Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

QUOTE(Dajulita @ 2012 07 20, 14:45)
Koks grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  (gyvai net nerodei, bijojai, kad....  rolleyes.gif patylėsiu  lotuliukas.gif )

lotuliukas.gif Kai išvažiavote, vyras net klausė, kodėl neparodžiau Jums rožiažiedžių doh.gif(nujaučiau Tavo kėslus biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 20 liepos 2012 - 12:52
jediara, labai graži pelargonija wub.gif

.................

geltona kraujažolė

user posted image

vos morkinė

user posted image

ir balta kraujažolė The pearl

user posted image

katpėdėlė

user posted image

ežiuolė

user posted image

user posted image

dar tik skleidžiasi pilnavidurė ežiuolė Coconut lime

user posted image

ir kita pilnavidurė Pink double delight

user posted image

dedešva

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 07 20, 14:48)
balta kraujažolė The pearl

ir kita pilnavidurė Pink double delight


visos gražios, bet šios nuostabios wub.gif
Atsakyti
Šis tas naujo ir pas mus pražydo:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Tik šių vos po kelias. Savotiškos visos, kiekviena savaip graži.
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 07 20, 15:48)



dedešva





labai gražios ežiuolės, o klausimas apie dedešvą mirksiukas.gif daugiametė? jei Taip, gal norėtum rožinės mainais į baltą?
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2012 07 21, 11:50)
labai gražios ežiuolės,

drinks_cheers.gif Ežiuolės nuostabios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2012 07 21, 10:50)
labai gražios ežiuolės, o klausimas apie dedešvą mirksiukas.gif daugiametė? jei Taip, gal norėtum rožinės mainais į baltą?


hmmmmmmmmm, kad aš žinočiau ar ji daugiametė g.gif toj pačioj vietoj visad auga, žydi ir suopračio neturiu keliametė ji - pasisėja ar kaip daugiametė auga - kažkaip niekad nesusimasčiau blush2.gif reiks dabar pastebėt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 07 21, 13:06)
hmmmmmmmmm, kad aš žinočiau ar ji daugiametė g.gif  toj pačioj vietoj visad auga, žydi ir suopračio neturiu keliametė ji  - pasisėja ar kaip daugiametė auga - kažkaip niekad nesusimasčiau  blush2.gif reiks dabar pastebėt  cool.gif

Daugiametė turėtų būti, bent manoji tai kasmet dygsta iš to pačio kero ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linetax: 21 liepos 2012 - 18:05
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš. Apie dedešvas. Pas mane jos po žiemos neatželia verysad.gif Kasmet sėju iš naujo, bet man jos labai patinka, pernai turėjau rausvą ir baltą, šiemet - mėlyną, manau, kad prie pastarosios ir apsistosiu biggrin.gif

Akį patraukė Vasaros vėjo antroje nuotraukoje jurginų spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2012 07 23, 16:40)
Įsiterpsiu ir aš. Apie dedešvas. Pas mane jos po žiemos neatželia  verysad.gif Kasmet sėju iš naujo, bet man jos labai patinka, pernai turėjau rausvą ir baltą, šiemet - mėlyną, manau, kad prie pastarosios ir apsistosiu  biggrin.gif


galbūt apie skirtingas gėles kalbama g.gif
dedešva pas mane atželia iš to paties krūmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2012 07 23, 18:40)
Įsiterpsiu ir aš. Apie dedešvas. Pas mane jos po žiemos neatželia  verysad.gif Kasmet sėju iš naujo, bet man jos labai patinka, pernai turėjau rausvą ir baltą, šiemet - mėlyną, manau, kad prie pastarosios ir apsistosiu  biggrin.gif



Tai gal mėlynos foto įdėtumėte, nes auginu baltą, kuri tikrai - pavasarį atželia unsure.gif
Atsakyti