fotoaparatu paskui juos lakstyt  lotuliukas.gif



begonija

ežiuolė Sunrise



bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif tikrai, kai tokia įvairovė, dar keista, kad aplamai lieka laiko kokiam kadrui gaudyti ax.gif

Visi žiedeliai gražūs, bet... Šitos nerealios wub.gif wub.gif wub.gif Į tą ežiuolę Sunrise vis grįžtu ir grįžtu pasižiūrėti. TOBULA thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Pasiskolinusi iš draugės gerą fotoaparatą pasijutau beveik Piet Oudolf savo lysvėse biggrin.gif
po lietaus 2012 07 30
Atsakyti