Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 6 tema

Mumrikai, labai grazu pas Jus wub.gif , o kas ten per veslus geltonas zolinis krumas prie tvoros, toks aukstas, reikia geltonu geliu, zydinciu tokiu metu ir daugiameciu, tai ir klausineju blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 07 19, 12:20)
Mumrikai, labai grazu pas Jus wub.gif , o kas ten per veslus geltonas zolinis krumas prie tvoros, toks aukstas, reikia geltonu geliu, zydinciu tokiu metu ir daugiameciu, tai ir klausineju blush2.gif  blush2.gif


dėkui wub.gif ten tvorelė iš saulakio, kuri atskiria kiemą nuo sodo - už jos braškynas gyvena biggrin.gif Dievinu saulakius, nes kai pradeda žydėt nesustodami žydi iki vėlyvo rudens thumbup.gif Ir tvirtos gėlės, krūmai neišgula, niekad rišt neteko, ir pakankamai aukštos, gausiai žydinčios thumbup.gif

Vat mano saulakio tvora iš arčiau

http://public.fotki....1/saulakis.html

http://public.fotki..../saulakis1.html

http://public.fotki..../saulakis2.html
Atsakyti
Marmeladai, o kas per augalas paskutinėje nuotraukoje?
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 07 19, 12:57)
dėkui  wub.gif  ten tvorelė iš saulakio, kuri atskiria kiemą nuo sodo - už jos braškynas gyvena biggrin.gif  Dievinu saulakius, nes kai pradeda žydėt nesustodami žydi iki vėlyvo rudens thumbup.gif Ir tvirtos gėlės, krūmai neišgula, niekad rišt neteko, ir pakankamai aukštos, gausiai žydinčios  thumbup.gif

Vat mano saulakio tvora iš arčiau

http://public.fotki..../saulakis2.html[/url]

Grazus labai, reikes man ju paieskoti, taip reikia geltonu geliu....
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2012 07 19, 11:59)
Marmeladai, o kas per augalas paskutinėje nuotraukoje?

na čia irgi pievų kažkoks augalas, prisisėja jų natūraliai visur pas mane, tik kur pievoj, kibižyne auga, tai jis 2,5m aukščio krūmas, o kur prie šiltnamio- apie metrą tik, bet neraunu, man gražu, tegul žydi blush2.gif
Atsakyti
keletas šią akimirką žydinčių gėlių

vienintelės vienmetės, kurios karaliauja pas mane tik darže biggrin.gif

user posted image

user posted image

vaistinis putoklis

user posted image

šilokas

user posted image

saulainė Canaria (pirkta kaip tokia), bet man kažkaip per daug morkinės spalvos g.gif

user posted image

balta žemaūgė ramunė - dėkui už šį nuostabų grožį leliumai - antri metai nuostabiai žydi iki vėlyvo rudens wub.gif

user posted image

o už šį grožį, Broadway Lights, dėkui kitai forumietei, jediarai wub.gif

user posted image

aukštaūgės rudbekijos

user posted image

user posted image
Atsakyti
O is kur to saulakio gauti? jis sejamas pavasari ar kaip? pas kaimynus labai jo daug ir man labai grazu, bet kai nebendraujam su jaus tai net nezinojau kas tai per augalas ir is kur jie ji gavo. o kaip jis dauginamas (eiciau apsivogti), jei gali nuskynus sakle uzsiauginti smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elijaaa: 20 liepos 2012 - 06:47
QUOTE(Elijaaa @ 2012 07 20, 07:46)
O is kur to saulakio gauti? jis sejamas pavasari  ar kaip? pas kaimynus labai jo daug ir man labai grazu, bet kai nebendraujam su jaus tai net nezinojau kas tai per augalas ir is kur jie ji gavo. o kaip jis dauginamas (eiciau apsivogti), jei gali nuskynus sakle uzsiauginti smile.gif.


Dauginamas sėklomis arba kero dalijimu, tai nuskynus šakelę ji tikrai šaknų neišleis. Jei sėklomis, tai žydės antrais metais nuo pasėjimo mirksiukas.gif

Turiu pirmamečių daigų kerą, kuris jau kitais metais tikrai žydės, čia Vilniuje ax.gif
Atsakyti
raudonėlio žydėjimo pradžia

user posted image

jaunučiukė raudoklė Dropmore Purple

user posted image

piliarožė

user posted image

perkūnropė

user posted image

vis dar nakvišos žydi

user posted image

monarda Beauty of Cobham

user posted image

lelijėlės

user posted image

kurpelės

user posted image
Atsakyti
Rožiažiedė pelargonija ax.gif

user posted image
Atsakyti
Mumrikai, gražiai fotografuojate savo gėlytes thumbup.gif , labai smagu žiūrėti.
Pelargonija nereali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 07 20, 13:38)
Rožiažiedė pelargonija ax.gif

Koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif (gyvai net nerodei, bijojai, kad.... rolleyes.gif patylėsiu lotuliukas.gif )
Atsakyti